Bittner holding, s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Administratívne a pomocné činnosti
aktívna 4 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk
Bittner holding, s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Bittner holding, s.r.o. (IČO 54427207), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 22. 2. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 11. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Konateľ Bittner holding
Podľa Registra právnických osôb koná za Bittner holding 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Spoločníci Bittner holding
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Mojmír Bittner85,0 %
- Ing. Lucia Bittnerová15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mojmír Bittnerod 25. 11. 2022 | 4 250 € | 85,0 % |
| Ing. Lucia Bittnerováod 25. 11. 2022 | 750 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Bittner holding
Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 413 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Bittner holding
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −256 888 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −23 085 € |
| 2024 | −25 064 € |
| 2023 | −31 402 € |
| 2022 | −177 337 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Bittner holding
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 227 619 €, vlastné imanie −251 888 € a záväzky 1 479 507 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 227 619 € | −251 888 € | 1 479 507 € |
| 2024 | 1 223 197 € | −228 804 € | 1 452 001 € |
| 2023 | 1 218 477 € | −203 739 € | 1 422 216 € |
| 2022 | 903 156 € | −172 337 € | 1 075 493 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Bittner holding (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −23 085 € | 1 227 619 € | −251 888 € | 1 479 507 € | — | — |
| 2024 | — | −25 064 € | 1 223 197 € | −228 804 € | 1 452 001 € | — | — |
| 2023 | — | −31 402 € | 1 218 477 € | −203 739 € | 1 422 216 € | — | — |
| 2022 | — | −177 337 € | 903 156 € | −172 337 € | 1 075 493 € | −848 € | — |
Riziko: zaplatí Bittner holding?
Peniaze od štátu: Bittner holding
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Bittner holding
Dátum vzniku Bittner holding je 22. 2. 2022, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/158919/B
- Nový spoločník: Ing. Lucia BittnerováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 903 156 €
- Nový spoločník: Mojmír BittnerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Bittner holding
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Bittner holding v odvetví administratívne a kancelárske služby
Bittner holding je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 6 063 aktívnych subjektov.
Sídlo Bittner holding: Bratislava - Ružinov
Bittner holding sídli na adrese Ivanská cesta 2C, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 934 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 315. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Bittner holding: IČO, sídlo a základné údaje
Bittner holding, s.r.o. (IČO 54427207) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 22. 2. 2022, na trhu je 4 roky a štatutárom je Mojmír Bittner.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 2. 2022 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 413 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Bittner print s.r.o.K A S I C O, a. s.24 services s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Bratislava II
MAXIN´S Quality Services, s. r. o.BESPOKE GROUP, s. r. o.Troy Standard s. r. o.ALTUS Technologies s. r. o.W.I.CH. system s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.