VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ALMA development s.r.o.

Rovinka · Zemné práce

31 020 €tržby 2025 ▼ 50 %−6 888 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

31 020 €tržby 2025 ▼ 50 %
−6 888 €strata 2025
  1. 22 : tržby 7 170 €, výsledok hospodárenia -154 €
  2. 23 : tržby 29 080 €, výsledok hospodárenia -1 415 €
  3. 24 : tržby 62 080 €, výsledok hospodárenia 9 700 €
  4. 25 : tržby 31 020 €, výsledok hospodárenia -6 888 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ALMA development s.r.o. (IČO 54668166) mala v roku 2025 tržby 31 020 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ALMA development

ALMA development má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 4 846 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konatelia ALMA development

Podľa Registra právnických osôb konajú za ALMA development 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločníci ALMA development

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch ALMA development
Podiely spoločníkov na vkladoch ALMA development ITK Technologies s.r.o. 50,0 %, Ľuboš Almásy 50,0 %. Spolu 5 000 €. ITK Technologies s.r.o.: 2 500 €, 50,0 %Ľuboš Almásy: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • ITK Technologies s.r.o.50,0 %
  • Ľuboš Almásy50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
ITK Technologies s.r.o.od 15. 4. 2025 2 500 €50,0 %
Ľuboš Almásyod 15. 4. 2025 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ALMA development

Za rok 2025 má ALMA development v závierke tržby 31 020 €, o 50,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −6 888 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 62 080 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202531 tis. €▼ −50,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−6 888 €strata
Majetok (aktíva) 2025855 tis. €
Vlastné imanie 2025506 tis. €
Záväzky 2025349 tis. €40,8 % majetku
Pridaná hodnota 20256 370 €
Zisková marža 2025−22,2 %medián odvetvia +4,3 %
Súčet výsledkov za 4 roky1 243 €2022 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ALMA development

Súvaha ALMA development

Všetky čísla zo závierok ALMA development (4 roky)
Čísla zo závierok ALMA development po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202531 020 €−6 888 €855 348 €506 243 €349 105 €6 370 €−22,2 %
202462 080 €9 700 €690 818 €13 131 €677 687 €29 112 €+15,6 %
202329 080 €−1 415 €102 234 €3 431 €98 803 €17 551 €−4,9 %
20227 170 €−154 €8 337 €4 846 €3 491 €4 010 €−2,1 %

Riziko: zaplatí ALMA development?

Peniaze od štátu: ALMA development

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ALMA development

Dátum vzniku ALMA development je 17. 6. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné meno: Feldek stav s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/161718/B
  2. Zmena obchodného menaPredtým Feldek stav s.r.o., odvtedy ALMA development s.r.o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 7 170 € · majetok 8 337 €
  4. Nový spoločník: ITK Technologies s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121805972
  6. Nový štatutár: Juraj KlačanKonateľ
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 31 020 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ALMA development

  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

ALMA development v odvetví špecializované stavebné práce

ALMA development je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 733 € (14 528 závierok), ALMA development má 31 020 €, čo je 43 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 2 529 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ALMA development 212. z 315.

V odvetví v okrese Senec2 529aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 528Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ALMA development, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Senec ›

Sídlo ALMA development: Rovinka

ALMA development sídli na adrese Narcisová 1639, 900 41 Rovinka, okres Senec. V obci Rovinka je 1 565 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 364. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Rovinka1 565aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 364aktívnych
V tom istom odvetví2 529okres Senec
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Rovinka: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

ALMA development: IČO, sídlo a základné údaje

ALMA development s.r.o. (IČO 54668166) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rovinka, okres Senec. Dátum vzniku je 17. 6. 2022, na trhu je 4 roky a štatutármi sú Juraj Klačan a Ľuboš Almásy. Za rok 2025 sú v závierke tržby 31 020 € a výsledok hospodárenia −6 888 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieZemné práce (SK NACE 4312)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 6. 2022
Skoršie názvyFeldek stav s.r.o.
ObecRovinka
OkresOkres Senec
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) ALMA development s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 31 020 €, typická firma odvetvia 71 733 € (medián z 14 528 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Sieť prepojení firmy ALMA development

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ALMA development

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ALMA development

  • Tendre129súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy65zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 600 €
  • Výhry konkurentov507firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 222 tis. €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Rovinkatypický nepokrytý dopyt 722 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Vision of solutions s. r. o.ITK Technologies s. r. o.PELA – STAVBY s. r. o.PELA stav s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Rovinka

STACHEMA Bratislava a. s.K.M. Property s. r. o.Media Comp. s.r.o.Batax Distribúcia s.r.o.introssent plus s. r. o.Všetky firmy v obci Rovinka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Senec

Va-Mont SK, s. r. oKANEPRO s.r.o.JK-STAV SK s. r. o.ZD&PRO, s. r. o.MS-Agency s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk