Mayoly Slovensko s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb
946 942 €tržby 2025 ▼ 6 %−17 820 €strata 2025aktívna 4 roky6 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -8 225 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -32 994 €
- 24 : tržby 1 008 000 €, výsledok hospodárenia 1 488 €
- 25 : tržby 946 942 €, výsledok hospodárenia -17 820 €
Mayoly Slovensko s. r. o. (IČO 54690293) mala v roku 2025 tržby 946 942 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Mayoly Slovensko
V roku 2025 mala Mayoly Slovensko priemerne 6 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 356 405 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 3 505 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Bratislava I bola v roku 2025 2 745 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 | 356 405 € | 252 357 € |
| 2024 | 6 | 365 849 € | 276 842 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Mayoly Slovensko, mzdové náklady na zamestnanca3 505 €
- Priemyselná výroba v okrese Bratislava I2 745 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava I2 455 €
- Priemyselná výroba na Slovensku1 904 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Priemyselná výroba, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 252 357 €
- Odvody zamestnávateľa 27 % 94 555 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Mayoly Slovensko
Podľa Registra právnických osôb koná za Mayoly Slovensko 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Spoločník Mayoly Slovensko
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- SCORPIUS100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| SCORPIUSod 23. 6. 2022 | 20 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Mayoly Slovensko
Za rok 2025 má Mayoly Slovensko v závierke tržby 946 942 €, o 6,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −17 820 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 1 008 000 €.
Výkaz ziskov a strát Mayoly Slovensko
Najvyššie tržby: rok 2024, 1 008 000 €. Najnižšie: rok 2025, 946 942 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 946 942 € |
| 2024 | 1 008 000 € |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −57 551 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −17 820 € |
| 2024 | 1 488 € |
| 2023 | −32 994 € |
| 2022 | −8 225 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Mayoly Slovensko
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −1,9 %, medián odvetvia +5,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mayoly Slovensko | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −1,9 % | +5,2 % |
| 2024 | +0,1 % | +3,6 % |
| 2023 | — | +2,1 % |
| 2022 | — | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Mayoly Slovensko
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 474 975 €, vlastné imanie −37 551 € a záväzky 512 526 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 474 975 € | −37 551 € | 512 526 € |
| 2024 | 732 398 € | −19 731 € | 752 129 € |
| 2023 | 65 127 € | −21 219 € | 86 346 € |
| 2022 | 20 135 € | 11 775 € | 8 360 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Mayoly Slovensko (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 946 942 € | −17 820 € | 474 975 € | −37 551 € | 512 526 € | 359 342 € | −1,9 % |
| 2024 | 1 008 000 € | 1 488 € | 732 398 € | −19 731 € | 752 129 € | 417 248 € | +0,1 % |
| 2023 | — | −32 994 € | 65 127 € | −21 219 € | 86 346 € | −32 468 € | — |
| 2022 | — | −8 225 € | 20 135 € | 11 775 € | 8 360 € | −8 225 € | — |
Riziko: zaplatí Mayoly Slovensko?
Mayoly Slovensko a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Mayoly Slovensko z roku 2026.
História firmy Mayoly Slovensko
Dátum vzniku Mayoly Slovensko je 23. 6. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/161878/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 20 135 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121937543
- Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2024 firma vykázala 1 008 000 €.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 946 942 €.
- Nový spoločník: SCORPIUSSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo zdravotníctva SR. Firma vznikla 23. 6. 2022.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Mayoly Slovensko
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Výroba zdravotníckych pomôcok
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Mayoly Slovensko v odvetví iná výroba
Mayoly Slovensko je v registri v odvetví Iná výroba (SK NACE 32), činnosť výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 38 859 € (1 382 závierok), Mayoly Slovensko má 946 942 €, čo je 24-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 159 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mayoly Slovensko 5. z 67.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 221 €, polovica do 38 859 €, tri štvrtiny do 116 861 €; 10 % firiem má viac než 426 234 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 234 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 221 € |
| medián | 38 859 € |
| horný kvartil | 116 861 € |
| 10 % firiem má viac než | 426 234 € |
| Mayoly Slovensko | 946 942 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Mayoly Slovensko
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Mayoly Slovensko s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mayoly Slovensko | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 946 942 € | 38 859 € |
| 2024 | 1 008 000 € | 37 811 € |
| 2023 | — | 34 266 € |
| 2022 | — | 34 124 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Mayoly Slovensko | 946 942 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 46 977 € |
| medián kraja | 36 696 € |
| medián Slovenska | 38 859 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FREEDOM Juniors, s. r. o.Čadca · tržby 2 081 987 € (2025)
- SAGITTA spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 2 034 586 € (2025)
- STOMADENT SK s.r.o.Lackovce · tržby 1 927 866 € (2025)
- MARRYLINE, s. r. o.Trenčín · tržby 1 830 672 € (2025)
- PROCHÁZKA CAPITAL INVEST, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 1 764 746 € (2019)
- BICAR s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 1 737 566 € (2025)
- ORTOTECH, spol. s r.o.Banská Bystrica · tržby 1 732 121 € (2025)
- Neomedica s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 726 974 € (2025)
- CENTRUM ORTOPEDICKEJ PROTETIKY spol. s r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 1 715 464 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mayoly Slovensko, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Mayoly Slovensko: Bratislava - Staré Mesto
Mayoly Slovensko sídli na adrese Pribinova 4, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 46 007 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 830. Na tej istej adrese je zapísaných 98 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Mayoly Slovensko: IČO, sídlo a základné údaje
Mayoly Slovensko s. r. o. (IČO 54690293) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 23. 6. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Nicolas Bernard Robert Bruno Giraud. Za rok 2025 sú v závierke tržby 946 942 € a výsledok hospodárenia −17 820 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb (SK NACE 3250) |
| Základné imanie | 20 000 € |
| Vznik | 23. 6. 2022 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví iná výroba (SK NACE 32) Mayoly Slovensko s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 946 942 €, typická firma odvetvia 38 859 €, čo je 24-násobok mediánu (medián z 1 382 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Iná výroba: tržby a mzdy ›Iná výroba v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Železnice Slovenskej republikyZápadoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 32.50) v okrese Bratislava I
Ing. Karel Jančík SLUCHADLA OTICON s.r.o.Spineo clin. s. r. o.Creation of Smile s.r.o.Laser Dent s.r.o.MEDINT SK, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.