VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RAWke s.r.o.

Košice - Sever · Reštauračné činnosti

31 880 €tržby 2025 ▲ 59 %+12 406 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

31 880 €tržby 2025 ▲ 59 %
+12 406 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 1 902 €, výsledok hospodárenia -30 787 €
  2. 22 : tržby 23 269 €, výsledok hospodárenia -17 844 €
  3. 23 : tržby 12 734 €, výsledok hospodárenia 17 911 €
  4. 24 : tržby 20 000 €, výsledok hospodárenia -1 814 €
  5. 25 : tržby 31 880 €, výsledok hospodárenia 12 406 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RAWke s.r.o. (IČO 53839978) mala v roku 2025 tržby 31 880 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci RAWke

RAWke má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 143 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konatelia RAWke

Podľa Registra právnických osôb konajú za RAWke 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník RAWke

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch RAWke
Podiely spoločníkov na vkladoch RAWke Ing. Matej Višnai 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Matej Višnai: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Matej Višnai100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Matej Višnaiod 1. 8. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok RAWke

Za rok 2025 má RAWke v závierke tržby 31 880 €, o 59,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +12 406 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 31 880 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202532 tis. €▲ +59,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202512 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202541 tis. €
Vlastné imanie 202515 tis. €
Záväzky 202526 tis. €64,0 % majetku
Pridaná hodnota 202525 tis. €
Zisková marža 2025+38,9 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−20 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát RAWke

Súvaha RAWke

Všetky čísla zo závierok RAWke (5 rokov)
Čísla zo závierok RAWke po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202531 880 €12 406 €41 275 €14 872 €26 403 €24 675 €+38,9 %
202420 000 €−1 814 €59 364 €2 466 €56 898 €1 108 €−9,1 %
202312 734 €17 911 €30 390 €−25 720 €56 110 €1 663 €+140,7 %
202223 269 €−17 844 €5 467 €−43 631 €49 098 €−8 758 €−76,7 %
20211 902 €−30 787 €7 696 €−25 787 €33 483 €−28 318 €−1 618,7 %

Riziko: zaplatí RAWke?

Peniaze od štátu: RAWke

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy RAWke

Dátum vzniku RAWke je 10. 6. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51712/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121513229
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 1 902 € · majetok 7 696 €
  4. Nový štatutár: Ing. Matej VišnaiKonateľ
  5. Nový spoločník: Ing. Matej VišnaiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 31 880 €.
  7. Nový štatutár: Chanttelle OnoferKonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti RAWke

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod)
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Výroba nápojov
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Verejné obstarávanie
  • Vedenie účtovníctva
  • Faktoring a forfaiting
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

RAWke v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

RAWke je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 707 € (6 727 závierok), RAWke má 31 880 €, čo je 41 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 431 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RAWke 161. z 204.

V odvetví v okrese Košice I431aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 727Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RAWke, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Košice I ›

Sídlo RAWke: Košice - Sever

RAWke sídli na adrese Za štadiónom 11, 040 01 Košice - mestská časť Sever, okres Košice I. V obci Košice - Sever je 4 349 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 386.

Subjektov v obci Košice - Sever4 349aktívnych
Subjektov v okrese Košice I16 386aktívnych
V tom istom odvetví431okres Košice I

Košice - Sever: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›

RAWke: IČO, sídlo a základné údaje

RAWke s.r.o. (IČO 53839978) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Sever, okres Košice I. Dátum vzniku je 10. 6. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Chanttelle Onofer a Ing. Matej Višnai. Za rok 2025 sú v závierke tržby 31 880 € a výsledok hospodárenia +12 406 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie5 000 €
Vznik10. 6. 2021
ObecKošice - Sever
OkresOkres Košice I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) RAWke s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 31 880 €, typická firma odvetvia 78 707 € (medián z 6 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›

Sieť prepojení firmy RAWke

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RAWke

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RAWke

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
  • Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Košice - Severtypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Giovani Essenze, s. r. o.J & D Stores, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sever

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ELTRA, s.r.o.STEELINVEST, s.r.o.ANTIK Telecom s.r.o.GreenPharm s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sever ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Košice I

TAMÁS, s.r.o.Andiamo Taverna, s.r.o.CONEX - TRADE, spol. s r.o. KošiceHOOK, s.r.o.Andiamo Trattoria, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk