Štatistiky Kompletné dáta o firme

TOFF Games s. r. o.

Bratislava - Rača · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

64 299 €tržby 2025 ▼ 11 %+23 698 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

64 299 €tržby 2025 ▼ 11 %
+23 698 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 9 540 €, výsledok hospodárenia 4 644 €
  2. 22 : tržby 47 151 €, výsledok hospodárenia 13 555 €
  3. 23 : tržby 80 491 €, výsledok hospodárenia 26 315 €
  4. 24 : tržby 72 360 €, výsledok hospodárenia 21 315 €
  5. 25 : tržby 64 299 €, výsledok hospodárenia 23 698 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TOFF Games s. r. o. (IČO 54209536) mala v roku 2025 tržby 64 299 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci TOFF Games

V roku 2025 mala TOFF Games priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 13 235 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konatelia TOFF Games

Podľa Registra právnických osôb konajú za TOFF Games 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Matej Žilákkonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. art. Vanda Albertykonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

Spoločník TOFF Games

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch TOFF Games
Podiely spoločníkov na vkladoch TOFF Games Matej Žilák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Matej Žilák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Matej Žilák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Matej Žilákod 9. 11. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok TOFF Games

Za rok 2025 má TOFF Games v závierke tržby 64 299 €, o 11,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +23 698 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 80 491 €.

Tržby 202564 tis. €▼ −11,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202524 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202596 tis. €
Vlastné imanie 202595 tis. €
Záväzky 20251 922 €2,0 % majetku
Pridaná hodnota 202541 tis. €
Zisková marža 2025+36,9 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 5 rokov90 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát TOFF Games

Súvaha TOFF Games

Všetky čísla zo závierok TOFF Games (5 rokov)
Čísla zo závierok TOFF Games po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202564 299 €23 698 €96 449 €94 527 €1 922 €40 807 €+36,9 %
202472 360 €21 315 €75 012 €70 829 €4 183 €40 180 €+29,5 %
202380 491 €26 315 €58 465 €49 514 €8 951 €43 921 €+32,7 %
202247 151 €13 555 €27 904 €23 199 €4 705 €21 189 €+28,7 %
20219 540 €4 644 €13 433 €9 644 €3 789 €6 466 €+48,7 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí TOFF Games?

Peniaze od štátu: TOFF Games

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TOFF Games

Dátum vzniku TOFF Games je 9. 11. 2021, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/156533/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 9 540 € · majetok 13 433 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121600833
  4. Nový spoločník: Matej ŽilákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 64 299 €.
  6. Nový štatutár: Mgr. art. Vanda AlbertyKonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TOFF Games

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Výroba hračiek a hier
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

TOFF Games v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

TOFF Games je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 932 € (12 898 závierok), TOFF Games má 64 299 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 255 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TOFF Games 528. z 1 229.

V odvetví v okrese Bratislava III2 255aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 898Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TOFF Games, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava III ›

Sídlo TOFF Games: Bratislava - Rača

TOFF Games sídli na adrese Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 070 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 360. Na tej istej adrese je zapísaných 8 617 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Rača21 070aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 360aktívnych
V tom istom odvetví2 255okres Bratislava III
Na tej istej adrese8 617aktívnych subjektov

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

TOFF Games: IČO, sídlo a základné údaje

TOFF Games s. r. o. (IČO 54209536) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 9. 11. 2021, na trhu je 4 roky a štatutármi sú Matej Žilák a Mgr. art. Vanda Alberty. Za rok 2025 sú v závierke tržby 64 299 € a výsledok hospodárenia +23 698 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220)
Základné imanie5 000 €
Vznik9. 11. 2021
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) TOFF Games s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 64 299 €, typická firma odvetvia 53 932 € (medián z 12 898 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Alight s. r. o.Akadémia Fénix s. r. o.SOWA gym s.r.o.Under The Wings s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Bratislava III

Labyrinth Labs s. r. o.OHPEN Technology Slovakia, s.r.o.PREFIS a. s.Panaxeo, s.r.o.Sportradar Slovakia s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť