Štatistiky Kompletné dáta o firme

Ice Hawks Academy s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou

10 595 €tržby 2023−2 260 €strata 2023

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 8. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

10 595 €tržby 2023
−2 260 €strata 2023
  1. 23 : tržby 10 595 €, výsledok hospodárenia -2 260 €
  2. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
  3. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Ice Hawks Academy s.r.o. (IČO 55316506), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 22. 3. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Ice Hawks Academy

V roku 2025 mala Ice Hawks Academy priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Ice Hawks Academy

Podľa Registra právnických osôb koná za Ice Hawks Academy 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Ľubomír Pištekkonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026.

Spoločníci Ice Hawks Academy

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Ice Hawks Academy
Podiely spoločníkov na vkladoch Ice Hawks Academy Ján Chovan 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ján Chovan: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ján Chovan100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ján Chovanod 22. 3. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Ice Hawks Academy

Za rok 2023 má Ice Hawks Academy v závierke tržby 10 595 €, a výsledok hospodárenia −2 260 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202311 tis. €
Výsledok hospodárenia 2023−2 260 €strata
Majetok (aktíva) 20254 390 €
Vlastné imanie 20252 060 €
Záväzky 20252 330 €53,1 % majetku
Zisková marža 2023−21,3 %medián odvetvia +3,1 %
Súčet výsledkov za 3 roky−2 940 €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Ice Hawks Academy

Súvaha Ice Hawks Academy

Všetky čísla zo závierok Ice Hawks Academy (3 roky)
Čísla zo závierok Ice Hawks Academy po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−340 €4 390 €2 060 €2 330 €——
2024—−340 €1 890 €2 400 €−510 €——
202310 595 €−2 260 €1 890 €2 740 €−850 €−2 244 €−21,3 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Ice Hawks Academy?

Peniaze od štátu: Ice Hawks Academy

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Ice Hawks Academy

Dátum vzniku Ice Hawks Academy je 22. 3. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/168015/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 10 595 € · majetok 1 890 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Ice Hawks Academy

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026.

Ice Hawks Academy v odvetví umelecké a zábavné činnosti

Ice Hawks Academy je v registri v odvetví Umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90), činnosť ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 31 000 € (1 357 závierok), Ice Hawks Academy má 10 595 €, čo je 34 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 358 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ice Hawks Academy 145. z 181.

V odvetví v okrese Bratislava I358aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 357Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia31 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+3,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ice Hawks Academy, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Bratislava I ›

Sídlo Ice Hawks Academy: Bratislava - Staré Mesto

Ice Hawks Academy sídli na adrese Prokopa Veľkého 54, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 46 024 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 823. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto46 024aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 823aktívnych
V tom istom odvetví358okres Bratislava I
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Ice Hawks Academy: IČO, sídlo a základné údaje

Ice Hawks Academy s.r.o. (IČO 55316506) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 22. 3. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ľubomír Pištek. Za rok 2023 sú v závierke tržby 10 595 € a výsledok hospodárenia −2 260 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou (SK NACE 9039)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 3. 2023
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90) Ice Hawks Academy s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 10 595 €, typická firma odvetvia 31 000 € (medián z 1 357 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Umelecké a zábavné činnosti: tržby a mzdy ›Umelecké a zábavné činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

BUCCANERA, s. r. o. v likvidáciiDAKVO, s.r.o.ROHUTNÝ&Spol., s.r.o.L.P.D. Consulting s.r.o.Enocapital s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Železnice Slovenskej republikyZápadoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 90.02) v okrese Bratislava I

POHODA FESTIVAL, s. r. o.Keep Moving, s. r. o.GRAPE AGENCY, s. r. o.The Factory s.r.o.OSCAR GROUP, s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť