STEFAN'S design, s.r.o.
Rožňava · Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
88 485 €tržby 2025 ▲ 109 %+7 477 €zisk 2025aktívna 3 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 11 405 €, výsledok hospodárenia 175 €
- 24 : tržby 42 431 €, výsledok hospodárenia 2 804 €
- 25 : tržby 88 485 €, výsledok hospodárenia 7 477 €
STEFAN'S design, s.r.o. (IČO 55514936) mala v roku 2025 tržby 88 485 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci STEFAN'S design
V roku 2025 mala STEFAN'S design priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 6 949 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 6 949 € | — |
| 2024 | — | 3 804 € | — |
| 2023 | — | 3 778 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ STEFAN'S design
Podľa Registra právnických osôb koná za STEFAN'S design 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Spoločník STEFAN'S design
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Zuzana Štefanová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Zuzana Štefanováod 10. 6. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok STEFAN'S design
Za rok 2025 má STEFAN'S design v závierke tržby 88 485 €, o 108,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 477 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 88 485 €.
Výkaz ziskov a strát STEFAN'S design
Najvyššie tržby: rok 2025, 88 485 €. Najnižšie: rok 2023, 11 405 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 88 485 € |
| 2024 | 42 431 € |
| 2023 | 11 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 10 456 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 7 477 € |
| 2024 | 2 804 € |
| 2023 | 175 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- STEFAN'S design
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +8,5 %, medián odvetvia +6,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | STEFAN'S design | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +8,5 % | +6,7 % |
| 2024 | +6,6 % | +4,4 % |
| 2023 | +1,5 % | +2,8 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha STEFAN'S design
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 35 480 €, vlastné imanie 15 456 € a záväzky 20 024 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 35 480 € | 15 456 € | 20 024 € |
| 2024 | 13 929 € | 7 979 € | 5 950 € |
| 2023 | 11 556 € | 5 175 € | 6 381 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok STEFAN'S design (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 88 485 € | 7 477 € | 35 480 € | 15 456 € | 20 024 € | 16 859 € | +8,5 % |
| 2024 | 42 431 € | 2 804 € | 13 929 € | 7 979 € | 5 950 € | 7 498 € | +6,6 % |
| 2023 | 11 405 € | 175 € | 11 556 € | 5 175 € | 6 381 € | 4 658 € | +1,5 % |
Riziko: zaplatí STEFAN'S design?
STEFAN'S design a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom STEFAN'S design v objeme 53 835 € z roku 2026. Najväčší objem je s odberateľom Obec Plešivec: 45 736 € v 3 zmluvách.
História firmy STEFAN'S design
Dátum vzniku STEFAN'S design je 10. 6. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57018/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 11 405 € · majetok 11 556 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122013729
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 88 485 €.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Plešivec, hodnota zmluvy 45 736 €. Firma vznikla 10. 6. 2023.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti STEFAN'S design
- Uskutočňovanie krajinno-architektonických sadovníckych diel
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
STEFAN'S design v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
STEFAN'S design je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť činnosti súvisiace s krajinnou úpravou. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 438 € (4 581 závierok), STEFAN'S design má 88 485 €, čo je 1,9-násobok mediánu. V okrese Rožňava je v tomto odvetví 66 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STEFAN'S design 8. z 20.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 598 €, polovica do 46 438 €, tri štvrtiny do 122 574 €; 10 % firiem má viac než 387 998 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 662 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 598 € |
| medián | 46 438 € |
| horný kvartil | 122 574 € |
| 10 % firiem má viac než | 387 998 € |
| STEFAN'S design | 88 485 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- STEFAN'S design
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby STEFAN'S design s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | STEFAN'S design | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 88 485 € | 46 438 € |
| 2024 | 42 431 € | 43 149 € |
| 2023 | 11 405 € | 41 934 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| STEFAN'S design | 88 485 € |
|---|---|
| medián okresu Rožňava | 50 830 € |
| medián kraja | 47 653 € |
| medián Slovenska | 46 438 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ILKE s.r.o.Lučenec · tržby 208 627 € (2025)
- ValVed s.r.o.Trenčín · tržby 208 333 € (2022)
- PRE-MARK s.r.o., r.s.p.Markušovce · tržby 207 953 € (2025)
- Dadaj garden, s.r.o.Žilina · tržby 207 927 € (2024)
- Simerfi s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 207 840 € (2025)
- Golf SK s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 207 714 € (2025)
- Dertop s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 207 288 € (2023)
- GARDENUM LM, s. r. o.Humenné · tržby 207 281 € (2025)
- Brilanto s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 206 832 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STEFAN'S design, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo STEFAN'S design: Rožňava
STEFAN'S design sídli na adrese Laca Novomeského 1021/30, 048 01 Rožňava, okres Rožňava. V obci Rožňava je 2 738 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 793. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Rožňava: obyvatelia a dáta ›Okres Rožňava ›Adresár firiem v okrese Rožňava ›
STEFAN'S design: IČO, sídlo a základné údaje
STEFAN'S design, s.r.o. (IČO 55514936) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rožňava, okres Rožňava. Dátum vzniku je 10. 6. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Zuzana Štefanová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 88 485 € a výsledok hospodárenia +7 477 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 10. 6. 2023 |
| Obec | Rožňava |
| Okres | Okres Rožňava |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) STEFAN'S design, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 88 485 €, typická firma odvetvia 46 438 € (medián z 4 581 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rožňava ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Rožňava ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Rožňava
AGROTRADE GROUP spol. s r.o.Nemocnica s poliklinikou sv. Barbory…PAN - DUR s.r.o.DFC Industrial Services s.r.o.M & G Spedition Rožňava, s.r.o.Všetky firmy v obci Rožňava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.30) v okrese Rožňava
NG Build s.r.o.MARINERO s.r.o.ERSK s.r.o.HESOMA spol. s r.o.KABAMA s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.