FVE SYSTÉMY s.r.o.
Košice - Sídlisko Ťahanovce · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
400 355 €tržby 2025 ▼ 58 %+12 305 €zisk 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 93 520 €, výsledok hospodárenia 8 358 €
- 23 : tržby 488 584 €, výsledok hospodárenia 14 555 €
- 24 : tržby 953 433 €, výsledok hospodárenia 38 692 €
- 25 : tržby 400 355 €, výsledok hospodárenia 12 305 €
FVE SYSTÉMY s.r.o. (IČO 54865841) mala v roku 2025 tržby 400 355 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci FVE SYSTÉMY
V roku 2025 mala FVE SYSTÉMY priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ FVE SYSTÉMY
Podľa Registra právnických osôb koná za FVE SYSTÉMY 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Spoločníci FVE SYSTÉMY
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Denis Hrehor100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Denis Hrehorod 20. 9. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FVE SYSTÉMY
Za rok 2025 má FVE SYSTÉMY v závierke tržby 400 355 €, o 58,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +12 305 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 953 433 €.
Výkaz ziskov a strát FVE SYSTÉMY
Najvyššie tržby: rok 2024, 953 433 €. Najnižšie: rok 2022, 93 520 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 400 355 € |
| 2024 | 953 433 € |
| 2023 | 488 584 € |
| 2022 | 93 520 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 73 910 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 12 305 € |
| 2024 | 38 692 € |
| 2023 | 14 555 € |
| 2022 | 8 358 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- FVE SYSTÉMY
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,1 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | FVE SYSTÉMY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,1 % | +4,0 % |
| 2024 | +4,1 % | +3,1 % |
| 2023 | +3,0 % | +2,4 % |
| 2022 | +8,9 % | +2,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+422,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −58,0 % |
| 2024 | +95,1 % |
| 2023 | +422,4 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FVE SYSTÉMY
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 272 096 €, vlastné imanie 78 910 € a záväzky 193 186 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 272 096 € | 78 910 € | 193 186 € |
| 2024 | 342 472 € | 193 301 € | 149 171 € |
| 2023 | 331 007 € | 100 716 € | 230 291 € |
| 2022 | 30 580 € | 13 358 € | 17 222 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FVE SYSTÉMY (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 400 355 € | 12 305 € | 272 096 € | 78 910 € | 193 186 € | 124 396 € | +3,1 % |
| 2024 | 953 433 € | 38 692 € | 342 472 € | 193 301 € | 149 171 € | 153 652 € | +4,1 % |
| 2023 | 488 584 € | 14 555 € | 331 007 € | 100 716 € | 230 291 € | 39 711 € | +3,0 % |
| 2022 | 93 520 € | 8 358 € | 30 580 € | 13 358 € | 17 222 € | 10 580 € | +8,9 % |
Riziko: zaplatí FVE SYSTÉMY?
Peniaze od štátu: FVE SYSTÉMY
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FVE SYSTÉMY
Dátum vzniku FVE SYSTÉMY je 20. 9. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55027/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 93 520 € · majetok 30 580 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121811835
- Nový zápis v registri: Štefan HrehorProkurista
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 400 355 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FVE SYSTÉMY
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby
- Vedenie účtovníctva
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Čistiace a upratovacie služby
- Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
FVE SYSTÉMY v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
FVE SYSTÉMY je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 799 závierok), FVE SYSTÉMY má 400 355 €, čo je 3,9-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 227 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FVE SYSTÉMY 14. z 76.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 31 001 €, polovica do 101 405 €, tri štvrtiny do 465 315 €; 10 % firiem má viac než 1 758 948 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 071 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 31 001 € |
| medián | 101 405 € |
| horný kvartil | 465 315 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 948 € |
| FVE SYSTÉMY | 400 355 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 4. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- FVE SYSTÉMY
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby FVE SYSTÉMY s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | FVE SYSTÉMY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 400 355 € | 101 405 € |
| 2024 | 953 433 € | 107 696 € |
| 2023 | 488 584 € | 108 953 € |
| 2022 | 93 520 € | 110 929 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| FVE SYSTÉMY | 400 355 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 89 384 € |
| medián kraja | 89 310 € |
| medián Slovenska | 101 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MEMOLAK s.r.o.Dedinka · tržby 970 286 € (2025)
- DS Smart, s.r.o.Trnava · tržby 968 277 € (2025)
- 3BMONT SLOVAKIA s. r. o.Púchov · tržby 967 659 € (2025)
- PROJEKT-INSTAL s.r.o.Považská Bystrica · tržby 967 292 € (2025)
- Triton Famme s.r.o.Poprad · tržby 967 037 € (2025)
- EX METAL, s.r.o.Stará Turá · tržby 966 797 € (2025)
- BMD-group, s.r.o.Nový Tekov · tržby 964 443 € (2025)
- Common property, s.r.o.Levice · tržby 963 457 € (2025)
- Welding Group Industries s. r. o.Slovenský Grob · tržby 962 346 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FVE SYSTÉMY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo FVE SYSTÉMY: Košice - Sídlisko Ťahanovce
FVE SYSTÉMY sídli na adrese Sofijská 10, 040 13 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, okres Košice I. V obci Košice - Sídlisko Ťahanovce je 2 420 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 497. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Košice - Sídlisko Ťahanovce: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
FVE SYSTÉMY: IČO, sídlo a základné údaje
FVE SYSTÉMY s.r.o. (IČO 54865841) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Sídlisko Ťahanovce, okres Košice I. Dátum vzniku je 20. 9. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Denis Hrehor. Za rok 2025 sú v závierke tržby 400 355 € a výsledok hospodárenia +12 305 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 9. 2022 |
| Obec | Košice - Sídlisko Ťahanovce |
| Okres | Okres Košice I |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) FVE SYSTÉMY s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 400 355 €, typická firma odvetvia 101 405 €, čo je 3,9-násobok mediánu (medián z 5 799 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 4. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko Ťahanovce
HOTCAR s.r.o.NOMIland s.r.o.SENZOR, s.r.o.EGC, s.r.o.DEXTTER s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko Ťahanovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Košice I
reWATT Slovakia s. r. o.EGNE s.r.o.LPN s. r. o.Alfa steelworks s.r.o.BAVIT, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.