VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Terra Wood, s. r. o.

Smižany · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

29 730 €tržby 2025 ▲ 48 %−5 498 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

29 730 €tržby 2025 ▲ 48 %
−5 498 €strata 2025
  1. 23 : tržby 1 520 €, výsledok hospodárenia 437 €
  2. 24 : tržby 20 091 €, výsledok hospodárenia 2 038 €
  3. 25 : tržby 29 730 €, výsledok hospodárenia -5 498 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Terra Wood, s. r. o. (IČO 55328202) mala v roku 2025 tržby 29 730 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Terra Wood

Podľa Registra právnických osôb koná za Terra Wood 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník Terra Wood

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Terra Wood
Podiely spoločníkov na vkladoch Terra Wood Ing. Marian Koľ 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Marian Koľ: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Marian Koľ100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Marian Koľod 30. 10. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Terra Wood

Za rok 2025 má Terra Wood v závierke tržby 29 730 €, o 48,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −5 498 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 29 730 €.

Tržby 202530 tis. €▲ +48,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−5 498 €strata
Majetok (aktíva) 202529 tis. €
Vlastné imanie 20251 977 €
Záväzky 202527 tis. €93,1 % majetku
Pridaná hodnota 2025328 €
Zisková marža 2025−18,5 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 3 roky−3 023 €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát Terra Wood

Súvaha Terra Wood

Všetky čísla zo závierok Terra Wood (3 roky)
Čísla zo závierok Terra Wood po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202529 730 €−5 498 €28 506 €1 977 €26 529 €328 €−18,5 %
202420 091 €2 038 €12 826 €7 475 €5 351 €2 560 €+10,1 %
20231 520 €437 €11 061 €5 437 €5 624 €518 €+28,8 %

Riziko: zaplatí Terra Wood?

Peniaze od štátu: Terra Wood

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Terra Wood

Dátum vzniku Terra Wood je 18. 3. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné meno: timidos185, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56362/V
  2. Zmena obchodného menaPredtým timidos185, s. r. o., odvtedy Terra Wood, s. r. o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 1 520 € · majetok 11 061 €
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121944110
  5. Nový štatutár: Ing. Marian KoľKonateľ
  6. Nový spoločník: Ing. Marian KoľSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 29 730 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Terra Wood

  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Výroba krmív a kŕmnych zmesí
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Verejné obstarávanie
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Terra Wood v odvetví maloobchod

Terra Wood je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), Terra Wood má 29 730 €, čo je 30 % mediánu. V okrese Spišská Nová Ves je v tomto odvetví 924 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Terra Wood 169. z 224.

V odvetví v okrese Spišská Nová Ves924aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 953Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Terra Wood, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Spišská Nová Ves ›

Sídlo Terra Wood: Smižany

Terra Wood sídli na adrese Dezidera Štraucha 1565/4, 053 11 Smižany, okres Spišská Nová Ves. V obci Smižany je 1 059 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 175. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Smižany1 059aktívnych
Subjektov v okrese Spišská Nová Ves11 175aktívnych
V tom istom odvetví924okres Spišská Nová Ves
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Smižany: obyvatelia a dáta ›Okres Spišská Nová Ves ›Adresár firiem v okrese Spišská Nová Ves ›

Terra Wood: IČO, sídlo a základné údaje

Terra Wood, s. r. o. (IČO 55328202) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Smižany, okres Spišská Nová Ves. Dátum vzniku je 18. 3. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Marian Koľ. Za rok 2025 sú v závierke tržby 29 730 € a výsledok hospodárenia −5 498 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik18. 3. 2023
Skoršie názvytimidos185, s. r. o.
ObecSmižany
OkresOkres Spišská Nová Ves
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Terra Wood, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 29 730 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Spišská Nová Ves ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Spišská Nová Ves ›

Sieť prepojení firmy Terra Wood

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Terra Wood

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Terra Wood

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy774zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu19odvetví chýba v meste Smižanytypický nepokrytý dopyt 610 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Smižany

Herba Drug Trade s. r. o.MIVA Market, spol. s r.o.Herba Drug, s.r.o.SlovChips s.r.o.Poľnohospodárske družstvo "Čingov" SmižanyVšetky firmy v obci Smižany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.91) v okrese Spišská Nová Ves

eyerim s.r.o.Xcoffee s.r.o.A - DREVoSTAV, s.r.o.FARLAZ, s.r.o.KATER, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk