Štatistiky Kompletné dáta o firme

TASKILL s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.

12 000 €tržby 2025 ▲ 1 955 %−125 816 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 27. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

12 000 €tržby 2025 ▲ 1 955 %
−125 816 €strata 2025
  1. 23 : tržby 34 132 €, výsledok hospodárenia 22 177 €
  2. 24 : tržby 584 €, výsledok hospodárenia -33 457 €
  3. 25 : tržby 12 000 €, výsledok hospodárenia -125 816 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TASKILL s.r.o. (IČO 55144713) mala v roku 2025 tržby 12 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci TASKILL

V roku 2025 mala TASKILL priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konatelia TASKILL

Podľa Registra právnických osôb konajú za TASKILL 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Gennadiy Gufmankonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.
Iana Gufmankonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 10. 2026.

Spoločníci TASKILL

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch TASKILL
Podiely spoločníkov na vkladoch TASKILL Gennadiy Gufman 50,0 %, Iana Gufman 50,0 %. Spolu 5 000 €. Gennadiy Gufman: 2 500 €, 50,0 %Iana Gufman: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Gennadiy Gufman50,0 %
  • Iana Gufman50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Gennadiy Gufmanod 9. 2. 2024 2 500 €50,0 %
Iana Gufmanod 21. 1. 2023 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok TASKILL

Za rok 2025 má TASKILL v závierke tržby 12 000 €, o 1 954,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −125 816 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 34 132 €.

Tržby 202512 tis. €▲ +1 954,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−126 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025546 tis. €
Vlastné imanie 2025−132 tis. €
Záväzky 2025678 tis. €124,2 % majetku
Pridaná hodnota 2025−107 tis. €
Zisková marža 2025−1 048,5 %medián odvetvia +2,6 %
Súčet výsledkov za 3 roky−137 tis. €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát TASKILL

Súvaha TASKILL

Všetky čísla zo závierok TASKILL (3 roky)
Čísla zo závierok TASKILL po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202512 000 €−125 816 €546 354 €−132 096 €678 450 €−106 739 €−1 048,5 %
2024584 €−33 457 €475 870 €−6 280 €482 150 €−26 842 €−5 728,9 %
202334 132 €22 177 €75 638 €27 177 €48 461 €26 129 €+65,0 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí TASKILL?

Peniaze od štátu: TASKILL

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TASKILL

Dátum vzniku TASKILL je 21. 1. 2023, teda pred 3 rokmi. Skoršie obchodné meno: Zdravá strava s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/166536/B
  2. Nový štatutár: Iana GufmanKonateľ
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121887658
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 34 132 € · majetok 75 638 €
  5. Zmena obchodného menaPredtým Zdravá strava s. r. o., odvtedy TASKILL s.r.o.
  6. Nový štatutár: Gennadiy GufmanKonateľ
  7. Nový spoločník: Iana GufmanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 12 000 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TASKILL

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Výroba nápojov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Sťahovacie služby
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Poskytovanie sociálnych služieb
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Informačná činnosť
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Verejné obstarávanie
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
  • Poľnohospodárska výroba vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov a plodov za účelom spracovania a ďalšieho predaja
  • Poľnohospodárska rastlinná a živočíšna prvovýroba

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 10. 2026.

TASKILL v odvetví výroba potravín

TASKILL je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 82 512 € (2 792 závierok), TASKILL má 12 000 €, čo je 15 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 235 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TASKILL 86. z 99.

V odvetví v okrese Bratislava I235aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 792Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia83 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TASKILL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava I ›

Sídlo TASKILL: Bratislava - Staré Mesto

TASKILL sídli na adrese Mostová 2, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 46 024 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 823. Na tej istej adrese je zapísaných 220 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto46 024aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 823aktívnych
V tom istom odvetví235okres Bratislava I
Na tej istej adrese220aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

TASKILL: IČO, sídlo a základné údaje

TASKILL s.r.o. (IČO 55144713) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 21. 1. 2023, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Gennadiy Gufman a Iana Gufman. Za rok 2025 sú v závierke tržby 12 000 € a výsledok hospodárenia −125 816 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 1. 2023
Skoršie názvyZdravá strava s. r. o.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba potravín (SK NACE 10) TASKILL s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 12 000 €, typická firma odvetvia 82 512 € (medián z 2 792 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Výroba potravín: tržby a mzdy ›Výroba potravín v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Mayer & Team s. r. o.GSM s.r.o.OCTO-GS s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Železnice Slovenskej republikyZápadoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.89) v okrese Bratislava I

Magnum ICC Slovakia s. r. o.STEADY PILLARS, s. r. o.SMT PROPERTY, s.r.o.Primko s.r.o.Lavender International s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť