Štatistiky Kompletné dáta o firme

ČISTÝ DOMOV s.r.o.

Nitra · Generálne čistenie budov

36 370 €tržby 2025 ▲ 34 %+3 191 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 2. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

36 370 €tržby 2025 ▲ 34 %
+3 191 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 15 385 €, výsledok hospodárenia 597 €
  2. 24 : tržby 27 095 €, výsledok hospodárenia 1 393 €
  3. 25 : tržby 36 370 €, výsledok hospodárenia 3 191 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ČISTÝ DOMOV s.r.o. (IČO 55356559) mala v roku 2025 tržby 36 370 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci ČISTÝ DOMOV

ČISTÝ DOMOV má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 8 545 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ ČISTÝ DOMOV

Podľa Registra právnických osôb koná za ČISTÝ DOMOV 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

Spoločník ČISTÝ DOMOV

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok ČISTÝ DOMOV

Za rok 2025 má ČISTÝ DOMOV v závierke tržby 36 370 €, o 34,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 191 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 36 370 €.

Tržby 202536 tis. €▲ +34,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 191 €zisk
Majetok (aktíva) 202512 tis. €
Vlastné imanie 202510 tis. €
Záväzky 20251 740 €14,6 % majetku
Pridaná hodnota 202513 tis. €
Zisková marža 2025+8,8 %medián odvetvia +6,7 %
Súčet výsledkov za 3 roky5 181 €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát ČISTÝ DOMOV

Súvaha ČISTÝ DOMOV

Všetky čísla zo závierok ČISTÝ DOMOV (3 roky)
Čísla zo závierok ČISTÝ DOMOV po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202536 370 €3 191 €11 922 €10 182 €1 740 €12 720 €+8,8 %
202427 095 €1 393 €8 112 €6 991 €1 121 €8 326 €+5,1 %
202315 385 €597 €5 632 €5 597 €35 €3 766 €+3,9 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí ČISTÝ DOMOV?

Peniaze od štátu: ČISTÝ DOMOV

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ČISTÝ DOMOV

Dátum vzniku ČISTÝ DOMOV je 4. 4. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/60037/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 15 385 € · majetok 5 632 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 36 370 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ČISTÝ DOMOV

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

ČISTÝ DOMOV v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny

ČISTÝ DOMOV je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť generálne čistenie budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 441 € (4 583 závierok), ČISTÝ DOMOV má 36 370 €, čo je 78 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 652 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ČISTÝ DOMOV 120. z 189.

V odvetví v okrese Nitra652aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 583Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ČISTÝ DOMOV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Nitra ›

Sídlo ČISTÝ DOMOV: Nitra

ČISTÝ DOMOV sídli na adrese Trieda Andreja Hlinku 605/13, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 307 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 545. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nitra19 307aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 545aktívnych
V tom istom odvetví652okres Nitra
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

ČISTÝ DOMOV: IČO, sídlo a základné údaje

ČISTÝ DOMOV s.r.o. (IČO 55356559) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 4. 4. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Mária Novotná. Za rok 2025 sú v závierke tržby 36 370 € a výsledok hospodárenia +3 191 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieGenerálne čistenie budov (SK NACE 8121)
Základné imanie5 000 €
Vznik4. 4. 2023
ObecNitra
OkresOkres Nitra
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) ČISTÝ DOMOV s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 36 370 €, typická firma odvetvia 46 441 € (medián z 4 583 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Reddington s.r.o.Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku…

Najväčšie firmy v obci Nitra

MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Nitra

Balková s.r.o.FOUR FOUR, s.r.o.vitalvela s. r. o.Eco upratujeme, s.r.o.LARA SERVIS, s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť