VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MTS technology s. r. o.

Pečeňany · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

147 734 €tržby 2025 ▲ 8 %+1 310 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

147 734 €tržby 2025 ▲ 8 %
+1 310 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 7 390 €, výsledok hospodárenia 697 €
  2. 22 : tržby 234 224 €, výsledok hospodárenia -27 280 €
  3. 23 : tržby 234 376 €, výsledok hospodárenia 542 €
  4. 24 : tržby 136 790 €, výsledok hospodárenia 2 571 €
  5. 25 : tržby 147 734 €, výsledok hospodárenia 1 310 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MTS technology s. r. o. (IČO 53852524) mala v roku 2025 tržby 147 734 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MTS technology

MTS technology má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 12 763 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konateľ MTS technology

Podľa Registra právnických osôb koná za MTS technology 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník MTS technology

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MTS technology
Podiely spoločníkov na vkladoch MTS technology Marian Jakab 100,0 %. Spolu 5 000 €. Marian Jakab: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Marian Jakab100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Marian Jakabod 16. 6. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MTS technology

Za rok 2025 má MTS technology v závierke tržby 147 734 €, o 8,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 310 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 234 376 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025148 tis. €▲ +8,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 310 €zisk
Majetok (aktíva) 2025132 tis. €
Vlastné imanie 202586 tis. €
Záväzky 202546 tis. €34,9 % majetku
Pridaná hodnota 202528 tis. €
Zisková marža 2025+0,9 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−22 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MTS technology

Súvaha MTS technology

Všetky čísla zo závierok MTS technology (5 rokov)
Čísla zo závierok MTS technology po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025147 734 €1 310 €132 197 €86 125 €46 072 €27 988 €+0,9 %
2024136 790 €2 571 €100 427 €84 815 €15 612 €24 749 €+1,9 %
2023234 376 €542 €114 476 €82 244 €32 232 €19 411 €+0,2 %
2022234 224 €−27 280 €93 620 €81 702 €11 918 €11 380 €−11,6 %
20217 390 €697 €8 587 €5 697 €2 890 €822 €+9,4 %

Riziko: zaplatí MTS technology?

Peniaze od štátu: MTS technology

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MTS technology

Dátum vzniku MTS technology je 16. 6. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42040/R
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121511997
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 7 390 € · majetok 8 587 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 147 734 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MTS technology

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Faktoring a forfaiting
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Zámočníctvo
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

MTS technology v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

MTS technology je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 791 závierok), MTS technology má 147 734 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Bánovce nad Bebravou je v tomto odvetví 360 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MTS technology 22. z 51.

V odvetví v okrese Bánovce nad Bebravou360aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 791Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MTS technology, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bánovce nad Bebravou ›

Sídlo MTS technology: Pečeňany

MTS technology sídli na adrese Pečeňany 11, 956 36 Pečeňany, okres Bánovce nad Bebravou. V obci Pečeňany je 75 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 937.

Subjektov v obci Pečeňany75aktívnych
Subjektov v okrese Bánovce nad Bebravou4 937aktívnych
V tom istom odvetví360okres Bánovce nad Bebravou

Pečeňany: obyvatelia a dáta ›Okres Bánovce nad Bebravou ›Adresár firiem v okrese Bánovce nad Bebravou ›

MTS technology: IČO, sídlo a základné údaje

MTS technology s. r. o. (IČO 53852524) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pečeňany, okres Bánovce nad Bebravou. Dátum vzniku je 16. 6. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Marian Jakab. Za rok 2025 sú v závierke tržby 147 734 € a výsledok hospodárenia +1 310 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599)
Základné imanie5 000 €
Vznik16. 6. 2021
ObecPečeňany
OkresOkres Bánovce nad Bebravou
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) MTS technology s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 147 734 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 791 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bánovce nad Bebravou ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Bánovce nad Bebravou ›

Sieť prepojení firmy MTS technology

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MTS technology

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MTS technology

  • Tendre46súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 49 tis. €
  • Výhry konkurentov235firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Pečeňanytypický nepokrytý dopyt 308 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Pečeňany

Cukráreň u Mišky s. r. o.D.R.T. ŠKERDA s.r.o.PaoloAuto, s.r.o.KAMI - kovo s. r. o.Slnečné stráne, s. r. o.Všetky firmy v obci Pečeňany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Bánovce nad Bebravou

Mikka, s.r.o.Alcor Motors s.r.o.ENTEPS, s. r. o.Elbekov s. r. o.ZVARIUS s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk