VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Almakar SPED s. r. o.

Sečovce · Reštauračné činnosti

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk

Almakar SPED s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu5 rokov
zmluvy so štátom0

Almakar SPED s. r. o. (IČO 53781163), sídlo Sečovce, je v registri zapísaná od 15. 5. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Almakar SPED

V roku 2025 mala Almakar SPED priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Almakar SPED

Podľa Registra právnických osôb koná za Almakar SPED 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Spoločník Almakar SPED

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Almakar SPED
Podiely spoločníkov na vkladoch Almakar SPED Maroš Karička 100,0 %. Spolu 5 000 €. Maroš Karička: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Maroš Karička100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Maroš Karičkaod 19. 12. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Almakar SPED

Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Majetok (aktíva) 20250 €
Vlastné imanie 2025−9 545 €
Záväzky 20259 545 €
Pridaná hodnota 2025−1 714 €
Súčet výsledkov za 5 rokov−15 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Almakar SPED

Súvaha Almakar SPED

Všetky čísla zo závierok Almakar SPED (5 rokov)
Čísla zo závierok Almakar SPED po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−2 062 €0 €−9 545 €9 545 €−1 714 €—
2024—−340 €277 €−7 483 €7 760 €——
2023—0 €16 €−7 143 €7 159 €0 €—
2022—−629 €99 €−7 143 €7 242 €−629 €—
2021—−11 514 €226 €−6 514 €6 740 €−11 514 €—

Riziko: zaplatí Almakar SPED?

Peniaze od štátu: Almakar SPED

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Almakar SPED

Dátum vzniku Almakar SPED je 15. 5. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: Zemiak s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/64834/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 226 €
  3. Nový štatutár: Maroš KaričkaKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým Zemiak s. r. o., odvtedy Almakar SPED s. r. o.
  5. Nový spoločník: Maroš KaričkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Almakar SPED

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vedenie účtovníctva
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Výroba nápojov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Almakar SPED v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

Almakar SPED je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. V okrese Trebišov je v tomto odvetví 158 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Trebišov158aktívnych subjektov

Ubytovanie a stravovanie v okrese Trebišov ›

Sídlo Almakar SPED: Sečovce

Almakar SPED sídli na adrese Obchodná 29/71, 078 01 Sečovce, okres Trebišov. V obci Sečovce je 892 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 937. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Sečovce892aktívnych
Subjektov v okrese Trebišov9 937aktívnych
V tom istom odvetví158okres Trebišov
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Sečovce: obyvatelia a dáta ›Okres Trebišov ›Adresár firiem v okrese Trebišov ›

Almakar SPED: IČO, sídlo a základné údaje

Almakar SPED s. r. o. (IČO 53781163) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sečovce, okres Trebišov. Dátum vzniku je 15. 5. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Maroš Karička.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 5. 2021
Skoršie názvyZemiak s. r. o.
ObecSečovce
OkresOkres Trebišov
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Almakar SPED

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Almakar SPED

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Almakar SPED

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu18odvetví chýba v meste Sečovcetypický nepokrytý dopyt 302 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Sečovce

LEKOS, s.r.o. TrebišovM&T Insieme s.r.o.SILOMETAL spol. s r.o.ADK logistic, s. r. o.Ambese s. r. o.Všetky firmy v obci Sečovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Trebišov

3Nmoda s.r.o.PRO-BIG, s.r.o.SD - GASTRO s. r. o., TrebišovTAMIX ABC s.r.o.BuboKLIMA, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk