VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

N&L Corporation, s.r.o.

Lučenec · Reštauračné činnosti

27 098 €tržby 2022 ▲ 204 %+10 900 €zisk 2022

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

27 098 €tržby 2022 ▲ 204 %
+10 900 €zisk 2022
  1. 21 : tržby 8 901 €, výsledok hospodárenia -389 €
  2. 22 : tržby 27 098 €, výsledok hospodárenia 10 900 €
  3. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  4. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  5. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

N&L Corporation, s.r.o. (IČO 53807871), sídlo Lučenec, je v registri zapísaná od 21. 5. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci N&L Corporation

N&L Corporation má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 2 425 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ N&L Corporation

Podľa Registra právnických osôb koná za N&L Corporation 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník N&L Corporation

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch N&L Corporation
Podiely spoločníkov na vkladoch N&L Corporation Norbert Ďurák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Norbert Ďurák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Norbert Ďurák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Norbert Ďurákod 21. 5. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok N&L Corporation

Za rok 2022 má N&L Corporation v závierke tržby 27 098 €, o 204,4 % viac než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +10 900 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 27 098 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202227 tis. €▲ +204,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202211 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20250 €
Zisková marža 2022+40,2 %medián odvetvia −0,1 %
Súčet výsledkov za 5 rokov11 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát N&L Corporation

Súvaha N&L Corporation

Všetky čísla zo závierok N&L Corporation (5 rokov)
Čísla zo závierok N&L Corporation po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—0 €0 €————
2024—0 €0 €————
2023—0 €0 €————
202227 098 €10 900 €17 284 €15 511 €1 773 €15 066 €+40,2 %
20218 901 €−389 €6 400 €4 611 €1 789 €870 €−4,4 %

Riziko: zaplatí N&L Corporation?

Peniaze od štátu: N&L Corporation

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy N&L Corporation

Dátum vzniku N&L Corporation je 21. 5. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41347/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 8 901 € · majetok 6 400 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti N&L Corporation

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Sťahovacie služby
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

N&L Corporation v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

N&L Corporation je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 59 180 € (6 515 závierok), N&L Corporation má 27 098 €, čo je 46 % mediánu. V okrese Lučenec je v tomto odvetví 308 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je N&L Corporation 71. z 87.

V odvetví v okrese Lučenec308aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 515Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia59 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže−0,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb N&L Corporation, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Lučenec ›

Sídlo N&L Corporation: Lučenec

N&L Corporation sídli na adrese Ulica J. Jesenského 1663/1, 984 01 Lučenec, okres Lučenec. V obci Lučenec je 4 148 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 448. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Lučenec4 148aktívnych
Subjektov v okrese Lučenec8 448aktívnych
V tom istom odvetví308okres Lučenec
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Lučenec: obyvatelia a dáta ›Okres Lučenec ›Adresár firiem v okrese Lučenec ›

N&L Corporation: IČO, sídlo a základné údaje

N&L Corporation, s.r.o. (IČO 53807871) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, okres Lučenec. Dátum vzniku je 21. 5. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Norbert Ďurák. Za rok 2022 sú v závierke tržby 27 098 € a výsledok hospodárenia +10 900 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 5. 2021
ObecLučenec
OkresOkres Lučenec
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) N&L Corporation, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 27 098 €, typická firma odvetvia 59 180 € (medián z 6 515 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Lučenec ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Lučenec ›

Sieť prepojení firmy N&L Corporation

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu N&L Corporation

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu N&L Corporation

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 210 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu17odvetví chýba v meste Lučenectypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

NORTOM s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Lučenec

Potraviny Kačka, a.s. „v konkurze“KAM Rent, s.r.o.AGRO CS Slovakia, a.s.NICHOLTRACKT, s.r.o.mobil online, s.r.o.Všetky firmy v obci Lučenec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Lučenec

AGRO KL s. r. o.MB Bratislava s. r. o.GURMÁN plus, s.r.o.MABEST s.r.o.ECOLUTION s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk