VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Full Service Europe s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy

1 541 €tržby 2025 ▼ 49 %+964 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 541 €tržby 2025 ▼ 49 %
+964 €zisk 2025
  1. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 23 : tržby 2 262 €, výsledok hospodárenia 1 595 €
  3. 24 : tržby 3 003 €, výsledok hospodárenia 2 452 €
  4. 25 : tržby 1 541 €, výsledok hospodárenia 964 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Full Service Europe s.r.o. (IČO 55049451) mala v roku 2025 tržby 1 541 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia Full Service Europe

Podľa Registra právnických osôb konajú za Full Service Europe 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

Spoločníci Full Service Europe

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Full Service Europe
Podiely spoločníkov na vkladoch Full Service Europe Petr Chmúrčiak 51,0 %, Martin Koreník 49,0 %. Spolu 5 000 €. Petr Chmúrčiak: 2 550 €, 51,0 %Martin Koreník: 2 450 €, 49,0 %51,0 % najväčší podiel
  • Petr Chmúrčiak51,0 %
  • Martin Koreník49,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Petr Chmúrčiakod 29. 7. 2026 2 550 €51,0 %
Martin Koreníkod 29. 7. 2026 2 450 €49,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Full Service Europe

Za rok 2025 má Full Service Europe v závierke tržby 1 541 €, o 48,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +964 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 3 003 €.

Tržby 20251 541 €▼ −48,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025964 €zisk
Majetok (aktíva) 202510 tis. €
Vlastné imanie 202510 tis. €
Záväzky 2025340 €3,3 % majetku
Pridaná hodnota 20251 406 €
Zisková marža 2025+62,6 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 4 roky5 011 €2022 až 2025

Výkaz ziskov a strát Full Service Europe

Súvaha Full Service Europe

Všetky čísla zo závierok Full Service Europe (4 roky)
Čísla zo závierok Full Service Europe po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20251 541 €964 €10 352 €10 012 €340 €1 406 €+62,6 %
20243 003 €2 452 €9 481 €9 048 €433 €2 981 €+81,7 %
20232 262 €1 595 €6 897 €6 595 €302 €1 906 €+70,5 %
2022—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Full Service Europe?

Peniaze od štátu: Full Service Europe

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Full Service Europe

Dátum vzniku Full Service Europe je 23. 11. 2022, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/165046/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 5 000 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 1 541 €.
  4. Nový štatutár: Martin KoreníkKonateľ
  5. Nový spoločník: Martin KoreníkSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Full Service Europe

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Dizajnérske činnosti
  • Fotografické služby
  • Služby požičovní
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Poskytovanie sociálnych služieb
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

Full Service Europe v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

Full Service Europe je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), Full Service Europe má 1 541 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 949 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Full Service Europe 1 658. z 1 728.

V odvetví v okrese Bratislava II2 949aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 659Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Full Service Europe, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Bratislava II ›

Sídlo Full Service Europe: Bratislava - Ružinov

Full Service Europe sídli na adrese Súmračná 3262/26, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 869 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 14 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 869aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 356aktívnych
V tom istom odvetví2 949okres Bratislava II
Na tej istej adrese14aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Full Service Europe: IČO, sídlo a základné údaje

Full Service Europe s.r.o. (IČO 55049451) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 23. 11. 2022, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Martin Koreník a Petr Chmúrčiak. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 541 € a výsledok hospodárenia +964 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 11. 2022
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Full Service Europe s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 541 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Full Service Europe

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Full Service Europe

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Full Service Europe

  • Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy434zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
  • Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Bratislava II

CBRE Global Workplace Solutions s. r. o.HB Reavis Investments Slovakia s. r. o.GALVÁNIHO 4, s.r.o.RAS Immobilien SK s. r. o.Global Facility a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk