HGMM s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Ostatné vzdelávanie i. n.
14 600 €tržby 2025 ▼ 18 %+2 951 €zisk 2025aktívna 4 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 20 762 €, výsledok hospodárenia 14 657 €
- 23 : tržby 10 234 €, výsledok hospodárenia -10 345 €
- 24 : tržby 17 770 €, výsledok hospodárenia 1 923 €
- 25 : tržby 14 600 €, výsledok hospodárenia 2 951 €
HGMM s. r. o. (IČO 54540607) mala v roku 2025 tržby 14 600 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci HGMM
HGMM má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 9 460 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 9 460 € | — |
| 2024 | — | 12 292 € | — |
| 2023 | — | 11 361 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ HGMM
Podľa Registra právnických osôb koná za HGMM 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Spoločník HGMM
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Marián Mikušík100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Marián Mikušíkod 15. 4. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok HGMM
Za rok 2025 má HGMM v závierke tržby 14 600 €, o 17,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 951 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 20 762 €.
Výkaz ziskov a strát HGMM
Najvyššie tržby: rok 2022, 20 762 €. Najnižšie: rok 2023, 10 234 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 14 600 € |
| 2024 | 17 770 € |
| 2023 | 10 234 € |
| 2022 | 20 762 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 1 roku z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 9 186 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 951 € |
| 2024 | 1 923 € |
| 2023 | −10 345 € |
| 2022 | 14 657 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- HGMM
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +20,2 %, medián odvetvia +8,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | HGMM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +20,2 % | +8,6 % |
| 2024 | +10,8 % | +6,0 % |
| 2023 | — | +5,2 % |
| 2022 | +70,6 % | +4,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2024 (+73,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −17,8 % |
| 2024 | +73,6 % |
| 2023 | −50,7 % |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HGMM
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 22 031 €, vlastné imanie 8 451 € a záväzky 13 580 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 22 031 € | 8 451 € | 13 580 € |
| 2024 | 12 602 € | 11 235 € | 1 367 € |
| 2023 | 10 302 € | 9 312 € | 990 € |
| 2022 | 22 240 € | 19 657 € | 2 583 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HGMM (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 600 € | 2 951 € | 22 031 € | 8 451 € | 13 580 € | 12 862 € | +20,2 % |
| 2024 | 17 770 € | 1 923 € | 12 602 € | 11 235 € | 1 367 € | 15 011 € | +10,8 % |
| 2023 | 10 234 € | −10 345 € | 10 302 € | 9 312 € | 990 € | 1 329 € | −101,1 % |
| 2022 | 20 762 € | 14 657 € | 22 240 € | 19 657 € | 2 583 € | 17 304 € | +70,6 % |
Riziko: zaplatí HGMM?
Peniaze od štátu: HGMM
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy HGMM
Dátum vzniku HGMM je 15. 4. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/160260/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 20 762 € · majetok 22 240 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 14 600 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti HGMM
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
HGMM v odvetví vzdelávanie
HGMM je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 930 € (4 557 závierok), HGMM má 14 600 €, čo je 37 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 866 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HGMM 268. z 351.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 870 €, polovica do 39 930 €, tri štvrtiny do 98 782 €; 10 % firiem má viac než 260 918 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 080 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 870 € |
| medián | 39 930 € |
| horný kvartil | 98 782 € |
| 10 % firiem má viac než | 260 918 € |
| HGMM | 14 600 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- HGMM
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby HGMM s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | HGMM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 14 600 € | 39 930 € |
| 2024 | 17 770 € | 36 944 € |
| 2023 | 10 234 € | 34 210 € |
| 2022 | 20 762 € | 30 900 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| HGMM | 14 600 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 43 926 € |
| medián kraja | 40 403 € |
| medián Slovenska | 39 930 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Spojená škola, Opatovská cesta 101, KošiceKošice - mestská časť Vyšné Opátske · tržby 33 885 € (2013)
- Cirkevná materská škola sv. Alžbety, Ustianska 11, TrnavaTrnava · tržby 33 831 € (2024)
- Základná škola s materskou školou, Nová Bystrica 686Nová Bystrica · tržby 33 830 € (2013)
- Základná škola s materskou školou, Bzovík 136Bzovík · tržby 33 827 € (2013)
- Materská škola, Miletičova 37, BratislavaBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 33 824 € (2013)
- Vajano, s. r. o.Trenčín · tržby 33 804 € (2025)
- RACIO EDUCATION SLOVAKIA, s.r.o.Prievidza · tržby 33 795 € (2025)
- ZMEŇ SI ŽIVOT s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 33 790 € (2025)
- Stredná odborná škola beauty služieb, Račianska 105, BratislavaBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 33 773 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HGMM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo HGMM: Bratislava - Staré Mesto
HGMM sídli na adrese Inovecká 4, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 46 007 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 830.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
HGMM: IČO, sídlo a základné údaje
HGMM s. r. o. (IČO 54540607) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 15. 4. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Mgr. Marián Mikušík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 600 € a výsledok hospodárenia +2 951 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 4. 2022 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) HGMM s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 14 600 €, typická firma odvetvia 39 930 € (medián z 4 557 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Železnice Slovenskej republikyZápadoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Bratislava I
Ravanelly consult, s. r. o.International House Bratislava, s.r.o.INDUSTRIAL MONTAGE s. r. o.FBE Bratislava, s.r.o.PURA, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.