Slovak job service s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk
Slovak job service s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Slovak job service s. r. o. (IČO 54097380), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 8. 10. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 11. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Konateľ Slovak job service
Podľa Registra právnických osôb koná za Slovak job service 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
Spoločníci Slovak job service
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok Slovak job service
Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát Slovak job service
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 910 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −443 € |
| 2024 | −486 € |
| 2023 | −976 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | −5 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Slovak job service
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 28 438 €, vlastné imanie 28 090 € a záväzky 348 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 28 438 € | 28 090 € | 348 € |
| 2024 | 28 888 € | 28 533 € | 355 € |
| 2023 | 29 019 € | 29 019 € | — |
| 2022 | 29 996 € | 29 995 € | 1 € |
| 2021 | 29 995 € | 29 995 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Slovak job service (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −443 € | 28 438 € | 28 090 € | 348 € | — | — |
| 2024 | — | −486 € | 28 888 € | 28 533 € | 355 € | — | — |
| 2023 | — | −976 € | 29 019 € | 29 019 € | — | −840 € | — |
| 2022 | — | 0 € | 29 996 € | 29 995 € | 1 € | — | — |
| 2021 | — | −5 € | 29 995 € | 29 995 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Slovak job service?
Peniaze od štátu: Slovak job service
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Slovak job service
Dátum vzniku Slovak job service je 8. 10. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/155737/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 29 995 €
- Nový spoločník: Ing. Viktor TarabaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Slovak job service
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Kuriérske služby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
Slovak job service v odvetví administratívne a kancelárske služby
Slovak job service je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 6 066 aktívnych subjektov.
Sídlo Slovak job service: Bratislava - Ružinov
Slovak job service sídli na adrese Galvaniho 12/A, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 927 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 332. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Slovak job service: IČO, sídlo a základné údaje
Slovak job service s. r. o. (IČO 54097380) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 8. 10. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Martin Palšovič.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 30 000 € |
| Vznik | 8. 10. 2021 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Helket s. r. o.AUTO PM s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava II
KTS ENGINEERING s.r.o.Berlin-Chemie / A. Menarini Distribution…Benefit Systems Slovakia s.r.o.UMAKOV Group, a. s.SMITH & DUST, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.