Chorvátsky dvor - catering, s.r.o.
Chorvátsky Grob · Reštauračné činnosti
3 728 €tržby 2022 ▼ 81 %+2 577 €zisk 2022aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 19 311 €, výsledok hospodárenia 999 €
- 22 : tržby 3 728 €, výsledok hospodárenia 2 577 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -96 €
Chorvátsky dvor - catering, s.r.o. (IČO 53840283), sídlo Chorvátsky Grob, je v registri zapísaná od 11. 6. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 10
Spoločník Chorvátsky dvor - catering
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Stanislav Jurský100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Stanislav Jurskýod 28. 9. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Chorvátsky dvor - catering
Za rok 2022 má Chorvátsky dvor - catering v závierke tržby 3 728 €, o 80,7 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +2 577 €. Závierky máme za 3 roky (2021 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2021: 19 311 €.
Výkaz ziskov a strát Chorvátsky dvor - catering
Najvyššie tržby: rok 2021, 19 311 €. Najnižšie: rok 2022, 3 728 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | — |
| 2022 | 3 728 € |
| 2021 | 19 311 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 3 480 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | −96 € |
| 2022 | 2 577 € |
| 2021 | 999 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Chorvátsky dvor - catering
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +69,1 %, medián odvetvia −0,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Chorvátsky dvor - catering | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | +1,0 % |
| 2022 | +69,1 % | −0,1 % |
| 2021 | +5,2 % | −2,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Chorvátsky dvor - catering
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 8 480 €, vlastné imanie 8 480 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 8 480 € | 8 480 € | — |
| 2022 | 9 031 € | 8 576 € | 455 € |
| 2021 | 15 486 € | 5 999 € | 9 487 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Chorvátsky dvor - catering (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | −96 € | 8 480 € | 8 480 € | — | — | — |
| 2022 | 3 728 € | 2 577 € | 9 031 € | 8 576 € | 455 € | 3 088 € | +69,1 % |
| 2021 | 19 311 € | 999 € | 15 486 € | 5 999 € | 9 487 € | 1 211 € | +5,2 % |
Riziko: zaplatí Chorvátsky dvor - catering?
Peniaze od štátu: Chorvátsky dvor - catering
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Chorvátsky dvor - catering
Dátum vzniku Chorvátsky dvor - catering je 11. 6. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/153289/B
- Nový spoločník: Ing. Stanislav JurskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 19 311 € · majetok 15 486 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Chorvátsky dvor - catering v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
Chorvátsky dvor - catering je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 59 132 € (6 518 závierok), Chorvátsky dvor - catering má 3 728 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 544 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Chorvátsky dvor - catering 200. z 210.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 096 €, polovica do 59 132 €, tri štvrtiny do 187 601 €; 10 % firiem má viac než 473 640 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 888 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 096 € |
| medián | 59 132 € |
| horný kvartil | 187 601 € |
| 10 % firiem má viac než | 473 640 € |
| Chorvátsky dvor - catering | 3 728 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Chorvátsky dvor - catering
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Chorvátsky dvor - catering s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Chorvátsky dvor - catering | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | 71 990 € |
| 2022 | 3 728 € | 59 132 € |
| 2021 | 19 311 € | 44 924 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| Chorvátsky dvor - catering | 3 728 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 81 656 € |
| medián kraja | 69 981 € |
| medián Slovenska | 59 132 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FAMILY Bakery & Cafe Bratislava s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 8 376 € (2025)
- VINASTAR FOOD s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 8 323 € (2022)
- INFENSO, s.r.o.Nesvady · tržby 8 320 € (2025)
- ASCA, s.r.o.Svätý Kríž · tržby 8 308 € (2020)
- KELT s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 8 300 € (2025)
- ZAGAHO s.r.o.Radvaň nad Dunajom · tržby 8 263 € (2025)
- Vo2SportMax s.r.o.Banská Bystrica · tržby 8 260 € (2025)
- FISPAK s. r. o.Dechtice · tržby 8 247 € (2025)
- Mia catering, s. r. o.Dlhé Klčovo · tržby 8 246 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Chorvátsky dvor - catering, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Chorvátsky dvor - catering: Chorvátsky Grob
Chorvátsky dvor - catering sídli na adrese Chorvátska 185/14, 900 25 Chorvátsky Grob, okres Senec. V obci Chorvátsky Grob je 1 603 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 590. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Chorvátsky Grob: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
Chorvátsky dvor - catering: IČO, sídlo a základné údaje
Chorvátsky dvor - catering, s.r.o. (IČO 53840283) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Chorvátsky Grob, okres Senec. Dátum vzniku je 11. 6. 2021, na trhu je 5 rokov. Za rok 2022 sú v závierke tržby 3 728 € a výsledok hospodárenia +2 577 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 6. 2021 |
| Obec | Chorvátsky Grob |
| Okres | Okres Senec |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Chorvátsky dvor - catering, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 3 728 €, typická firma odvetvia 59 132 € (medián z 6 518 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy Chorvátsky dvor - catering
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Chorvátsky dvor - catering
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Chorvátsky dvor - catering
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Chorvátsky Grobtypický nepokrytý dopyt 237 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 000 zmlúv za 3 roky · 13 585 144 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.250 zmlúv za 3 roky · 407 517 € · naposledy 22. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 335 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Chorvátsky Grob
KeyChemical s. r. o.AUKČNÉ CENTRUM s. r. o.hascon s.r.o.Poľnohospodárske družstvo Chorvátsky Grob…Amplio s.r.o.Všetky firmy v obci Chorvátsky Grob ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Senec
DH Gastronomy s. r. o.SP TECHNIC s. r. o.FajneGastro, s.r.o.Komido s.r.o.SON HAI s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.