Štatistiky Kompletné dáta o firme

Wielton Slovakia s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Nešpecializovaný veľkoobchod

5 196 090 €tržby 2025 ▲ 9 %−7 520 €strata 2025

aktívna 3 roky2 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 27. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

5 196 090 €tržby 2025 ▲ 9 %
−7 520 €strata 2025
  1. 23 : tržby 81 546 €, výsledok hospodárenia 33 202 €
  2. 24 : tržby 4 747 557 €, výsledok hospodárenia -22 543 €
  3. 25 : tržby 5 196 090 €, výsledok hospodárenia -7 520 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Wielton Slovakia s. r. o. (IČO 55154956) mala v roku 2025 tržby 5 196 090 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Wielton Slovakia

V roku 2025 mala Wielton Slovakia priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 82 964 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ Wielton Slovakia

Podľa Registra právnických osôb koná za Wielton Slovakia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 10. 2026.

Spoločníci Wielton Slovakia

V registri sú zapísaní 6 spoločníkov.

Podiely spoločníkov na vkladoch Wielton Slovakia
Podiely spoločníkov na vkladoch Wielton Slovakia "WIELTON" SPÓŁKA AKCYJNA 100,0 %. Spolu 5 000 €. "WIELTON" SPÓŁKA AKCYJNA: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • "WIELTON" SPÓŁKA AKCYJNA100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
"WIELTON" SPÓŁKA AKCYJNAod 14. 3. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Wielton Slovakia

Za rok 2025 má Wielton Slovakia v závierke tržby 5 196 090 €, o 9,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −7 520 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 5 196 090 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20255,20 mil. €▲ +9,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−7 520 €strata
Majetok (aktíva) 2025329 tis. €
Vlastné imanie 20258 135 €
Záväzky 2025320 tis. €97,5 % majetku
Pridaná hodnota 202586 tis. €
Zisková marža 2025−0,1 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 3 roky3 139 €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov3 840 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Wielton Slovakia

Súvaha Wielton Slovakia

Všetky čísla zo závierok Wielton Slovakia (3 roky)
Čísla zo závierok Wielton Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20255 196 090 €−7 520 €328 529 €8 135 €320 394 €85 882 €−0,1 %
20244 747 557 €−22 543 €837 245 €15 659 €821 586 €34 004 €−0,5 %
202381 546 €33 202 €50 972 €38 202 €12 770 €69 453 €+40,7 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Wielton Slovakia?

Peniaze od štátu: Wielton Slovakia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Wielton Slovakia

Dátum vzniku Wielton Slovakia je 14. 3. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/167842/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121957706
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 81 546 € · majetok 50 972 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 5 196 090 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Wielton Slovakia

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 10. 2026.

Wielton Slovakia v odvetví veľkoobchod

Wielton Slovakia je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 249 € (14 223 závierok), Wielton Slovakia má 5 196 090 €, čo je 37-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 948 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Wielton Slovakia 92. z 935.

V odvetví v okrese Bratislava I1 948aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 223Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Wielton Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›

Sídlo Wielton Slovakia: Bratislava - Staré Mesto

Wielton Slovakia sídli na adrese Tallerova 4, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 46 012 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 823. Na tej istej adrese je zapísaných 1 153 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto46 012aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 823aktívnych
V tom istom odvetví1 948okres Bratislava I
Na tej istej adrese1 153aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Wielton Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

Wielton Slovakia s. r. o. (IČO 55154956) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 14. 3. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Peter Herceg. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 196 090 € a výsledok hospodárenia −7 520 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690)
Základné imanie5 000 €
Vznik14. 3. 2023
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Wielton Slovakia s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 5 196 090 €, typická firma odvetvia 139 249 €, čo je 37-násobok mediánu (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ROAD PARTNER s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Železnice Slovenskej republikyZápadoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Bratislava I

Caeles Trade, s. r. o.ECO PRODUKT s. r. o.TICHELMANN SK s. r. o.SDS - Smart Delivery Service SK, s.r.o.LOGREK s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť