Servis Profi s. r. o.
Piešťany · Elektrická inštalácia
509 791 €tržby 2025 ▲ 147 %+24 535 €zisk 2025aktívna 4 roky3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 1 755 €, výsledok hospodárenia -282 €
- 22 : tržby 66 353 €, výsledok hospodárenia 19 682 €
- 23 : tržby 159 433 €, výsledok hospodárenia 22 703 €
- 24 : tržby 206 593 €, výsledok hospodárenia 686 €
- 25 : tržby 509 791 €, výsledok hospodárenia 24 535 €
Servis Profi s. r. o. (IČO 54149223) mala v roku 2025 tržby 509 791 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Servis Profi
V roku 2025 mala Servis Profi priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 11 259 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 11 259 € | — |
| 2024 | — | 16 275 € | — |
| 2023 | — | 10 075 € | — |
| 2022 | — | 3 556 € | — |
| 2021 | — | 170 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 14. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Servis Profi
Podľa Registra právnických osôb koná za Servis Profi 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Servis Profi
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Servis Profi
Za rok 2025 má Servis Profi v závierke tržby 509 791 €, o 146,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +24 535 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 509 791 €.
Výkaz ziskov a strát Servis Profi
Najvyššie tržby: rok 2025, 509 791 €. Najnižšie: rok 2021, 1 755 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 509 791 € |
| 2024 | 206 593 € |
| 2023 | 159 433 € |
| 2022 | 66 353 € |
| 2021 | 1 755 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 14. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 67 324 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 24 535 € |
| 2024 | 686 € |
| 2023 | 22 703 € |
| 2022 | 19 682 € |
| 2021 | −282 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 14. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Servis Profi
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,8 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Servis Profi | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,8 % | +4,2 % |
| 2024 | +0,3 % | +3,0 % |
| 2023 | +14,2 % | +2,0 % |
| 2022 | +29,7 % | +1,7 % |
| 2021 | −16,1 % | +1,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 14. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2025 (+146,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +146,8 % |
| 2024 | +29,6 % |
| 2023 | +140,3 % |
| 2022 | +3 680,8 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 14. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Servis Profi
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 77 479 €, vlastné imanie 30 721 € a záväzky 46 758 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 77 479 € | 30 721 € | 46 758 € |
| 2024 | 54 615 € | 6 186 € | 48 429 € |
| 2023 | 42 180 € | 28 203 € | 13 977 € |
| 2022 | 35 728 € | 24 401 € | 11 327 € |
| 2021 | 5 051 € | 4 718 € | 333 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 14. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Servis Profi (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 509 791 € | 24 535 € | 77 479 € | 30 721 € | 46 758 € | 30 401 € | +4,8 % |
| 2024 | 206 593 € | 686 € | 54 615 € | 6 186 € | 48 429 € | 15 168 € | +0,3 % |
| 2023 | 159 433 € | 22 703 € | 42 180 € | 28 203 € | 13 977 € | 34 536 € | +14,2 % |
| 2022 | 66 353 € | 19 682 € | 35 728 € | 24 401 € | 11 327 € | 28 836 € | +29,7 % |
| 2021 | 1 755 € | −282 € | 5 051 € | 4 718 € | 333 € | −88 € | −16,1 % |
Riziko: zaplatí Servis Profi?
Servis Profi a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Servis Profi v objeme 27 488 € z rokov 2023 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Vojenský historický ústav: 22 588 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2023, 22 588 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 4 900 € |
| 2023 | 1 | 22 588 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Servis Profi
Dátum vzniku Servis Profi je 27. 10. 2021, teda pred 4 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50253/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 1 755 € · majetok 5 051 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121589382
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Vojenský historický ústav, hodnota zmluvy 22 588 €. Firma vznikla 27. 10. 2021.
- Nový štatutár: Boris PastorekKonateľ
- Nový spoločník: Boris PastorekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 509 791 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Servis Profi
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
- Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických
- Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení zdvíhacích
- Výkon činnosti energetického audítora
- Špecialista požiarnej ochrany
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Servis Profi v odvetví špecializované stavebné práce
Servis Profi je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 571 závierok), Servis Profi má 509 791 €, čo je 7,1-násobok mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 1 213 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Servis Profi 18. z 149.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 754 €, polovica do 71 954 €, tri štvrtiny do 269 061 €; 10 % firiem má viac než 853 120 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 766 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 754 € |
| medián | 71 954 € |
| horný kvartil | 269 061 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 120 € |
| Servis Profi | 509 791 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Servis Profi
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Servis Profi s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Servis Profi | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 509 791 € | 71 954 € |
| 2024 | 206 593 € | 79 046 € |
| 2023 | 159 433 € | 84 804 € |
| 2022 | 66 353 € | 86 381 € |
| 2021 | 1 755 € | 76 841 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 14. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Servis Profi | 509 791 € |
|---|---|
| medián okresu Piešťany | 51 075 € |
| medián kraja | 77 345 € |
| medián Slovenska | 71 954 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 14. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- INŠTALATHERM s.r.o.Bardejov · tržby 1 283 840 € (2025)
- CONROOF, s. r. o.Stropkov · tržby 1 280 639 € (2025)
- B.S Group s.r.o.Nitra · tržby 1 278 809 € (2025)
- ELEKTRO FILKÁSZ, s. r.o.Kostolná pri Dunaji · tržby 1 275 905 € (2025)
- VhS - stav s. r. o.Malacky · tržby 1 273 770 € (2025)
- SYSTEM ALARM, s. r. o.Prešov · tržby 1 272 180 € (2025)
- ARBE, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 1 272 095 € (2025)
- Ready 4 s.r.o.Raková · tržby 1 268 234 € (2025)
- ELMIJA s. r. o.Michalovce · tržby 1 267 085 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Servis Profi, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Servis Profi: Piešťany
Servis Profi sídli na adrese Sasinkova 1109/24, 921 01 Piešťany, okres Piešťany. V obci Piešťany je 5 612 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 573.
Piešťany: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›
Servis Profi: IČO, sídlo a základné údaje
Servis Profi s. r. o. (IČO 54149223) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, okres Piešťany. Dátum vzniku je 27. 10. 2021, na trhu je 4 roky a štatutárom je Boris Pastorek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 509 791 € a výsledok hospodárenia +24 535 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Elektrická inštalácia (SK NACE 4321) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 10. 2021 |
| Obec | Piešťany |
| Okres | Okres Piešťany |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 14. 10. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Servis Profi s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 509 791 €, typická firma odvetvia 71 954 €, čo je 7,1-násobok mediánu (medián z 14 571 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›
Sieť prepojení firmy Servis Profi
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Servis Profi
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Servis Profi
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy85zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
- Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 14 tis. €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Piešťanytypický nepokrytý dopyt 447 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava215 zmlúv za 3 roky · 2 077 406 € · naposledy 21. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.196 zmlúv za 3 roky · 212 307 € · naposledy 29. 9. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR72 zmlúv za 3 roky · 5 956 357 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 268 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Piešťany
MAGNA ENERGIA a.s.SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.Respect Slovakia, s.r.o.LEGUSEM pt, a.s.TIP travel a.s.Všetky firmy v obci Piešťany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Piešťany
Airco s. r. o.AIRFITTING s.r.o.Elemont s. r. o.EkoZmeko Energy s. r. o.ELFITTING s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.