ZOE-ZT s. r. o.
Kalnište · Reštauračné činnosti
35 186 €tržby 2025 ▲ 192 %+3 118 €zisk 2025aktívna 5 rokov3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 1 734 €, výsledok hospodárenia 24 €
- 22 : tržby 13 462 €, výsledok hospodárenia 124 €
- 23 : tržby 11 706 €, výsledok hospodárenia 139 €
- 24 : tržby 12 046 €, výsledok hospodárenia 581 €
- 25 : tržby 35 186 €, výsledok hospodárenia 3 118 €
ZOE-ZT s. r. o. (IČO 53862694) mala v roku 2025 tržby 35 186 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci ZOE-ZT
ZOE-ZT má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 16 498 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 16 498 € | 12 114 € |
| 2024 | — | 1 684 € | 1 237 € |
| 2023 | — | 761 € | 563 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 12 114 €
- Odvody zamestnávateľa 27 % 4 384 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konatelia ZOE-ZT
Podľa Registra právnických osôb konajú za ZOE-ZT 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Spoločníci ZOE-ZT
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ondrej Eštok50,0 %
- Zuzana Eštoková50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ondrej Eštokod 22. 6. 2021 | 2 500 € | 50,0 % |
| Zuzana Eštokováod 22. 6. 2021 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ZOE-ZT
Za rok 2025 má ZOE-ZT v závierke tržby 35 186 €, o 192,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 118 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 35 186 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 346 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ZOE-ZT
Najvyššie tržby: rok 2025, 35 186 €. Najnižšie: rok 2021, 1 734 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 35 186 € |
| 2024 | 12 046 € |
| 2023 | 11 706 € |
| 2022 | 13 462 € |
| 2021 | 1 734 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 3 986 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 118 € |
| 2024 | 581 € |
| 2023 | 139 € |
| 2022 | 124 € |
| 2021 | 24 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ZOE-ZT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +8,9 %, medián odvetvia +2,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZOE-ZT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +8,9 % | +2,9 % |
| 2024 | +4,8 % | +2,0 % |
| 2023 | +1,2 % | +1,0 % |
| 2022 | +0,9 % | 0,0 % |
| 2021 | +1,4 % | −2,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2025 (+192,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +192,1 % |
| 2024 | +2,9 % |
| 2023 | −13,0 % |
| 2022 | +676,4 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ZOE-ZT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 12 337 €, vlastné imanie 8 749 € a záväzky 3 588 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 12 337 € | 8 749 € | 3 588 € |
| 2024 | 9 305 € | 5 868 € | 3 437 € |
| 2023 | 13 442 € | 5 287 € | 8 155 € |
| 2022 | 11 023 € | 5 148 € | 5 875 € |
| 2021 | 7 028 € | 5 024 € | 2 004 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ZOE-ZT (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 186 € | 3 118 € | 12 337 € | 8 749 € | 3 588 € | 20 484 € | +8,9 % |
| 2024 | 12 046 € | 581 € | 9 305 € | 5 868 € | 3 437 € | 2 852 € | +4,8 % |
| 2023 | 11 706 € | 139 € | 13 442 € | 5 287 € | 8 155 € | 1 188 € | +1,2 % |
| 2022 | 13 462 € | 124 € | 11 023 € | 5 148 € | 5 875 € | 238 € | +0,9 % |
| 2021 | 1 734 € | 24 € | 7 028 € | 5 024 € | 2 004 € | 83 € | +1,4 % |
Riziko: zaplatí ZOE-ZT?
ZOE-ZT a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom ZOE-ZT v objeme 1 197 € z rokov 2022 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Giraltovce: 1 197 € v 6 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2023, 360 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 235 € |
| 2025 | 1 | 230 € |
| 2024 | 1 | 212 € |
| 2023 | 2 | 360 € |
| 2022 | 1 | 160 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy ZOE-ZT
Dátum vzniku ZOE-ZT je 22. 6. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42405/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 1 734 € · majetok 7 028 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto Giraltovce, hodnota zmluvy 160 €. Firma vznikla 22. 6. 2021.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 35 186 €.
- Nový spoločník: Ondrej EštokSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ZOE-ZT
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
ZOE-ZT v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
ZOE-ZT je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 506 € (6 742 závierok), ZOE-ZT má 35 186 €, čo je 45 % mediánu. V okrese Svidník je v tomto odvetví 76 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZOE-ZT 18. z 20.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 706 €, polovica do 78 506 €, tri štvrtiny do 274 519 €; 10 % firiem má viac než 682 670 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 682 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 706 € |
| medián | 78 506 € |
| horný kvartil | 274 519 € |
| 10 % firiem má viac než | 682 670 € |
| ZOE-ZT | 35 186 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- ZOE-ZT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ZOE-ZT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZOE-ZT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 35 186 € | 78 506 € |
| 2024 | 12 046 € | 78 319 € |
| 2023 | 11 706 € | 71 945 € |
| 2022 | 13 462 € | 59 118 € |
| 2021 | 1 734 € | 44 919 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ZOE-ZT | 35 186 € |
|---|---|
| medián okresu Svidník | 138 946 € |
| medián kraja | 89 150 € |
| medián Slovenska | 78 506 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Art café s.r.o.Štrba · tržby 78 427 € (2025)
- Pizza Špica s. r. o.Beňuš · tržby 78 410 € (2025)
- Caffé Restaurant Rendez-vous, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 78 323 € (2024)
- GASTROKING SK s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 78 291 € (2025)
- Sofia-BB s.r.o.Banská Bystrica · tržby 78 267 € (2025)
- Matvi s.r.o.Banská Bystrica · tržby 78 201 € (2025)
- Don Carlos s. r. o.Bytča · tržby 78 198 € (2025)
- GRAND XMB s.r.o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 78 177 € (2025)
- KODAIM SERVICES s.r.o.Lučenec · tržby 78 126 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZOE-ZT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ZOE-ZT: Kalnište
ZOE-ZT sídli na adrese 165, 087 01 Kalnište, okres Svidník. V obci Kalnište je 63 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 371.
Kalnište: obyvatelia a dáta ›Okres Svidník ›Adresár firiem v okrese Svidník ›
ZOE-ZT: IČO, sídlo a základné údaje
ZOE-ZT s. r. o. (IČO 53862694) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kalnište, okres Svidník. Dátum vzniku je 22. 6. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Ondrej Eštok a Zuzana Eštoková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 35 186 € a výsledok hospodárenia +3 118 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 6. 2021 |
| Obec | Kalnište |
| Okres | Okres Svidník |
| Vyrubená daň z príjmov | 346 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) ZOE-ZT s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 35 186 €, typická firma odvetvia 78 506 € (medián z 6 742 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Svidník ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Svidník ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
DREVVYR s. r. o.MOVE-BAU s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Kalnište
Azoty Slovakia, s.r.o.DOKISTAV s.r.o.BELAK TRANS s. r. o.Belak Marketing s. r. o.Vicia s.r.o.Všetky firmy v obci Kalnište ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Svidník
Ferma Transport s.r.o.VERMEX, s.r.o.HB, s.r.o.TAJANA, s.r.o.Kernel Group s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.