VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Éra s. r. o.

Košice - Šaca · Reštauračné činnosti

46 686 €tržby 2025 ▼ 6 %+3 637 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

46 686 €tržby 2025 ▼ 6 %
+3 637 €zisk 2025
  1. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -353 €
  2. 23 : tržby 49 467 €, výsledok hospodárenia -4 963 €
  3. 24 : tržby 49 610 €, výsledok hospodárenia 655 €
  4. 25 : tržby 46 686 €, výsledok hospodárenia 3 637 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Éra s. r. o. (IČO 55107770) mala v roku 2025 tržby 46 686 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Éra

osobné náklady v roku 2025 boli 422 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ Éra

Podľa Registra právnických osôb koná za Éra 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník Éra

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Éra
Podiely spoločníkov na vkladoch Éra Erika Husárová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Erika Husárová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Erika Husárová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Erika Husárováod 21. 12. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Éra

Za rok 2025 má Éra v závierke tržby 46 686 €, o 5,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 637 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 49 610 €.

Tržby 202547 tis. €▼ −5,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 637 €zisk
Majetok (aktíva) 20255 593 €
Vlastné imanie 20253 976 €
Záväzky 20251 617 €28,9 % majetku
Pridaná hodnota 20254 659 €
Zisková marža 2025+7,8 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 4 roky−1 024 €2022 až 2025

Výkaz ziskov a strát Éra

Súvaha Éra

Všetky čísla zo závierok Éra (4 roky)
Čísla zo závierok Éra po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202546 686 €3 637 €5 593 €3 976 €1 617 €4 659 €+7,8 %
202449 610 €655 €15 960 €339 €15 621 €3 274 €+1,3 %
202349 467 €−4 963 €12 259 €−316 €12 575 €−3 538 €−10,0 %
2022—−353 €4 934 €4 647 €287 €−353 €—

Riziko: zaplatí Éra?

Peniaze od štátu: Éra

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Éra

Dátum vzniku Éra je 21. 12. 2022, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55639/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 4 934 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 46 686 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Éra

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Administratívne služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Éra v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

Éra je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), Éra má 46 686 €, čo je 59 % mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 386 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Éra 90. z 161.

V odvetví v okrese Košice II386aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 740Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Éra, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Košice II ›

Sídlo Éra: Košice - Šaca

Éra sídli na adrese Kvetná 43, 040 15 Košice - mestská časť Šaca, okres Košice II. V obci Košice - Šaca je 795 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 231.

Subjektov v obci Košice - Šaca795aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 231aktívnych
V tom istom odvetví386okres Košice II

Košice - Šaca: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

Éra: IČO, sídlo a základné údaje

Éra s. r. o. (IČO 55107770) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Šaca, okres Košice II. Dátum vzniku je 21. 12. 2022, na trhu je 3 roky a štatutárom je Erika Husárová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 46 686 € a výsledok hospodárenia +3 637 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 12. 2022
ObecKošice - Šaca
OkresOkres Košice II
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Éra s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 46 686 €, typická firma odvetvia 78 685 € (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›

Sieť prepojení firmy Éra

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Éra

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Éra

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy104zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
  • Výhry konkurentov78firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu23odvetví chýba v meste Košice - Šacatypický nepokrytý dopyt 261 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Šaca

NIPPON STEEL SLOVAKIA s. r. o.C.L.N. Slovakia s.r.o.Fakultná nemocnica AGEL Košice-Šaca a. s.Kardiocentrum AGEL a.s.RMS Košice s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Šaca ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Košice II

NTD Košice, s.r.o.SPOLOČENSKÝ PAVILÓN s.r.o.EUPHO s.r.o.ATEX Košice, s.r.o.Phoyo s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk