REVID - KA s. r. o.
Krupina · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
26 487 €tržby 2025 ▼ 15 %+14 715 €zisk 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 7 094 €, výsledok hospodárenia 1 648 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -478 €
- 24 : tržby 31 225 €, výsledok hospodárenia 12 624 €
- 25 : tržby 26 487 €, výsledok hospodárenia 14 715 €
REVID - KA s. r. o. (IČO 55080171) mala v roku 2025 tržby 26 487 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Konatelia REVID - KA
Podľa Registra právnických osôb konajú za REVID - KA 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Spoločníci REVID - KA
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Branislav Dado50,0 %
- Jozef Dado50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Branislav Dadood 7. 12. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
| Jozef Dadood 7. 12. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok REVID - KA
Za rok 2025 má REVID - KA v závierke tržby 26 487 €, o 15,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +14 715 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 31 225 €.
Výkaz ziskov a strát REVID - KA
Najvyššie tržby: rok 2024, 31 225 €. Najnižšie: rok 2022, 7 094 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 26 487 € |
| 2024 | 31 225 € |
| 2023 | — |
| 2022 | 7 094 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 28 509 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 14 715 € |
| 2024 | 12 624 € |
| 2023 | −478 € |
| 2022 | 1 648 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- REVID - KA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +55,6 %, medián odvetvia +9,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | REVID - KA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +55,6 % | +9,1 % |
| 2024 | +40,4 % | +6,6 % |
| 2023 | — | +5,9 % |
| 2022 | +23,2 % | +5,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha REVID - KA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 30 690 €, vlastné imanie 21 516 € a záväzky 9 174 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 30 690 € | 21 516 € | 9 174 € |
| 2024 | 27 937 € | 18 794 € | 9 143 € |
| 2023 | 8 170 € | 6 170 € | 2 000 € |
| 2022 | 8 939 € | 6 648 € | 2 291 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok REVID - KA (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 487 € | 14 715 € | 30 690 € | 21 516 € | 9 174 € | 16 547 € | +55,6 % |
| 2024 | 31 225 € | 12 624 € | 27 937 € | 18 794 € | 9 143 € | 14 863 € | +40,4 % |
| 2023 | — | −478 € | 8 170 € | 6 170 € | 2 000 € | −470 € | — |
| 2022 | 7 094 € | 1 648 € | 8 939 € | 6 648 € | 2 291 € | 1 939 € | +23,2 % |
Riziko: zaplatí REVID - KA?
Peniaze od štátu: REVID - KA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy REVID - KA
Dátum vzniku REVID - KA je 7. 12. 2022, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45229/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 7 094 € · majetok 8 939 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 26 487 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti REVID - KA
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
REVID - KA v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
REVID - KA je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 328 € (7 333 závierok), REVID - KA má 26 487 €, čo je 52 % mediánu. V okrese Krupina je v tomto odvetví 58 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je REVID - KA 3. z 7.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 877 €, polovica do 51 328 €, tri štvrtiny do 162 424 €; 10 % firiem má viac než 540 015 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 565 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 877 € |
| medián | 51 328 € |
| horný kvartil | 162 424 € |
| 10 % firiem má viac než | 540 015 € |
| REVID - KA | 26 487 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- REVID - KA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby REVID - KA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | REVID - KA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 26 487 € | 51 328 € |
| 2024 | 31 225 € | 49 638 € |
| 2023 | — | 49 328 € |
| 2022 | 7 094 € | 48 110 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| REVID - KA | 26 487 € |
|---|---|
| medián kraja | 48 145 € |
| medián Slovenska | 51 328 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Iproject, s.r.o.Hrubá Borša · tržby 59 340 € (2025)
- RM ing, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 59 335 € (2025)
- IPP Partner s.r.o.Bojnice · tržby 59 325 € (2025)
- SPG Slovakia s.r.o.Trnava · tržby 59 308 € (2025)
- Ener group, a.s. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 59 282 € (2020)
- MSB Technology, s. r. o.Kysucké Nové Mesto · tržby 59 178 € (2024)
- ipGEO s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 59 115 € (2025)
- DUNAJSKI studio, s. r. o.Poprad · tržby 59 051 € (2025)
- Keteb s. r. o.Bernolákovo · tržby 59 041 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb REVID - KA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo REVID - KA: Krupina
REVID - KA sídli na adrese Bernolákova 538/4, 963 01 Krupina, okres Krupina. V obci Krupina je 1 212 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 087. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Krupina: obyvatelia a dáta ›Okres Krupina ›Adresár firiem v okrese Krupina ›
REVID - KA: IČO, sídlo a základné údaje
REVID - KA s. r. o. (IČO 55080171) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Krupina, okres Krupina. Dátum vzniku je 7. 12. 2022, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Branislav Dado a Jozef Dado. Za rok 2025 sú v závierke tržby 26 487 € a výsledok hospodárenia +14 715 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 7. 12. 2022 |
| Obec | Krupina |
| Okres | Okres Krupina |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) REVID - KA s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 26 487 €, typická firma odvetvia 51 328 € (medián z 7 333 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Krupina ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Krupina ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Krupina
COOP Jednota Krupina, spotrebné družstvoLOGISTICKÉ CENTRUM STRED, a.s.LIND MOBLER SLOVAKIA, s.r.o.Wittur s. r. o.WAY INDUSTRIES, a.s.Všetky firmy v obci Krupina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Krupina
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.