Pioneer Capital, a.s.
Bratislava - Nové Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk
Pioneer Capital, a.s.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Pioneer Capital, a.s. (IČO 53939271), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 31. 7. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 11. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Predstavenstvo Pioneer Capital
Podľa Registra právnických osôb koná za Pioneer Capital 1 člen predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
Spoločníci Pioneer Capital
V registri sú zapísaní 4 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok Pioneer Capital
Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Pioneer Capital
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 488 744 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 191 003 € |
| 2024 | 312 944 € |
| 2023 | −12 649 € |
| 2022 | −1 264 € |
| 2021 | −1 290 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Pioneer Capital
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 999 649 €, vlastné imanie 516 244 € a záväzky 483 405 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 999 649 € | 516 244 € | 483 405 € |
| 2024 | 780 673 € | 325 241 € | 455 432 € |
| 2023 | 455 795 € | 12 297 € | 443 498 € |
| 2022 | 150 € | −2 554 € | 2 704 € |
| 2021 | 0 € | −1 290 € | 1 290 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Pioneer Capital (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 191 003 € | 999 649 € | 516 244 € | 483 405 € | −148 € | — |
| 2024 | — | 312 944 € | 780 673 € | 325 241 € | 455 432 € | −835 € | — |
| 2023 | — | −12 649 € | 455 795 € | 12 297 € | 443 498 € | −2 775 € | — |
| 2022 | — | −1 264 € | 150 € | −2 554 € | 2 704 € | −1 200 € | — |
| 2021 | — | −1 290 € | 0 € | −1 290 € | 1 290 € | −1 200 € | — |
Riziko: zaplatí Pioneer Capital?
Peniaze od štátu: Pioneer Capital
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Pioneer Capital
Dátum vzniku Pioneer Capital je 31. 7. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/7271/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 0 €
- Nový zápis v registri: Ing. Juraj ČernokČlen dozorného orgánu
- Nový štatutár: Roman BabuliakPredstavenstvo
- Nový spoločník: N PLUS, s.r.o.Jediný akcionár a.s.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Pioneer Capital
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti
- administratívne služby
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
Pioneer Capital v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
Pioneer Capital je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 025 aktívnych subjektov.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo Pioneer Capital: Bratislava - Nové Mesto
Pioneer Capital sídli na adrese Odborárska 5, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 637 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 361. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Pioneer Capital: IČO, sídlo a základné údaje
Pioneer Capital, a.s. (IČO 53939271) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 31. 7. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Roman Babuliak.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Akciová spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 25 000 € |
| Vznik | 31. 7. 2021 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
PLK JUH Trenčín s. r. o.PNEUMOTO, spol. s r.o.Dokumenta, a.s.Dinek s.r.o.alples nábytok, s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava III
Baramist, s.r.o.TRANSFER International Staff k.s.Greyson Consulting s.r.o.SZILCAR PARTNERS s.r.o.FBA Slovakia, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.