SEBIX s.r.o.
Moldava nad Bodvou · Reštauračné činnosti
120 720 €tržby 2025 ▲ 1 %+2 620 €zisk 2025aktívna 4 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -150 €
- 22 : tržby 8 807 €, výsledok hospodárenia -3 224 €
- 23 : tržby 9 184 €, výsledok hospodárenia -4 432 €
- 24 : tržby 119 587 €, výsledok hospodárenia 1 620 €
- 25 : tržby 120 720 €, výsledok hospodárenia 2 620 €
SEBIX s.r.o. (IČO 54289181) mala v roku 2025 tržby 120 720 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SEBIX
SEBIX má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 720 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 720 € | — |
| 2024 | — | 2 955 € | — |
| 2023 | — | 2 061 € | — |
| 2022 | — | 1 296 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konateľ SEBIX
Podľa Registra právnických osôb koná za SEBIX 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník SEBIX
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Sebastián Sanislo100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Sebastián Sanislood 21. 12. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SEBIX
Za rok 2025 má SEBIX v závierke tržby 120 720 €, o 0,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 620 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 120 720 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 290 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát SEBIX
Najvyššie tržby: rok 2025, 120 720 €. Najnižšie: rok 2022, 8 807 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 120 720 € |
| 2024 | 119 587 € |
| 2023 | 9 184 € |
| 2022 | 8 807 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −3 566 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 620 € |
| 2024 | 1 620 € |
| 2023 | −4 432 € |
| 2022 | −3 224 € |
| 2021 | −150 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SEBIX
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,2 %, medián odvetvia +2,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SEBIX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,2 % | +2,9 % |
| 2024 | +1,4 % | +2,0 % |
| 2023 | −48,3 % | +1,0 % |
| 2022 | −36,6 % | −0,1 % |
| 2021 | — | −2,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SEBIX
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 41 953 €, vlastné imanie 13 806 € a záväzky 28 147 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 41 953 € | 13 806 € | 28 147 € |
| 2024 | 39 798 € | −1 186 € | 40 984 € |
| 2023 | 5 054 € | −2 807 € | 7 861 € |
| 2022 | 1 933 € | 1 626 € | 307 € |
| 2021 | 4 850 € | 4 850 € | 150 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SEBIX (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 120 720 € | 2 620 € | 41 953 € | 13 806 € | 28 147 € | 9 090 € | +2,2 % |
| 2024 | 119 587 € | 1 620 € | 39 798 € | −1 186 € | 40 984 € | 9 673 € | +1,4 % |
| 2023 | 9 184 € | −4 432 € | 5 054 € | −2 807 € | 7 861 € | −1 962 € | −48,3 % |
| 2022 | 8 807 € | −3 224 € | 1 933 € | 1 626 € | 307 € | −1 895 € | −36,6 % |
| 2021 | — | −150 € | 4 850 € | 4 850 € | 150 € | — | — |
Riziko: zaplatí SEBIX?
Peniaze od štátu: SEBIX
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SEBIX
Dátum vzniku SEBIX je 21. 12. 2021, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53119/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 4 850 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121622899
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 120 720 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SEBIX
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Administratívne služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Kuriérske služby
- Čistiace a upratovacie služby
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
SEBIX v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
SEBIX je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), SEBIX má 120 720 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 254 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SEBIX 36. z 109.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 731 €, polovica do 78 685 €, tri štvrtiny do 274 546 €; 10 % firiem má viac než 682 043 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 731 € |
| medián | 78 685 € |
| horný kvartil | 274 546 € |
| 10 % firiem má viac než | 682 043 € |
| SEBIX | 120 720 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SEBIX
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SEBIX s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SEBIX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 120 720 € | 78 685 € |
| 2024 | 119 587 € | 78 424 € |
| 2023 | 9 184 € | 71 990 € |
| 2022 | 8 807 € | 59 132 € |
| 2021 | — | 44 924 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SEBIX | 120 720 € |
|---|---|
| medián okresu Košice - okolie | 48 779 € |
| medián kraja | 66 098 € |
| medián Slovenska | 78 685 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BREJKO s.r.o.Dravce · tržby 275 960 € (2025)
- Giorgio’s Bistro s.r.o.Dunajská Streda · tržby 275 513 € (2025)
- MIA SAN MIA s.r.o.Selice · tržby 275 363 € (2025)
- Kysucká koliba s.r.o.Žilina · tržby 275 280 € (2025)
- Trigonomy s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 275 211 € (2025)
- EUROJUAN s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 275 202 € (2025)
- Vegeviet s. r. o.Trnava · tržby 275 140 € (2025)
- VIVE FENCING s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 275 010 € (2025)
- TUSI s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 274 748 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SEBIX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SEBIX: Moldava nad Bodvou
SEBIX sídli na adrese Nová 1338/9, 045 01 Moldava nad Bodvou, okres Košice - okolie. V obci Moldava nad Bodvou je 1 119 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 219. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Moldava nad Bodvou: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›
SEBIX: IČO, sídlo a základné údaje
SEBIX s.r.o. (IČO 54289181) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Moldava nad Bodvou, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 21. 12. 2021, na trhu je 4 roky a štatutárom je Sebastián Sanislo. Za rok 2025 sú v závierke tržby 120 720 € a výsledok hospodárenia +2 620 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 21. 12. 2021 |
| Obec | Moldava nad Bodvou |
| Okres | Okres Košice - okolie |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 290 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) SEBIX s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 120 720 €, typická firma odvetvia 78 685 € (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›
Sieť prepojení firmy SEBIX
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SEBIX
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SEBIX
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu22odvetví chýba v meste Moldava nad Bodvoutypický nepokrytý dopyt 312 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava999 zmlúv za 3 roky · 13 585 144 € · naposledy 13. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.250 zmlúv za 3 roky · 407 517 € · naposledy 22. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 335 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Moldava nad Bodvou
KISS stavebné práce, s.r.o.FERROINVENT ROLL, spol. s r.o.K 3, s.r.o.L. Logistik, spol. s r.o.Tepelné hospodárstvo Moldava, a.s.Všetky firmy v obci Moldava nad Bodvou ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Košice - okolie
NAŠA s.r.o.E + D Slovakia, s.r.o.Family Plus, s.r.o.HT - Plus s.r.o.Hokejka Pub´s s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.