VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Blue Bistro, s. r. o.

Kokošovce · Reštauračné činnosti

112 320 €tržby 2025 ▲ 42 %+4 604 €zisk 2025

aktívna 4 roky4 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

112 320 €tržby 2025 ▲ 42 %
+4 604 €zisk 2025
  1. 22 : tržby 25 557 €, výsledok hospodárenia -8 515 €
  2. 23 : tržby 75 204 €, výsledok hospodárenia 9 582 €
  3. 24 : tržby 79 086 €, výsledok hospodárenia -5 762 €
  4. 25 : tržby 112 320 €, výsledok hospodárenia 4 604 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Blue Bistro, s. r. o. (IČO 54482356) mala v roku 2025 tržby 112 320 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Blue Bistro

V roku 2025 mala Blue Bistro priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 41 245 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 629 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Ubytovanie a stravovanie v okrese Prešov bola v roku 2025 1 123 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ Blue Bistro

Podľa Registra právnických osôb koná za Blue Bistro 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločník Blue Bistro

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Blue Bistro
Podiely spoločníkov na vkladoch Blue Bistro Róbert Škerhák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Róbert Škerhák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Róbert Škerhák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Róbert Škerhákod 17. 3. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Blue Bistro

Za rok 2025 má Blue Bistro v závierke tržby 112 320 €, o 42,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 604 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 112 320 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025112 tis. €▲ +42,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 604 €zisk
Majetok (aktíva) 202516 tis. €
Vlastné imanie 20254 909 €
Záväzky 202511 tis. €68,9 % majetku
Pridaná hodnota 202548 tis. €
Zisková marža 2025+4,1 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 4 roky−91 €2022 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Blue Bistro

Súvaha Blue Bistro

Všetky čísla zo závierok Blue Bistro (4 roky)
Čísla zo závierok Blue Bistro po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025112 320 €4 604 €15 803 €4 909 €10 894 €48 246 €+4,1 %
202479 086 €−5 762 €15 299 €305 €14 994 €19 505 €−7,3 %
202375 204 €9 582 €17 165 €6 067 €11 098 €34 361 €+12,7 %
202225 557 €−8 515 €7 390 €−3 515 €10 905 €1 039 €−33,3 %

Riziko: zaplatí Blue Bistro?

Peniaze od štátu: Blue Bistro

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Blue Bistro

Dátum vzniku Blue Bistro je 17. 3. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43784/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 25 557 € · majetok 7 390 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121699910
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 112 320 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Blue Bistro

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Blue Bistro v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

Blue Bistro je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 725 € (6 728 závierok), Blue Bistro má 112 320 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 637 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Blue Bistro 124. z 247.

V odvetví v okrese Prešov637aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 728Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Blue Bistro, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Prešov ›

Sídlo Blue Bistro: Kokošovce

Blue Bistro sídli na adrese 62, 082 52 Kokošovce, okres Prešov. V obci Kokošovce je 154 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 001.

Subjektov v obci Kokošovce154aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 001aktívnych
V tom istom odvetví637okres Prešov

Kokošovce: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

Blue Bistro: IČO, sídlo a základné údaje

Blue Bistro, s. r. o. (IČO 54482356) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kokošovce, okres Prešov. Dátum vzniku je 17. 3. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Róbert Škerhák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 112 320 € a výsledok hospodárenia +4 604 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 3. 2022
ObecKokošovce
OkresOkres Prešov
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Blue Bistro, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 112 320 €, typická firma odvetvia 78 725 € (medián z 6 728 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›

Sieť prepojení firmy Blue Bistro

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Blue Bistro

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Blue Bistro

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 210 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy102zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
  • Výhry konkurentov78firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Kokošovcetypický nepokrytý dopyt 3 700 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Kokošovce

Ňakat, s.r.o.Tomaso & Group, spol. s r.o.Gastroluk s. r. o.Bomaco s.r.o.WERA-TOUR, s.r.o.Všetky firmy v obci Kokošovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Prešov

EUROPEAN BIO HERBS, s. r. o.EUROGASTROP, s. r. o.OPP - DEVELOPMENT s.r.o.OZEX s.r.o. PrešovTIMAR s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk