Štatistiky Kompletné dáta o firme

Jumalyka s. r. o.

Dvorníky · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

21 906 €tržby 2025 ▼ 38 %+2 004 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 8. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

21 906 €tržby 2025 ▼ 38 %
+2 004 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 31 424 €, výsledok hospodárenia -632 €
  2. 24 : tržby 35 330 €, výsledok hospodárenia 1 334 €
  3. 25 : tržby 21 906 €, výsledok hospodárenia 2 004 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Jumalyka s. r. o. (IČO 55235174) mala v roku 2025 tržby 21 906 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Jumalyka

V roku 2025 mala Jumalyka priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 4 572 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ Jumalyka

Podľa Registra právnických osôb koná za Jumalyka 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Martin Kalužakonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

Spoločník Jumalyka

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Jumalyka
Podiely spoločníkov na vkladoch Jumalyka Martin Kaluža 100,0 %. Spolu 5 000 €. Martin Kaluža: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Martin Kaluža100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Martin Kalužaod 2. 3. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Jumalyka

Za rok 2025 má Jumalyka v závierke tržby 21 906 €, o 38,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 004 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 35 330 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202522 tis. €▼ −38,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 004 €zisk
Majetok (aktíva) 202539 tis. €
Vlastné imanie 20257 706 €
Záväzky 202531 tis. €80,3 % majetku
Pridaná hodnota 20257 281 €
Zisková marža 2025+9,1 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 3 roky2 706 €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Jumalyka

Súvaha Jumalyka

Všetky čísla zo závierok Jumalyka (3 roky)
Čísla zo závierok Jumalyka po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202521 906 €2 004 €39 072 €7 706 €31 366 €7 281 €+9,1 %
202435 330 €1 334 €38 056 €5 702 €32 354 €4 694 €+3,8 %
202331 424 €−632 €6 501 €4 368 €2 133 €−599 €−2,0 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Jumalyka?

Peniaze od štátu: Jumalyka

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Jumalyka

Dátum vzniku Jumalyka je 2. 3. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53554/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 31 424 € · majetok 6 501 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 21 906 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Jumalyka

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

Jumalyka v odvetví špecializované stavebné práce

Jumalyka je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 72 025 € (14 582 závierok), Jumalyka má 21 906 €, čo je 30 % mediánu. V okrese Hlohovec je v tomto odvetví 910 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Jumalyka 76. z 91.

V odvetví v okrese Hlohovec910aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 582Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Jumalyka, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Hlohovec ›

Sídlo Jumalyka: Dvorníky

Jumalyka sídli na adrese 587, 920 56 Dvorníky, okres Hlohovec. V obci Dvorníky je 224 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 493.

Subjektov v obci Dvorníky224aktívnych
Subjektov v okrese Hlohovec5 493aktívnych
V tom istom odvetví910okres Hlohovec

Dvorníky: obyvatelia a dáta ›Okres Hlohovec ›Adresár firiem v okrese Hlohovec ›

Jumalyka: IČO, sídlo a základné údaje

Jumalyka s. r. o. (IČO 55235174) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dvorníky, okres Hlohovec. Dátum vzniku je 2. 3. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Martin Kaluža. Za rok 2025 sú v závierke tržby 21 906 € a výsledok hospodárenia +2 004 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Základné imanie5 000 €
Vznik2. 3. 2023
ObecDvorníky
OkresOkres Hlohovec
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Jumalyka s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 21 906 €, typická firma odvetvia 72 025 € (medián z 14 582 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Hlohovec ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Hlohovec ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MIMA SK s. r. o.MIRMAR SK s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Dvorníky

AKEPS, s.r.o.IZOLTIM s.r.o.STAVBY Trnka s.r.o.IZMONT, s. r. o.AGROWELT, s.r.o.Všetky firmy v obci Dvorníky ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Hlohovec

Tomša Mont s. r. o.roads & work s.r.o.Polakovič OKNÁ DVERE s. r. o.ALB-KO s.r.o.VP ProfiWork s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť