FURTAS s. r. o.
Trnava · Reštauračné činnosti
285 074 €tržby 2023+315 €zisk 2023aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 285 074 €, výsledok hospodárenia 315 €
FURTAS s. r. o. (IČO 55203949), sídlo Trnava, je v registri zapísaná od 9. 2. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci FURTAS
V roku 2023 mala FURTAS priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2023 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ FURTAS
Podľa Registra právnických osôb koná za FURTAS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
Spoločník FURTAS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Martin Grossmann100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Martin Grossmannod 16. 6. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FURTAS
Za rok 2023 má FURTAS v závierke tržby 285 074 €, a výsledok hospodárenia +315 €.
Všetky čísla zo závierok FURTAS (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 285 074 € | 315 € | 266 756 € | 5 315 € | 261 441 € | −3 180 € | +0,1 % |
Riziko: zaplatí FURTAS?
Peniaze od štátu: FURTAS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FURTAS
Dátum vzniku FURTAS je 9. 2. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53383/T
- Nový štatutár: Martin GrossmannKonateľ
- Nový spoločník: Martin GrossmannSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 285 074 € · majetok 266 756 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FURTAS
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Administratívne služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Vedenie účtovníctva
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Čistiace a upratovacie služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
FURTAS v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
FURTAS je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 71 945 € (6 758 závierok), FURTAS má 285 074 €, čo je 4,0-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 605 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FURTAS 55. z 215.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 244 €, polovica do 71 945 €, tri štvrtiny do 229 646 €; 10 % firiem má viac než 584 394 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 459 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 244 € |
| medián | 71 945 € |
| horný kvartil | 229 646 € |
| 10 % firiem má viac než | 584 394 € |
| FURTAS | 285 074 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| FURTAS | 285 074 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 77 029 € |
| medián kraja | 70 433 € |
| medián Slovenska | 71 945 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Liptov stavoinvest s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 638 304 € (2025)
- DRÁČIK s.r.o.Prievidza · tržby 636 980 € (2025)
- Pizza Me s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 636 756 € (2025)
- SLOVRESTAV, spol. s r.o.Nitra · tržby 636 634 € (2025)
- Pomodorino s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 635 998 € (2025)
- RANČÍK, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 635 392 € (2025)
- GS group company s.r.oBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 634 316 € (2025)
- KAFEHAUS s.r.o.Banská Bystrica · tržby 633 853 € (2025)
- G&F Rail services s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 632 891 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FURTAS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo FURTAS: Trnava
FURTAS sídli na adrese ulica Halenárska 415/10, 917 01 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 107 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 701. Na tej istej adrese je zapísaných 85 aktívnych subjektov.
Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
FURTAS: IČO, sídlo a základné údaje
FURTAS s. r. o. (IČO 55203949) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 9. 2. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Martin Grossmann. Za rok 2023 sú v závierke tržby 285 074 € a výsledok hospodárenia +315 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 2. 2023 |
| Obec | Trnava |
| Okres | Okres Trnava |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) FURTAS s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2023 mala 285 074 €, typická firma odvetvia 71 945 €, čo je 4,0-násobok mediánu (medián z 6 758 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trnava
PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Trnava
PREGO REALE s.r.o.YUYU, s.r.o.Country Saloon s.r.o.DANTE SLOVAKIA s. r. o.s Andelom s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.