Levisoft s. r. o.
Levice · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
11 243 €tržby 2025 ▲ 92 %+3 063 €zisk 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 700 €, výsledok hospodárenia 105 €
- 23 : tržby 7 998 €, výsledok hospodárenia -264 €
- 24 : tržby 5 863 €, výsledok hospodárenia 151 €
- 25 : tržby 11 243 €, výsledok hospodárenia 3 063 €
Levisoft s. r. o. (IČO 54892082) mala v roku 2025 tržby 11 243 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Levisoft
V roku 2025 mala Levisoft priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Levisoft
Podľa Registra právnických osôb koná za Levisoft 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník Levisoft
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Roman Mészároš100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Roman Mészárošod 17. 9. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Levisoft
Za rok 2025 má Levisoft v závierke tržby 11 243 €, o 91,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 063 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 11 243 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 341 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Levisoft
Najvyššie tržby: rok 2025, 11 243 €. Najnižšie: rok 2022, 700 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 11 243 € |
| 2024 | 5 863 € |
| 2023 | 7 998 € |
| 2022 | 700 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 3 055 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 063 € |
| 2024 | 151 € |
| 2023 | −264 € |
| 2022 | 105 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Levisoft
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +27,2 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Levisoft | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +27,2 % | +19,3 % |
| 2024 | +2,6 % | +12,5 % |
| 2023 | −3,3 % | +10,7 % |
| 2022 | +15,0 % | +9,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Levisoft
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 14 223 €, vlastné imanie 8 056 € a záväzky 6 167 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 14 223 € | 8 056 € | 6 167 € |
| 2024 | 11 158 € | 4 993 € | 6 165 € |
| 2023 | 5 342 € | 4 842 € | 500 € |
| 2022 | 5 124 € | 5 105 € | 19 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Levisoft (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 243 € | 3 063 € | 14 223 € | 8 056 € | 6 167 € | 3 548 € | +27,2 % |
| 2024 | 5 863 € | 151 € | 11 158 € | 4 993 € | 6 165 € | 521 € | +2,6 % |
| 2023 | 7 998 € | −264 € | 5 342 € | 4 842 € | 500 € | −264 € | −3,3 % |
| 2022 | 700 € | 105 € | 5 124 € | 5 105 € | 19 € | 124 € | +15,0 % |
Riziko: zaplatí Levisoft?
Peniaze od štátu: Levisoft
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Levisoft
Dátum vzniku Levisoft je 17. 9. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/58301/N
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2121811131 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 700 € · majetok 5 124 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 11 243 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Levisoft
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Levisoft v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
Levisoft je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), Levisoft má 11 243 €, čo je 21 % mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 222 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Levisoft 83. z 98.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 869 €, polovica do 53 914 €, tri štvrtiny do 98 225 €; 10 % firiem má viac než 313 728 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 508 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 869 € |
| medián | 53 914 € |
| horný kvartil | 98 225 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 728 € |
| Levisoft | 11 243 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Levisoft
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Levisoft s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Levisoft | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 11 243 € | 53 914 € |
| 2024 | 5 863 € | 50 067 € |
| 2023 | 7 998 € | 49 305 € |
| 2022 | 700 € | 48 720 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Levisoft | 11 243 € |
|---|---|
| medián okresu Levice | 45 053 € |
| medián kraja | 48 946 € |
| medián Slovenska | 53 914 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- eko-logicky s. r. o.Nové Zámky · tržby 25 653 € (2025)
- MikyDesign s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 25 645 € (2025)
- DVLPR Studios s. r. o.Malacky · tržby 25 637 € (2025)
- edge-tech s. r. o.Horný Bar · tržby 25 625 € (2025)
- Pulsar Digital s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 25 623 € (2025)
- NORDLYS s. r. o.Bratislava - mestská časť Jarovce · tržby 25 615 € (2025)
- Second Breakfast s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 25 595 € (2025)
- Savet consulting, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 25 592 € (2025)
- SoftRare s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 25 572 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Levisoft, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Levisoft: Levice
Levisoft sídli na adrese Ul. kpt. J. Nálepku 3502/15, 934 05 Levice, okres Levice. V obci Levice je 6 020 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 638. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Levice: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›
Levisoft: IČO, sídlo a základné údaje
Levisoft s. r. o. (IČO 54892082) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, okres Levice. Dátum vzniku je 17. 9. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Ing. Roman Mészároš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 11 243 € a výsledok hospodárenia +3 063 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 9. 2022 |
| Obec | Levice |
| Okres | Okres Levice |
| Vyrubená daň z príjmov | 341 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) Levisoft s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 11 243 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Levice ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›
Sieť prepojení firmy Levisoft
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Levisoft
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Levisoft
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy136zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 200 €
- Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 80 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Levicetypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 562 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Levice
Haleon Levice, s.r.o.Veľkoobchodný družstevný podnik, akciová…Cloetta Slovakia s.r.o.Camfil s.r.o.ŠPED-TRANS Levice, a.s.Všetky firmy v obci Levice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Levice
Corvin Consulting, s.r.o.Linder s. r. o.VIA PAY s.r.o.SETH s. r. o.WIRETI, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.