Štatistiky Kompletné dáta o firme

REGIOCHLAD s.r.o.

Rakovice · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

364 972 €tržby 2025 ▲ 19 %+17 731 €zisk 2025

aktívna 9 rokov4 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

364 972 €tržby 2025 ▲ 19 %
+17 731 €zisk 2025
  1. 17 : tržby 95 475 €, výsledok hospodárenia 4 611 €
  2. 18 : tržby 191 150 €, výsledok hospodárenia 7 759 €
  3. 19 : tržby 205 531 €, výsledok hospodárenia 14 580 €
  4. 20 : tržby 184 855 €, výsledok hospodárenia 6 164 €
  5. 21 : tržby 268 461 €, výsledok hospodárenia 17 327 €
  6. 22 : tržby 333 557 €, výsledok hospodárenia 16 595 €
  7. 23 : tržby 421 536 €, výsledok hospodárenia 29 258 €
  8. 24 : tržby 307 650 €, výsledok hospodárenia 4 096 €
  9. 25 : tržby 364 972 €, výsledok hospodárenia 17 731 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

REGIOCHLAD s.r.o. (IČO 50712721) mala v roku 2025 tržby 364 972 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci REGIOCHLAD

V roku 2025 mala REGIOCHLAD priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 79 155 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 211 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Piešťany bola v roku 2025 1 767 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ REGIOCHLAD

Podľa Registra právnických osôb koná za REGIOCHLAD 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Ivo Jančekkonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

Spoločník REGIOCHLAD

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch REGIOCHLAD
Podiely spoločníkov na vkladoch REGIOCHLAD Ivo Janček 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ivo Janček: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ivo Janček100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ivo Jančekod 26. 8. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok REGIOCHLAD

Za rok 2025 má REGIOCHLAD v závierke tržby 364 972 €, o 18,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +17 731 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 421 536 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 5 711 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025365 tis. €▲ +18,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202518 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025192 tis. €
Vlastné imanie 2025123 tis. €
Záväzky 202569 tis. €36,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025138 tis. €
Zisková marža 2025+4,9 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 9 rokov118 tis. €2017 až 2025
Vyrubená daň z príjmov5 711 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát REGIOCHLAD

Súvaha REGIOCHLAD

Všetky čísla zo závierok REGIOCHLAD (9 rokov)
Čísla zo závierok REGIOCHLAD po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025364 972 €17 731 €191 945 €122 894 €69 051 €137 570 €+4,9 %
2024307 650 €4 096 €181 295 €105 162 €76 133 €94 551 €+1,3 %
2023421 536 €29 258 €205 270 €76 400 €128 870 €118 988 €+6,9 %
2022333 557 €16 595 €96 924 €54 479 €42 445 €77 171 €+5,0 %
2021268 461 €17 327 €204 980 €55 211 €149 769 €78 405 €+6,5 %
2020184 855 €6 164 €145 817 €37 884 €107 933 €50 965 €+3,3 %
2019205 531 €14 580 €136 722 €31 720 €105 002 €55 812 €+7,1 %
2018191 150 €7 759 €72 058 €17 370 €54 688 €19 236 €+4,1 %
201795 475 €4 611 €42 209 €9 611 €32 598 €9 601 €+4,8 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí REGIOCHLAD?

REGIOCHLAD a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom REGIOCHLAD z roku 2025.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202524. 1. 2025

História firmy REGIOCHLAD

Dátum vzniku REGIOCHLAD je 6. 2. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39202/T
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120436659
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 95 475 € · majetok 42 209 €
  4. Nový spoločník: Ivo JančekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Združenie obcí Holeška na triedenie a nakladanie s odpadmi. Firma vznikla 6. 2. 2017.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 364 972 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti REGIOCHLAD

  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Nákladná a cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Inštalácia a opravy chladiarenských zariadení
  • Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení plynových
  • Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení
  • Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

REGIOCHLAD v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

REGIOCHLAD je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 799 závierok), REGIOCHLAD má 364 972 €, čo je 3,6-násobok mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 346 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je REGIOCHLAD 30. z 66.

V odvetví v okrese Piešťany346aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 799Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb REGIOCHLAD, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Piešťany ›

Sídlo REGIOCHLAD: Rakovice

REGIOCHLAD sídli na adrese 155, 922 08 Rakovice, okres Piešťany. V obci Rakovice je 91 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 570.

Subjektov v obci Rakovice91aktívnych
Subjektov v okrese Piešťany10 570aktívnych
V tom istom odvetví346okres Piešťany

Rakovice: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›

REGIOCHLAD: IČO, sídlo a základné údaje

REGIOCHLAD s.r.o. (IČO 50712721) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rakovice, okres Piešťany. Dátum vzniku je 6. 2. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Ivo Janček. Za rok 2025 sú v závierke tržby 364 972 € a výsledok hospodárenia +17 731 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599)
Základné imanie5 000 €
Vznik6. 2. 2017
ObecRakovice
OkresOkres Piešťany
Vyrubená daň z príjmov5 711 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) REGIOCHLAD s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 364 972 €, typická firma odvetvia 101 405 €, čo je 3,6-násobok mediánu (medián z 5 799 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

RACSlovakia s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Rakovice

J.M.L.I., spol. s r.o.EKOTRANS SK s.r.o.HOCHEL s.r.o.VicToria Trans s. r. o.RUSLO s. r. o.Všetky firmy v obci Rakovice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Piešťany

PIVOT + QARI, spol. s r.o.CLASSIC STEEL s.r.o.AMD-invest s. r. o.Techniwel s.r.o.HryDan s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť