FOPA WORLD s. r. o.
Trnava · Výroba počítačov a periférnych zariadení
207 840 €tržby 2025 ▼ 78 %−30 779 €strata 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 21 072 €, výsledok hospodárenia 180 €
- 23 : tržby 721 495 €, výsledok hospodárenia 1 490 €
- 24 : tržby 944 779 €, výsledok hospodárenia -72 187 €
- 25 : tržby 207 840 €, výsledok hospodárenia -30 779 €
FOPA WORLD s. r. o. (IČO 54751021) mala v roku 2025 tržby 207 840 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci FOPA WORLD
osobné náklady v roku 2025 boli 98 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 98 € | — |
| 2024 | — | 9 160 € | — |
| 2023 | — | 5 733 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ FOPA WORLD
Podľa Registra právnických osôb koná za FOPA WORLD 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Spoločník FOPA WORLD
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Péter Bugár100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Péter Bugárod 28. 3. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FOPA WORLD
Za rok 2025 má FOPA WORLD v závierke tržby 207 840 €, o 78,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −30 779 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 944 779 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát FOPA WORLD
Najvyššie tržby: rok 2024, 944 779 €. Najnižšie: rok 2022, 21 072 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 207 840 € |
| 2024 | 944 779 € |
| 2023 | 721 495 € |
| 2022 | 21 072 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −101 296 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −30 779 € |
| 2024 | −72 187 € |
| 2023 | 1 490 € |
| 2022 | 180 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- FOPA WORLD
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −14,8 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | FOPA WORLD | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −14,8 % | +8,4 % |
| 2024 | −7,6 % | +5,2 % |
| 2023 | +0,2 % | +4,5 % |
| 2022 | +0,9 % | +3,8 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FOPA WORLD
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 160 171 €, vlastné imanie −96 295 € a záväzky 256 466 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 160 171 € | −96 295 € | 256 466 € |
| 2024 | 179 336 € | −65 516 € | 244 852 € |
| 2023 | 172 312 € | 6 671 € | 165 641 € |
| 2022 | 12 777 € | 5 180 € | 7 597 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FOPA WORLD (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 207 840 € | −30 779 € | 160 171 € | −96 295 € | 256 466 € | −14 088 € | −14,8 % |
| 2024 | 944 779 € | −72 187 € | 179 336 € | −65 516 € | 244 852 € | −42 288 € | −7,6 % |
| 2023 | 721 495 € | 1 490 € | 172 312 € | 6 671 € | 165 641 € | 17 008 € | +0,2 % |
| 2022 | 21 072 € | 180 € | 12 777 € | 5 180 € | 7 597 € | 212 € | +0,9 % |
Riziko: zaplatí FOPA WORLD?
Peniaze od štátu: FOPA WORLD
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FOPA WORLD
Dátum vzniku FOPA WORLD je 14. 7. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/52074/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 21 072 € · majetok 12 777 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 207 840 €.
- Nový spoločník: Péter BugárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FOPA WORLD
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Administratívne služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb , výroby
- Čistiace a upratovacie služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
- Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
FOPA WORLD v odvetví výroba počítačových a elektronických výrobkov
FOPA WORLD je v registri v odvetví Výroba počítačových a elektronických výrobkov (SK NACE 26), činnosť výroba počítačov a periférnych zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 58 853 € (1 394 závierok), FOPA WORLD má 207 840 €, čo je 3,5-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 74 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FOPA WORLD 17. z 38.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 679 €, polovica do 58 853 €, tri štvrtiny do 190 757 €; 10 % firiem má viac než 780 570 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 808 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 679 € |
| medián | 58 853 € |
| horný kvartil | 190 757 € |
| 10 % firiem má viac než | 780 570 € |
| FOPA WORLD | 207 840 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- FOPA WORLD
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby FOPA WORLD s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | FOPA WORLD | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 207 840 € | 58 853 € |
| 2024 | 944 779 € | 57 077 € |
| 2023 | 721 495 € | 54 619 € |
| 2022 | 21 072 € | 54 125 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| FOPA WORLD | 207 840 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 136 810 € |
| medián kraja | 86 016 € |
| medián Slovenska | 58 853 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SERVICE Harmata s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 481 931 € (2025)
- YOGY s.r.o.Nitra · tržby 480 504 € (2016)
- SAPFIR SYSTEMS s.r.o.Veľký Biel · tržby 476 533 € (2025)
- Ceragon Networks s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 474 756 € (2025)
- icone s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 474 476 € (2025)
- MegaBIT Services s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 472 456 € (2025)
- Sofia system s. r. o.Lučenec · tržby 470 714 € (2025)
- Opal International s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 462 467 € (2025)
- ELEKTRO FRIEBERT s.r.o.Kremnica · tržby 462 071 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FOPA WORLD, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo FOPA WORLD: Trnava
FOPA WORLD sídli na adrese Ulica Jozefa Adamca 9983/24, 917 01 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 106 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 701. Na tej istej adrese je zapísaných 737 aktívnych subjektov.
Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
FOPA WORLD: IČO, sídlo a základné údaje
FOPA WORLD s. r. o. (IČO 54751021) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 14. 7. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Patrik Forró. Za rok 2025 sú v závierke tržby 207 840 € a výsledok hospodárenia −30 779 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba počítačov a periférnych zariadení (SK NACE 2620) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 7. 2022 |
| Obec | Trnava |
| Okres | Okres Trnava |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba počítačových a elektronických výrobkov (SK NACE 26) FOPA WORLD s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 207 840 €, typická firma odvetvia 58 853 €, čo je 3,5-násobok mediánu (medián z 1 394 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Výroba počítačových a elektronických výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba počítačových a elektronických výrobkov v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trnava
PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 26.20) v okrese Trnava
DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.META SYSTEM Slovakia s. r. o.RetPol s. r. o.AfB Slovakia s. r. o.ERCOMP s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.