Golden House reality, s. r. o.
Banská Bystrica · Výroba náradia
8 637 €tržby 2025 ▲ 116 %−58 €strata 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby 29 775 €, výsledok hospodárenia 2 778 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 900 €
- 24 : tržby 3 997 €, výsledok hospodárenia -682 €
- 25 : tržby 8 637 €, výsledok hospodárenia -58 €
Golden House reality, s. r. o. (IČO 54478766) mala v roku 2025 tržby 8 637 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Golden House reality
osobné náklady v roku 2025 boli 8 355 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 8 355 € | — |
| 2024 | — | 4 339 € | — |
| 2023 | — | 1 900 € | — |
| 2022 | — | 6 001 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ Golden House reality
Podľa Registra právnických osôb koná za Golden House reality 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločníci Golden House reality
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Edmund Pataky100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Edmund Patakyod 6. 8. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Golden House reality
Za rok 2025 má Golden House reality v závierke tržby 8 637 €, o 116,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −58 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 29 775 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Golden House reality
Najvyššie tržby: rok 2022, 29 775 €. Najnižšie: rok 2024, 3 997 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 8 637 € |
| 2024 | 3 997 € |
| 2023 | — |
| 2022 | 29 775 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 138 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −58 € |
| 2024 | −682 € |
| 2023 | −1 900 € |
| 2022 | 2 778 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Golden House reality
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,7 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Golden House reality | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −0,7 % | +4,0 % |
| 2024 | −17,1 % | +3,1 % |
| 2023 | — | +2,4 % |
| 2022 | +9,3 % | +2,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Golden House reality
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 942 €, vlastné imanie 4 942 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 942 € | 4 942 € | — |
| 2024 | 4 550 € | 4 318 € | 232 € |
| 2023 | 5 878 € | 5 878 € | — |
| 2022 | 9 198 € | 7 778 € | 1 420 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Golden House reality (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 637 € | −58 € | 4 942 € | 4 942 € | — | 8 637 € | −0,7 % |
| 2024 | 3 997 € | −682 € | 4 550 € | 4 318 € | 232 € | 3 997 € | −17,1 % |
| 2023 | — | −1 900 € | 5 878 € | 5 878 € | — | — | — |
| 2022 | 29 775 € | 2 778 € | 9 198 € | 7 778 € | 1 420 € | 9 275 € | +9,3 % |
Riziko: zaplatí Golden House reality?
Peniaze od štátu: Golden House reality
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Golden House reality
Dátum vzniku Golden House reality je 9. 3. 2022, teda pred 4 rokmi. Skoršie obchodné mená: Štefan Minárik s.r.o., JMT plus, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57567/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 29 775 € · majetok 9 198 €
- Zmena obchodného menaPredtým Štefan Minárik s.r.o., odvtedy JMT plus, s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 8 637 €.
- Nový štatutár: Ing. Edmund PatakyKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým JMT plus, s.r.o., odvtedy Golden House reality, s. r. o.
- Nový spoločník: Ing. Edmund PatakySpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Golden House reality
- Nástrojárstvo
- Zámočníctvo
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Administratívne služby
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prenájom hnuteľných vecí
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Golden House reality v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Golden House reality je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba náradia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 799 závierok), Golden House reality má 8 637 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 402 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Golden House reality 114. z 128.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 31 001 €, polovica do 101 405 €, tri štvrtiny do 465 315 €; 10 % firiem má viac než 1 758 948 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 071 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 31 001 € |
| medián | 101 405 € |
| horný kvartil | 465 315 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 948 € |
| Golden House reality | 8 637 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Golden House reality
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Golden House reality s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Golden House reality | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 8 637 € | 101 405 € |
| 2024 | 3 997 € | 107 696 € |
| 2023 | — | 108 953 € |
| 2022 | 29 775 € | 110 929 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Golden House reality | 8 637 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 127 803 € |
| medián kraja | 91 971 € |
| medián Slovenska | 101 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BMI-trade s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 19 372 € (2017)
- BB tech CNC s. r. o.Kostolné · tržby 19 269 € (2024)
- Pribor s. r. o.Stupava · tržby 19 258 € (2025)
- LXL s. r. o.Malé Leváre · tržby 19 222 € (2025)
- MM Maschinenbau s.r.o.Trenčín · tržby 19 207 € (2025)
- TestResource, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 19 207 € (2025)
- KĽÚČE s. r. o.Košice - mestská časť Sever · tržby 19 175 € (2025)
- PEGU s. r. o.Košice - mestská časť Barca · tržby 19 174 € (2025)
- MBT Accounting, spol. s r. o.Košice - mestská časť Barca · tržby 19 119 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Golden House reality, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Golden House reality: Banská Bystrica
Golden House reality sídli na adrese Zelená 4453/2C-X3, 974 04 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 493 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 830. Na tej istej adrese je zapísaných 138 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
Golden House reality: IČO, sídlo a základné údaje
Golden House reality, s. r. o. (IČO 54478766) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 9. 3. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Ing. Edmund Pataky. Za rok 2025 sú v závierke tržby 8 637 € a výsledok hospodárenia −58 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba náradia (SK NACE 2563) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 3. 2022 |
| Skoršie názvy | Štefan Minárik s.r.o. JMT plus, s.r.o. |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 20. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) Golden House reality, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 8 637 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 799 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy Golden House reality
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Golden House reality
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Golden House reality
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 17 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy78zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Výhry konkurentov62firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stropkov13 zmlúv za 3 roky · 102 413 € · naposledy 22. 7. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.8 zmlúv za 3 roky · · naposledy 14. 9. 2026Stredná priemyselná škola, Ul.SNP 413/8, Myjava6 zmlúv za 3 roky · · naposledy 23. 7. 2025 Všetkých 36 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.73) v okrese Banská Bystrica
Profika Sk, s.r.o. „v konkurze“ŠMEK, s.r.o.CNC STENLY s. r. o.DAKOV, s.r.o.CNC-SERVICES, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.