PMG Business s. r. o.
Levice · Výroba produktov koksárenských pecí
99 835 €tržby 2025 ▼ 35 %−56 735 €strata 2025aktívna 3 roky5 až 9 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 153 730 €, výsledok hospodárenia -1 740 €
- 25 : tržby 99 835 €, výsledok hospodárenia -56 735 €
PMG Business s. r. o. (IČO 55095569) mala v roku 2025 tržby 99 835 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci PMG Business
PMG Business má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 61 679 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 61 679 € | 44 269 € |
| 2024 | — | 60 373 € | 42 880 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 72 % 44 269 €
- Odvody zamestnávateľa 24 % 15 067 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ PMG Business
Podľa Registra právnických osôb koná za PMG Business 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník PMG Business
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok PMG Business
Za rok 2025 má PMG Business v závierke tržby 99 835 €, o 35,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −56 735 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 153 730 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát PMG Business
Najvyššie tržby: rok 2024, 153 730 €. Najnižšie: rok 2025, 99 835 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 99 835 € |
| 2024 | 153 730 € |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −58 475 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −56 735 € |
| 2024 | −1 740 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PMG Business
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −56,8 %, medián odvetvia +0,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PMG Business | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −56,8 % | +0,1 % |
| 2024 | −1,1 % | +4,7 % |
| 2023 | — | +8,9 % |
| 2022 | — | +6,8 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PMG Business
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 18 794 €, vlastné imanie −53 475 € a záväzky 72 269 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 18 794 € | −53 475 € | 72 269 € |
| 2024 | 17 850 € | 3 260 € | 12 841 € |
| 2023 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2022 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PMG Business (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99 835 € | −56 735 € | 18 794 € | −53 475 € | 72 269 € | 4 249 € | −56,8 % |
| 2024 | 153 730 € | −1 740 € | 17 850 € | 3 260 € | 12 841 € | 58 281 € | −1,1 % |
| 2023 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2022 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí PMG Business?
Peniaze od štátu: PMG Business
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PMG Business
Dátum vzniku PMG Business je 15. 12. 2022, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/59102/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 5 000 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121865482
- Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2024 firma vykázala 153 730 €.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 99 835 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PMG Business
- Výroba koksu a rafinovaných produktov
- Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Výroba nápojov
- Textilná výroba
- Odevná výroba
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sťahovacie služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Kuriérske služby
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Vedenie účtovníctva
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Verejné obstarávanie
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
PMG Business v odvetví výroba koksu a rafinovaných ropných produktov
PMG Business je v registri v odvetví Výroba koksu a rafinovaných ropných produktov (SK NACE 19), činnosť výroba produktov koksárenských pecí. V okrese Levice je v tomto odvetví 3 aktívnych subjekty.
- PMG Business
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PMG Business s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PMG Business | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 99 835 € | 99 835 € |
| 2024 | 153 730 € | 96 494 € |
| 2023 | — | 382 663 € |
| 2022 | — | 89 104 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- industry partner s. r. o.Prešov · tržby 233 296 € (2025)
- iNDPROD. s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 124 350 € (2024)
- out of spacetime, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 83 640 € (2025)
- ChillSoft s.r.o.Blatnica · tržby 79 175 € (2025)
- Roydon s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 69 847 € (2025)
- KTM Bio s.r.o.Prešov · tržby 46 393 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PMG Business, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PMG Business: Levice
PMG Business sídli na adrese Vojenská 2529/28, 934 01 Levice, okres Levice. V obci Levice je 6 004 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 545. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.
Levice: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›
PMG Business: IČO, sídlo a základné údaje
PMG Business s. r. o. (IČO 55095569) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, okres Levice. Dátum vzniku je 15. 12. 2022, na trhu je 3 roky a štatutárom je Michaela Gabulyová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 99 835 € a výsledok hospodárenia −56 735 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba produktov koksárenských pecí (SK NACE 1910) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 12. 2022 |
| Obec | Levice |
| Okres | Okres Levice |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy PMG Business
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PMG Business
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PMG Business
- Tendre22súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 240 tis. €
- Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,9 mil. €
- Končiace zmluvy16zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 51 tis. €
- Výhry konkurentov49firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 41 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Levicetypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská inovačná a energetická agentúra*2 zmluvy za 3 roky · 26 860 € · naposledy 5. 5. 2026Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky, Slovak Business Agency2 zmluvy za 3 roky · 24 605 € · naposledy 22. 1. 2025Kremnica1 zmluva za 3 roky · · naposledy 10. 4. 2025 Všetkých 3 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Levice
Haleon Levice, s.r.o.Veľkoobchodný družstevný podnik, akciová…Cloetta Slovakia s.r.o.Camfil s.r.o.ŠPED-TRANS Levice, a.s.Všetky firmy v obci Levice ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.