VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Alfagram s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Výroba počítačov a periférnych zariadení

3 250 €tržby 2025 ▲ 4 543 %+2 041 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 17. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 250 €tržby 2025 ▲ 4 543 %
+2 041 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 24 : tržby 70 €, výsledok hospodárenia -319 €
  3. 25 : tržby 3 250 €, výsledok hospodárenia 2 041 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Alfagram s.r.o. (IČO 55469795) mala v roku 2025 tržby 3 250 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Alfagram

osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ Alfagram

Podľa Registra právnických osôb koná za Alfagram 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník Alfagram

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Alfagram

Za rok 2025 má Alfagram v závierke tržby 3 250 €, o 4 542,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 041 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 3 250 €.

Tržby 20253 250 €▲ +4 542,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 041 €zisk
Majetok (aktíva) 20257 069 €
Vlastné imanie 20256 722 €
Záväzky 2025347 €4,9 % majetku
Pridaná hodnota 20252 476 €
Zisková marža 2025+62,8 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 3 roky1 722 €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát Alfagram

Súvaha Alfagram

Všetky čísla zo závierok Alfagram (3 roky)
Čísla zo závierok Alfagram po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20253 250 €2 041 €7 069 €6 722 €347 €2 476 €+62,8 %
202470 €−319 €5 021 €4 681 €340 €70 €−455,7 %
20230 €0 €5 000 €5 000 €0 €0 €—

Riziko: zaplatí Alfagram?

Peniaze od štátu: Alfagram

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Alfagram

Dátum vzniku Alfagram je 27. 5. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/169842/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 0 € · majetok 5 000 €
  3. Nový štatutár: Mgr. Ivana Petrová, PhD.Konateľ
  4. Nový spoločník: Mgr. Ivana Petrová, PhD.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 3 250 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Alfagram

  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Výroba zdravotníckych pomôcok
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Verejné obstarávanie
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Alfagram v odvetví výroba počítačových a elektronických výrobkov

Alfagram je v registri v odvetví Výroba počítačových a elektronických výrobkov (SK NACE 26), činnosť výroba počítačov a periférnych zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 58 853 € (1 394 závierok), Alfagram má 3 250 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 189 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Alfagram 84. z 88.

V odvetví v okrese Bratislava I189aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 394Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia59 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Alfagram, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava I ›

Sídlo Alfagram: Bratislava - Staré Mesto

Alfagram sídli na adrese Žižkova 19, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 974 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 858.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 974aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 858aktívnych
V tom istom odvetví189okres Bratislava I

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Alfagram: IČO, sídlo a základné údaje

Alfagram s.r.o. (IČO 55469795) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 27. 5. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Mgr. Ivana Petrová, PhD.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 250 € a výsledok hospodárenia +2 041 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba počítačov a periférnych zariadení (SK NACE 2620)
Základné imanie5 000 €
Vznik27. 5. 2023
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba počítačových a elektronických výrobkov (SK NACE 26) Alfagram s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 250 €, typická firma odvetvia 58 853 € (medián z 1 394 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Výroba počítačových a elektronických výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba počítačových a elektronických výrobkov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Alfagram

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Alfagram

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Alfagram

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 79 tis. €
  • Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 232 tis. €
  • Končiace zmluvy37zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 600 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 100 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 26.20) v okrese Bratislava I

HCL Technologies Slovakia s. r. o.Ultrafast Systems, s. r. o.MicroSK, a.s.IRESOFT SK s. r. o.LOM s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk