Štatistiky Kompletné dáta o firme

SONAMA s. r. o.

Svidník · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

222 016 €tržby 2025 ▲ 130 %−1 039 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 5. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

222 016 €tržby 2025 ▲ 130 %
−1 039 €strata 2025
  1. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -618 €
  2. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  3. 24 : tržby 96 403 €, výsledok hospodárenia 17 482 €
  4. 25 : tržby 222 016 €, výsledok hospodárenia -1 039 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SONAMA s. r. o. (IČO 54615020) mala v roku 2025 tržby 222 016 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci SONAMA

SONAMA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 126 167 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konatelia SONAMA

Podľa Registra právnických osôb konajú za SONAMA 4 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

Spoločníci SONAMA

V registri sú zapísaní 4 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch SONAMA
Podiely spoločníkov na vkladoch SONAMA MUDr. Marián Sobek, MPH 35,0 %, MUDr. Nadežda Sobeková 35,0 %, doc. MUDr. Nadežda Petejová, Ph.D., MSc. 15,0 %, MUDr. Marianna Bystrianska 15,0 %. Spolu 5 000 €. MUDr. Marián Sobek, MPH: 1 750 €, 35,0 %MUDr. Nadežda Sobeková: 1 750 €, 35,0 %doc. MUDr. Nadežda Petejová, Ph.D., MSc.: 750 €, 15,0 %MUDr. Marianna Bystrianska: 750 €, 15,0 %35,0 % najväčší podiel
  • MUDr. Marián Sobek, MPH35,0 %
  • MUDr. Nadežda Sobeková35,0 %
  • doc. MUDr. Nadežda Petejová, Ph.D., MSc.15,0 %
  • MUDr. Marianna Bystrianska15,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MUDr. Marián Sobek, MPHod 25. 4. 2025 1 750 €35,0 %
MUDr. Nadežda Sobekováod 25. 4. 2025 1 750 €35,0 %
doc. MUDr. Nadežda Petejová, Ph.D., MSc.od 25. 4. 2025 750 €15,0 %
MUDr. Marianna Bystrianskaod 25. 4. 2025 750 €15,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok SONAMA

Za rok 2025 má SONAMA v závierke tržby 222 016 €, o 130,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 039 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 222 016 €.

Tržby 2025222 tis. €▲ +130,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−1 039 €strata
Majetok (aktíva) 202574 tis. €
Vlastné imanie 202557 tis. €
Záväzky 202517 tis. €22,9 % majetku
Pridaná hodnota 2025140 tis. €
Zisková marža 2025−0,5 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 4 roky16 tis. €2022 až 2025

Výkaz ziskov a strát SONAMA

Súvaha SONAMA

Všetky čísla zo závierok SONAMA (4 roky)
Čísla zo závierok SONAMA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025222 016 €−1 039 €73 904 €56 996 €16 908 €140 403 €−0,5 %
202496 403 €17 482 €75 149 €58 035 €17 114 €60 243 €+18,1 %
2023—0 €4 382 €4 382 €———
2022—−618 €4 382 €4 382 €—−618 €—
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí SONAMA?

SONAMA a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom SONAMA z rokov 2024 až 2026.

Zmluvy so štátom4Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20243. 8. 2024

História firmy SONAMA

Dátum vzniku SONAMA je 3. 8. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44481/P
  2. Nový štatutár: MUDr. Marianna BystrianskaKonateľ
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 4 382 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 3. 8. 2022.
  5. Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2024 firma vykázala 96 403 €.
  6. Nový spoločník: MUDr. Marianna BystrianskaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 222 016 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SONAMA

  • Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - Ambulancia zubného lekárstva
  • Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - Endokrinologická ambulancia
  • Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - Ambulancia vnútorného lekárstva
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod)
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Organizovanie kurzov, školení a seminárov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

SONAMA v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

SONAMA je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 477 € (16 671 závierok), SONAMA má 222 016 €, čo je 4,9-násobok mediánu. V okrese Svidník je v tomto odvetví 120 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SONAMA 4. z 51.

V odvetví v okrese Svidník120aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 671Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SONAMA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Svidník ›

Sídlo SONAMA: Svidník

SONAMA sídli na adrese Ľ. Štúra 462/5, 089 01 Svidník, okres Svidník. V obci Svidník je 2 013 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 371. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Svidník2 013aktívnych
Subjektov v okrese Svidník5 371aktívnych
V tom istom odvetví120okres Svidník
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Svidník: obyvatelia a dáta ›Okres Svidník ›Adresár firiem v okrese Svidník ›

SONAMA: IČO, sídlo a základné údaje

SONAMA s. r. o. (IČO 54615020) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svidník, okres Svidník. Dátum vzniku je 3. 8. 2022, na trhu je 4 roky a štatutármi sú doc. MUDr. Nadežda Petejová, Ph.D., MSc., MUDr. Marián Sobek, MPH a 2 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 222 016 € a výsledok hospodárenia −1 039 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Základné imanie5 000 €
Vznik3. 8. 2022
ObecSvidník
OkresOkres Svidník
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) SONAMA s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 222 016 €, typická firma odvetvia 45 477 €, čo je 4,9-násobok mediánu (medián z 16 671 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Svidník ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Svidník ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Svidník

GAME PLATFORMA s. r. o.Nemocnica arm. generála L. Svobodu Svidník…IC - AUMONT, s.r.o.Gras SK s.r.o.PSS SVIDNÍK, a.s.Všetky firmy v obci Svidník ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Svidník

NEZAN, s.r.o.MAKRI Plus, s.r.o.Bytové družstvo SvidníkBYTSERVIS-SK, spol. s r.o.IRBIS DEVELOPMENT s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť