VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Calista s.r.o.

Nová Ves nad Váhom · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

147 403 €tržby 2025 ▲ 88 %+1 818 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

147 403 €tržby 2025 ▲ 88 %
+1 818 €zisk 2025
  1. 22 : tržby 3 286 €, výsledok hospodárenia 508 €
  2. 23 : tržby 45 805 €, výsledok hospodárenia 1 408 €
  3. 24 : tržby 78 561 €, výsledok hospodárenia 232 €
  4. 25 : tržby 147 403 €, výsledok hospodárenia 1 818 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Calista s.r.o. (IČO 54850321) mala v roku 2025 tržby 147 403 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Calista

Calista má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 7 286 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konatelia Calista

Podľa Registra právnických osôb konajú za Calista 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník Calista

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Calista
Podiely spoločníkov na vkladoch Calista Lukáš Tomášik 100,0 %. Spolu 5 000 €. Lukáš Tomášik: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Lukáš Tomášik100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Lukáš Tomášikod 23. 9. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Calista

Za rok 2025 má Calista v závierke tržby 147 403 €, o 87,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 818 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 147 403 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025147 tis. €▲ +87,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 818 €zisk
Majetok (aktíva) 202551 tis. €
Vlastné imanie 202519 tis. €
Záväzky 202532 tis. €62,9 % majetku
Pridaná hodnota 202520 tis. €
Zisková marža 2025+1,2 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 4 roky3 966 €2022 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Calista

Súvaha Calista

Všetky čísla zo závierok Calista (4 roky)
Čísla zo závierok Calista po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025147 403 €1 818 €51 183 €18 966 €32 217 €20 158 €+1,2 %
202478 561 €232 €48 945 €7 148 €41 797 €20 260 €+0,3 %
202345 805 €1 408 €25 984 €6 916 €19 068 €13 734 €+3,1 %
20223 286 €508 €5 597 €5 508 €89 €617 €+15,5 %

Riziko: zaplatí Calista?

Peniaze od štátu: Calista

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Calista

Dátum vzniku Calista je 23. 9. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44155/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 3 286 € · majetok 5 597 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121814585
  4. Nový štatutár: Ing. Natália TomášikKonateľ
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 147 403 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Calista

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Oprava vyhradených technických zariadení elektrických
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
  • Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Manikúra
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prevádzkovanie technickej služby podľa § 7 ods. 1 zákona č. 473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti (projektovanie, montáž, údržba, revízia alebo oprava zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí)

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Calista v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

Calista je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 791 závierok), Calista má 147 403 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 618 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Calista 67. z 146.

V odvetví v okrese Nové Mesto nad Váhom618aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 791Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Calista, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Nové Mesto nad Váhom ›

Sídlo Calista: Nová Ves nad Váhom

Calista sídli na adrese 143, 916 31 Nová Ves nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Nová Ves nad Váhom je 84 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 704.

Subjektov v obci Nová Ves nad Váhom84aktívnych
Subjektov v okrese Nové Mesto nad Váhom10 704aktívnych
V tom istom odvetví618okres Nové Mesto nad Váhom

Nová Ves nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›

Calista: IČO, sídlo a základné údaje

Calista s.r.o. (IČO 54850321) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Ves nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 23. 9. 2022, na trhu je 4 roky a štatutármi sú Ing. Natália Tomášik a Lukáš Tomášik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 147 403 € a výsledok hospodárenia +1 818 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 9. 2022
ObecNová Ves nad Váhom
OkresOkres Nové Mesto nad Váhom
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) Calista s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 147 403 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 791 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›

Sieť prepojení firmy Calista

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Calista

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Calista

  • Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 223 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 49 tis. €
  • Výhry konkurentov235firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Nová Ves nad Váhom

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nová Ves nad Váhom

ADAJA spol. s r.o.BELYS s. r. o.ERFII s. r. o.MIJA - LES s.r.o.NUTRIVITAL SLOVAKIA, s. r. o.Všetky firmy v obci Nová Ves nad Váhom ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Nové Mesto nad Váhom

KJG a. s.DT - Slovenská výhybkáreň, s. r. o.LEBO Slovakia, s. r. o.ALUTEC KK, s. r. o.Bemi Metal s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk