BMI-trade s.r.o.
Bratislava - Rača · Výroba kovových konštrukcií a ich častí
19 372 €tržby 2017 ▼ 62 %−7 833 €strata 2017aktívna 17 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 57 062 €, výsledok hospodárenia 7 909 €
- 13 : tržby 61 139 €, výsledok hospodárenia 4 713 €
- 14 : tržby 78 769 €, výsledok hospodárenia 4 575 €
- 15 : tržby 93 210 €, výsledok hospodárenia 6 936 €
- 16 : tržby 50 427 €, výsledok hospodárenia 4 081 €
- 17 : tržby 19 372 €, výsledok hospodárenia -7 833 €
BMI-trade s.r.o. (IČO 44589701), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 31. 1. 2009 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci BMI-trade
osobné náklady v roku 2016 boli 4 892 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2016 | — | 4 892 € | 3 842 € |
| 2015 | — | 9 822 € | 7 340 € |
| 2014 | — | 8 441 € | 6 347 € |
| 2013 | — | 8 250 € | 6 108 € |
| 2012 | — | 7 135 € | 5 318 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2016
- Mzdy 79 % 3 842 €
- Odvody zamestnávateľa 21 % 1 033 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2016 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.
Konateľ BMI-trade
Podľa Registra právnických osôb koná za BMI-trade 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Spoločník BMI-trade
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Silvestras Degutis100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Silvestras Degutisod 16. 1. 2019 | 6 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BMI-trade
Za rok 2017 má BMI-trade v závierke tržby 19 372 €, o 61,6 % menej než v roku 2016, a výsledok hospodárenia −7 833 €. Závierky máme za 6 rokov (2012 až 2017), najvyššie tržby sú z roku 2015: 93 210 €.
Výkaz ziskov a strát BMI-trade
Najvyššie tržby: rok 2015, 93 210 €. Najnižšie: rok 2017, 19 372 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2017 | 19 372 € |
| 2016 | 50 427 € |
| 2015 | 93 210 € |
| 2014 | 78 769 € |
| 2013 | 61 139 € |
| 2012 | 57 062 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 1 roku z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 20 381 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2017 | −7 833 € |
| 2016 | 4 081 € |
| 2015 | 6 936 € |
| 2014 | 4 575 € |
| 2013 | 4 713 € |
| 2012 | 7 909 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BMI-trade
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −40,4 %, medián odvetvia +3,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BMI-trade | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2017 | −40,4 % | +3,4 % |
| 2016 | +8,1 % | +3,4 % |
| 2015 | +7,4 % | +3,1 % |
| 2014 | +5,8 % | — |
| 2013 | +7,7 % | — |
| 2012 | +13,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 5 rokov, najviac v roku 2014 (+28,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2017 | −61,6 % |
| 2016 | −45,9 % |
| 2015 | +18,3 % |
| 2014 | +28,8 % |
| 2013 | +7,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BMI-trade
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2017 mala súvaha majetok 252 €, vlastné imanie −708 € a záväzky 960 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2017 | 252 € | −708 € | 960 € |
| 2016 | 20 175 € | 12 064 € | 8 111 € |
| 2015 | 26 521 € | 8 110 € | 18 411 € |
| 2014 | 35 027 € | 11 046 € | 23 981 € |
| 2013 | 13 563 € | 6 471 € | 7 092 € |
| 2012 | 16 257 € | 6 510 € | 9 747 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BMI-trade (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 19 372 € | −7 833 € | 252 € | −708 € | 960 € | 4 048 € | −40,4 % |
| 2016 | 50 427 € | 4 081 € | 20 175 € | 12 064 € | 8 111 € | 16 122 € | +8,1 % |
| 2015 | 93 210 € | 6 936 € | 26 521 € | 8 110 € | 18 411 € | 23 019 € | +7,4 % |
| 2014 | 78 769 € | 4 575 € | 35 027 € | 11 046 € | 23 981 € | 17 406 € | +5,8 % |
| 2013 | 61 139 € | 4 713 € | 13 563 € | 6 471 € | 7 092 € | 16 395 € | +7,7 % |
| 2012 | 57 062 € | 7 909 € | 16 257 € | 6 510 € | 9 747 € | 21 971 € | +13,9 % |
Riziko: zaplatí BMI-trade?
Peniaze od štátu: BMI-trade
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BMI-trade
Dátum vzniku BMI-trade je 31. 1. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/126575/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 57 062 € · majetok 16 257 €
- Nový štatutár: Silvestras DegutisKonateľ
- Nový spoločník: Silvestras DegutisSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BMI-trade
- poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- výroba a montáž jednoduchých stavebných konštrukcií a prvkov z ľahkých kovov a neželezných materiálov a ocele
- výroba gumových výrobkov a výrobkov z plastov
- výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- výroba a montáž tieniacej techniky
- prípravné práce k realizácii stavby
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- vedenie účtovníctva
- služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
BMI-trade v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
BMI-trade je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba kovových konštrukcií a ich častí. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 122 184 € (4 110 závierok), BMI-trade má 19 372 €, čo je 16 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 544 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BMI-trade 169. z 210.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 29 249 €, polovica do 122 184 €, tri štvrtiny do 535 381 €; 10 % firiem má viac než 1 778 878 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 8 439 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 29 249 € |
| medián | 122 184 € |
| horný kvartil | 535 381 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 778 878 € |
| BMI-trade | 19 372 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- BMI-trade
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BMI-trade s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BMI-trade | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2017 | 19 372 € | 122 184 € |
| 2016 | 50 427 € | 131 383 € |
| 2015 | 93 210 € | 141 683 € |
| 2014 | 78 769 € | — |
| 2013 | 61 139 € | — |
| 2012 | 57 062 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| BMI-trade | 19 372 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 72 668 € |
| medián kraja | 95 267 € |
| medián Slovenska | 122 184 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AA Lak, s.r.o.Rišňovce · tržby 44 869 € (2024)
- LV-HOME s. r. o.Nová Dubnica · tržby 44 855 € (2025)
- Pavol Serdel s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 44 853 € (2025)
- METALworking, s.r.o.Očkov · tržby 44 820 € (2025)
- Kovotop International s. r. o.Partizánske · tržby 44 806 € (2025)
- DFL, s. r. o.Strážske · tržby 44 802 € (2020)
- R7 invest s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 44 757 € (2025)
- Ores s. r. o.Námestovo · tržby 44 754 € (2025)
- GABOR STEEL s.r.o.Čadca · tržby 44 720 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BMI-trade, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BMI-trade: Bratislava - Rača
BMI-trade sídli na adrese Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 066 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 379. Na tej istej adrese je zapísaných 3 570 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
BMI-trade: IČO, sídlo a základné údaje
BMI-trade s.r.o. (IČO 44589701) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 31. 1. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Silvestras Degutis. Za rok 2017 sú v závierke tržby 19 372 € a výsledok hospodárenia −7 833 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba kovových konštrukcií a ich častí (SK NACE 2511) |
| Základné imanie | 6 000 € |
| Vznik | 31. 1. 2009 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) BMI-trade s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 19 372 €, typická firma odvetvia 122 184 € (medián z 4 110 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.11) v okrese Bratislava III
Athenuas, s.r.o.Pipe Expert s. r. o.de ADDA, s.r.o.B-MONT Slovakia s. r. o.SDJ s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.