JMarko s. r. o.
Krupina · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
165 417 €tržby 2025 ▲ 231 %+3 616 €zisk 2025aktívna 3 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 23 913 €, výsledok hospodárenia 12 €
- 24 : tržby 49 999 €, výsledok hospodárenia 1 328 €
- 25 : tržby 165 417 €, výsledok hospodárenia 3 616 €
JMarko s. r. o. (IČO 55237037) mala v roku 2025 tržby 165 417 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci JMarko
JMarko má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 4 082 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 4 082 € | — |
| 2024 | — | 3 739 € | — |
| 2023 | — | 893 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Konateľ JMarko
Podľa Registra právnických osôb koná za JMarko 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník JMarko
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ján Marko100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ján Markood 11. 2. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok JMarko
Za rok 2025 má JMarko v závierke tržby 165 417 €, o 230,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 616 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 165 417 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 961 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát JMarko
Najvyššie tržby: rok 2025, 165 417 €. Najnižšie: rok 2023, 23 913 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 165 417 € |
| 2024 | 49 999 € |
| 2023 | 23 913 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 4 956 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 616 € |
| 2024 | 1 328 € |
| 2023 | 12 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- JMarko
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,2 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | JMarko | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,2 % | +4,0 % |
| 2024 | +2,7 % | +3,1 % |
| 2023 | +0,1 % | +2,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha JMarko
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 36 828 €, vlastné imanie 12 934 € a záväzky 23 894 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 36 828 € | 12 934 € | 23 894 € |
| 2024 | 9 548 € | 6 339 € | 3 209 € |
| 2023 | 7 689 € | 5 012 € | 2 677 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok JMarko (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 165 417 € | 3 616 € | 36 828 € | 12 934 € | 23 894 € | 12 358 € | +2,2 % |
| 2024 | 49 999 € | 1 328 € | 9 548 € | 6 339 € | 3 209 € | 5 623 € | +2,7 % |
| 2023 | 23 913 € | 12 € | 7 689 € | 5 012 € | 2 677 € | 989 € | +0,1 % |
Riziko: zaplatí JMarko?
Peniaze od štátu: JMarko
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy JMarko
Dátum vzniku JMarko je 11. 2. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45707/S
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121905588
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 23 913 € · majetok 7 689 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 165 417 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti JMarko
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
JMarko v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
JMarko je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 380 € (5 800 závierok), JMarko má 165 417 €, čo je 1,6-násobok mediánu. V okrese Krupina je v tomto odvetví 117 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JMarko 8. z 19.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 31 002 €, polovica do 101 380 €, tri štvrtiny do 465 308 €; 10 % firiem má viac než 1 758 655 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 074 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 31 002 € |
| medián | 101 380 € |
| horný kvartil | 465 308 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 655 € |
| JMarko | 165 417 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- JMarko
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby JMarko s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | JMarko | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 165 417 € | 101 380 € |
| 2024 | 49 999 € | 107 560 € |
| 2023 | 23 913 € | 108 914 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| JMarko | 165 417 € |
|---|---|
| medián okresu Krupina | 118 048 € |
| medián kraja | 91 971 € |
| medián Slovenska | 101 380 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Hydro Solution, s. r. o.Dražkovce · tržby 365 061 € (2025)
- REGIOCHLAD s.r.o.Rakovice · tržby 364 972 € (2025)
- METAL COLOR s.r.o.Trenčianska Turná · tržby 364 846 € (2025)
- ANIMA MONT, s.r.o.Bohdanovce · tržby 364 524 € (2025)
- komín, s.r.o.Klin · tržby 364 501 € (2025)
- Metal Weld spol. s r. o.Trenčianske Stankovce · tržby 364 189 € (2025)
- E-K s.r.o.Valaliky · tržby 364 033 € (2025)
- MATERMO, spoločnosť s ručením obmedzenýmSpišská Nová Ves · tržby 363 268 € (2025)
- KOVOSPOL, spol. s r.o.Liptovský Hrádok · tržby 363 149 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JMarko, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo JMarko: Krupina
JMarko sídli na adrese Priemyselná 934/1, 963 01 Krupina, okres Krupina. V obci Krupina je 1 211 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 088. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Krupina: obyvatelia a dáta ›Okres Krupina ›Adresár firiem v okrese Krupina ›
JMarko: IČO, sídlo a základné údaje
JMarko s. r. o. (IČO 55237037) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Krupina, okres Krupina. Dátum vzniku je 11. 2. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ján Marko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 165 417 € a výsledok hospodárenia +3 616 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 2. 2023 |
| Obec | Krupina |
| Okres | Okres Krupina |
| Vyrubená daň z príjmov | 961 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) JMarko s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 165 417 €, typická firma odvetvia 101 380 € (medián z 5 800 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Krupina ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Krupina ›
Sieť prepojení firmy JMarko
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu JMarko
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu JMarko
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 43 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy28zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 37 tis. €
- Výhry konkurentov234firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 400 €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Krupinatypický nepokrytý dopyt 585 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.443 zmlúv za 3 roky · 592 993 € · naposledy 12. 10. 2026Ministerstvo obrany SR327 zmlúv za 3 roky · 3 539 106 € · naposledy 16. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen236 zmlúv za 3 roky · 2 968 370 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 793 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Krupina
COOP Jednota Krupina, spotrebné družstvoLOGISTICKÉ CENTRUM STRED, a.s.LIND MOBLER SLOVAKIA, s.r.o.Wittur s. r. o.WAY INDUSTRIES, a.s.Všetky firmy v obci Krupina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Krupina
ERIK-SON s.r.o.TIGMONT s.r.o.HORALIS s. r. o.KOVOPROFIL s. r. o.HONTAPEX, spol. s r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.