Backstage Catering s. r. o.
Tomášikovo · Zmluvné a iné stravovacie služby
3 408 €tržby 2025+3 046 €zisk 2025aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -266 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -27 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby 3 408 €, výsledok hospodárenia 3 046 €
Backstage Catering s. r. o. (IČO 54714184) mala v roku 2025 tržby 3 408 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Backstage Catering
Podľa Registra právnických osôb koná za Backstage Catering 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník Backstage Catering
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Juraj Ryban100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Juraj Rybanod 29. 6. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Backstage Catering
Za rok 2025 má Backstage Catering v závierke tržby 3 408 €, a výsledok hospodárenia +3 046 €.
Výkaz ziskov a strát Backstage Catering
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 2 413 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 046 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | −27 € |
| 2022 | −266 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Backstage Catering
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 8 386 €, vlastné imanie 7 413 € a záväzky 973 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 386 € | 7 413 € | 973 € |
| 2024 | 5 000 € | 4 367 € | 633 € |
| 2023 | 5 000 € | 4 707 € | 293 € |
| 2022 | 4 442 € | 4 734 € | −292 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Backstage Catering (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 408 € | 3 046 € | 8 386 € | 7 413 € | 973 € | 3 386 € | +89,4 % |
| 2024 | — | −340 € | 5 000 € | 4 367 € | 633 € | — | — |
| 2023 | — | −27 € | 5 000 € | 4 707 € | 293 € | −27 € | — |
| 2022 | — | −266 € | 4 442 € | 4 734 € | −292 € | −266 € | — |
Riziko: zaplatí Backstage Catering?
Peniaze od štátu: Backstage Catering
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Backstage Catering
Dátum vzniku Backstage Catering je 29. 6. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51979/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 4 442 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 3 408 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Backstage Catering
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Backstage Catering v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
Backstage Catering je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť zmluvné a iné stravovacie služby. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), Backstage Catering má 3 408 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 437 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Backstage Catering 114. z 125.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 731 €, polovica do 78 685 €, tri štvrtiny do 274 546 €; 10 % firiem má viac než 682 043 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 731 € |
| medián | 78 685 € |
| horný kvartil | 274 546 € |
| 10 % firiem má viac než | 682 043 € |
| Backstage Catering | 3 408 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Backstage Catering
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Backstage Catering s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Backstage Catering | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 408 € | 78 685 € |
| 2024 | — | 78 424 € |
| 2023 | — | 71 990 € |
| 2022 | — | 59 132 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Backstage Catering | 3 408 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 65 353 € |
| medián kraja | 74 167 € |
| medián Slovenska | 78 685 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FAMILY Bakery & Cafe Bratislava s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 8 376 € (2025)
- VINASTAR FOOD s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 8 323 € (2022)
- INFENSO, s.r.o.Nesvady · tržby 8 320 € (2025)
- ASCA, s.r.o.Svätý Kríž · tržby 8 308 € (2020)
- KELT s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 8 300 € (2025)
- ZAGAHO s.r.o.Radvaň nad Dunajom · tržby 8 263 € (2025)
- Vo2SportMax s.r.o.Banská Bystrica · tržby 8 260 € (2025)
- FISPAK s. r. o.Dechtice · tržby 8 247 € (2025)
- Mia catering, s. r. o.Dlhé Klčovo · tržby 8 246 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Backstage Catering, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Backstage Catering: Tomášikovo
Backstage Catering sídli na adrese 330, 925 04 Tomášikovo, okres Galanta. V obci Tomášikovo je 268 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311.
Tomášikovo: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
Backstage Catering: IČO, sídlo a základné údaje
Backstage Catering s. r. o. (IČO 54714184) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tomášikovo, okres Galanta. Dátum vzniku je 29. 6. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Ing. Juraj Ryban. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 408 € a výsledok hospodárenia +3 046 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Zmluvné a iné stravovacie služby (SK NACE 5622) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 29. 6. 2022 |
| Obec | Tomášikovo |
| Okres | Okres Galanta |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Backstage Catering s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 408 €, typická firma odvetvia 78 685 € (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›
Sieť prepojení firmy Backstage Catering
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Backstage Catering
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Backstage Catering
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy34zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 42 tis. €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v obci Tomášikovotypický nepokrytý dopyt 156 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou140 zmlúv za 3 roky · 3 070 916 € · naposledy 21. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.24 zmlúv za 3 roky · 51 109 € · naposledy 18. 9. 2026Mesto Kysucké Nové Mesto18 zmlúv za 3 roky · 4 117 € · naposledy 25. 7. 2026 Všetkých 319 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
JPA Club s.r.o.Public Image Ltd s. r. o.JP ticket, s.r.o.Club Food s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Tomášikovo
AGRO TOMÁŠIKOVO, s.r.o.GAB-SPED s.r.o.ESSAX, s.r.o.REOS-STAV s.r.o.Demianos, s.r.o.Všetky firmy v obci Tomášikovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.29) v okrese Galanta
IN-food-catering, s. r. o.ISTER Restaurant, s.r.o.OS - LEON, s.r.o.PrivateBrands s. r. o.la Perla, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.