VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Galia SE

Dúbrava · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

37 887 €tržby 2025 ▲ 100 %+36 540 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 21. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

37 887 €tržby 2025 ▲ 100 %
+36 540 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 6 314 €, výsledok hospodárenia 4 704 €
  2. 22 : tržby 18 944 €, výsledok hospodárenia 14 952 €
  3. 23 : tržby 18 944 €, výsledok hospodárenia 15 667 €
  4. 24 : tržby 18 944 €, výsledok hospodárenia 17 557 €
  5. 25 : tržby 37 887 €, výsledok hospodárenia 36 540 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Galia SE (IČO 53788664) mala v roku 2025 tržby 37 887 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Galia SE

V roku 2025 mala Galia SE priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Predstavenstvo Galia SE

Podľa Registra právnických osôb konajú za Galia SE 2 členovia predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník Galia SE

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Galia SE

Za rok 2025 má Galia SE v závierke tržby 37 887 €, o 100,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +36 540 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 37 887 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 923 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202538 tis. €▲ +100,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202537 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025423 tis. €
Vlastné imanie 2025419 tis. €
Záväzky 20253 924 €0,9 % majetku
Pridaná hodnota 202538 tis. €
Zisková marža 2025+96,4 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 5 rokov89 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov3 923 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Galia SE

Súvaha Galia SE

Všetky čísla zo závierok Galia SE (5 rokov)
Čísla zo závierok Galia SE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202537 887 €36 540 €423 345 €419 421 €3 924 €37 887 €+96,4 %
202418 944 €17 557 €385 683 €382 881 €2 802 €18 944 €+92,7 %
202318 944 €15 667 €368 059 €365 324 €2 735 €18 406 €+82,7 %
202218 944 €14 952 €352 295 €349 656 €2 639 €17 639 €+78,9 %
20216 314 €4 704 €335 534 €334 704 €830 €5 625 €+74,5 %

Riziko: zaplatí Galia SE?

Peniaze od štátu: Galia SE

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Galia SE

Dátum vzniku Galia SE je 20. 5. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: MOONGLADE SE. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiEurópska spoločnosť · Po/11911/L
  2. Nový štatutár: MUDr. Kristína MrňákováPredstavenstvo
  3. Nový zápis v registri: Alena GejdošováČlen dozorného orgánu
  4. Zmena obchodného menaPredtým MOONGLADE SE, odvtedy Galia SE.
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 6 314 € · majetok 335 534 €
  6. Nový štatutár: Ing. Karol GejdošPredstavenstvo
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 37 887 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Galia SE

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Finančný leasing
  • Faktoring a forfaiting
  • Administratívne služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Galia SE v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Galia SE je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), Galia SE má 37 887 €, čo je 81 % mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 307 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Galia SE 73. z 142.

V odvetví v okrese Liptovský Mikuláš307aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 615Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Galia SE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sídlo Galia SE: Dúbrava

Galia SE sídli na adrese 490, 032 12 Dúbrava, okres Liptovský Mikuláš. V obci Dúbrava je 320 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 396. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Dúbrava320aktívnych
Subjektov v okrese Liptovský Mikuláš13 396aktívnych
V tom istom odvetví307okres Liptovský Mikuláš
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Dúbrava: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›

Galia SE: IČO, sídlo a základné údaje

Galia SE (IČO 53788664) je európska spoločnosť so sídlom v obci Dúbrava, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 20. 5. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Ing. Karol Gejdoš a MUDr. Kristína Mrňáková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 37 887 € a výsledok hospodárenia +36 540 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaEurópska spoločnosť
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie300 000 €
Vznik20. 5. 2021
Skoršie názvyMOONGLADE SE
ObecDúbrava
OkresOkres Liptovský Mikuláš
Vyrubená daň z príjmov3 923 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Galia SE má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 37 887 €, typická firma odvetvia 46 749 € (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 21. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sieť prepojení firmy Galia SE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Galia SE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Galia SE

  • Tendre48súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 500 €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy269zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Dúbrava

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

GALIA SLOVAKIA s.r.o.ECO NATURE, družstvo

Najväčšie firmy v obci Dúbrava

ENVIRA, s. r. o.BULU s.r.o.Pozemkové spoločenstvo DúbravaDANAJ Slovakia plus, spol. s r.o.Gardenall s. r. o.Všetky firmy v obci Dúbrava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Liptovský Mikuláš

Y - CORP s. r. o.Fitak s. r. o.VIREAL s.r.o.EnerWood, s.r.o.APIAPHARM, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk