VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

REMULO trade s. r. o.

Liptovský Mikuláš · Oprava a údržba ostatných prístrojov

3 628 €tržby 2025 ▲ 30 %+654 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 628 €tržby 2025 ▲ 30 %
+654 €zisk 2025
  1. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 24 : tržby 2 798 €, výsledok hospodárenia -1 502 €
  3. 25 : tržby 3 628 €, výsledok hospodárenia 654 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

REMULO trade s. r. o. (IČO 55368344) mala v roku 2025 tržby 3 628 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci REMULO trade

V roku 2025 mala REMULO trade priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ REMULO trade

Podľa Registra právnických osôb koná za REMULO trade 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník REMULO trade

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch REMULO trade
Podiely spoločníkov na vkladoch REMULO trade Matej Florek 100,0 %. Spolu 5 000 €. Matej Florek: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Matej Florek100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Matej Florekod 7. 4. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok REMULO trade

Za rok 2025 má REMULO trade v závierke tržby 3 628 €, o 29,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +654 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 3 628 €.

Tržby 20253 628 €▲ +29,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025654 €zisk
Majetok (aktíva) 20254 492 €
Vlastné imanie 20254 152 €
Záväzky 2025340 €7,6 % majetku
Pridaná hodnota 20251 003 €
Zisková marža 2025+18,0 %medián odvetvia +5,7 %
Súčet výsledkov za 3 roky−848 €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát REMULO trade

Súvaha REMULO trade

Všetky čísla zo závierok REMULO trade (3 roky)
Čísla zo závierok REMULO trade po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20253 628 €654 €4 492 €4 152 €340 €1 003 €+18,0 %
20242 798 €−1 502 €3 838 €3 498 €340 €−1 081 €−53,7 %
2023—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí REMULO trade?

Peniaze od štátu: REMULO trade

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy REMULO trade

Dátum vzniku REMULO trade je 7. 4. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/81844/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121963954 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 3 628 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti REMULO trade

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
  • Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Výroba výrobkov z gumy a plastov
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
  • Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
  • Pravidelná kontrola detského ihriska
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

REMULO trade v odvetví oprava a inštalácia strojov

REMULO trade je v registri v odvetví Oprava a inštalácia strojov (SK NACE 33), činnosť oprava a údržba ostatných prístrojov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 91 116 € (1 487 závierok), REMULO trade má 3 628 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 105 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je REMULO trade 22. z 23.

V odvetví v okrese Liptovský Mikuláš105aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 487Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia91 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb REMULO trade, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sídlo REMULO trade: Liptovský Mikuláš

REMULO trade sídli na adrese Dubová 493/5, 031 04 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 097 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 397. Na tej istej adrese je zapísaných 13 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Liptovský Mikuláš6 097aktívnych
Subjektov v okrese Liptovský Mikuláš13 397aktívnych
V tom istom odvetví105okres Liptovský Mikuláš
Na tej istej adrese13aktívnych subjektov

Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›

REMULO trade: IČO, sídlo a základné údaje

REMULO trade s. r. o. (IČO 55368344) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 7. 4. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Matej Florek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 628 € a výsledok hospodárenia +654 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOprava a údržba ostatných prístrojov (SK NACE 3319)
Základné imanie5 000 €
Vznik7. 4. 2023
ObecLiptovský Mikuláš
OkresOkres Liptovský Mikuláš
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví oprava a inštalácia strojov (SK NACE 33) REMULO trade s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 628 €, typická firma odvetvia 91 116 € (medián z 1 487 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Oprava a inštalácia strojov: tržby a mzdy ›Oprava a inštalácia strojov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sieť prepojení firmy REMULO trade

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu REMULO trade

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu REMULO trade

  • Tendre17súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 209 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy69zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 31 tis. €
  • Výhry konkurentov84firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 400 €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 9,3 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš

Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 33.19) v okrese Liptovský Mikuláš

BED - LM, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk