Štatistiky Kompletné dáta o firme

MeGa reality, s. r. o.

Stráňavy · Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov

1 780 €tržby 2025 ▼ 96 %+1 440 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 3. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

1 780 €tržby 2025 ▼ 96 %
+1 440 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 19 586 €, výsledok hospodárenia 5 €
  2. 22 : tržby 7 935 €, výsledok hospodárenia 166 €
  3. 23 : tržby 47 200 €, výsledok hospodárenia 336 €
  4. 24 : tržby 48 391 €, výsledok hospodárenia 1 331 €
  5. 25 : tržby 1 780 €, výsledok hospodárenia 1 440 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MeGa reality, s. r. o. (IČO 53762801) mala v roku 2025 tržby 1 780 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Konatelia MeGa reality

Podľa Registra právnických osôb konajú za MeGa reality 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

Spoločníci MeGa reality

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch MeGa reality
Podiely spoločníkov na vkladoch MeGa reality Peter Melo 50,0 %, Ing. Vladimír Gašpierik 50,0 %. Spolu 5 000 €. Peter Melo: 2 500 €, 50,0 %Ing. Vladimír Gašpierik: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Peter Melo50,0 %
  • Ing. Vladimír Gašpierik50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Melood 7. 5. 2021 2 500 €50,0 %
Ing. Vladimír Gašpierikod 11. 3. 2026 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok MeGa reality

Za rok 2025 má MeGa reality v závierke tržby 1 780 €, o 96,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 440 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 48 391 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20251 780 €▼ −96,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 440 €zisk
Majetok (aktíva) 202510 tis. €
Vlastné imanie 20258 112 €
Záväzky 20251 910 €19,1 % majetku
Pridaná hodnota 20251 780 €
Zisková marža 2025+80,9 %medián odvetvia +10,9 %
Súčet výsledkov za 5 rokov3 278 €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MeGa reality

Súvaha MeGa reality

Všetky čísla zo závierok MeGa reality (5 rokov)
Čísla zo závierok MeGa reality po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20251 780 €1 440 €10 022 €8 112 €1 910 €1 780 €+80,9 %
202448 391 €1 331 €8 222 €6 672 €1 550 €1 671 €+2,8 %
202347 200 €336 €6 551 €5 341 €1 210 €200 €+0,7 %
20227 935 €166 €6 351 €5 171 €1 180 €225 €+2,1 %
202119 586 €5 €5 016 €5 005 €11 €6 €0,0 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí MeGa reality?

Peniaze od štátu: MeGa reality

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MeGa reality

Dátum vzniku MeGa reality je 7. 5. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: Sky Technologies s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/77152/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 19 586 € · majetok 5 016 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 1 780 €.
  4. Nový štatutár: Ing. Vladimír GašpierikKonateľ
  5. Zmena obchodného menaPredtým Sky Technologies s. r. o., odvtedy MeGa reality, s. r. o.
  6. Nový spoločník: Ing. Vladimír GašpierikSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MeGa reality

  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

MeGa reality v odvetví film, video a hudba

MeGa reality je v registri v odvetví Film, video a hudba (SK NACE 59), činnosť podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 704 € (1 893 závierok), MeGa reality má 1 780 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 86 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MeGa reality 30. z 32.

V odvetví v okrese Žilina86aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 893Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MeGa reality, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Žilina ›

Sídlo MeGa reality: Stráňavy

MeGa reality sídli na adrese 412, 013 25 Stráňavy, okres Žilina. V obci Stráňavy je 263 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 932. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Stráňavy263aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 932aktívnych
V tom istom odvetví86okres Žilina
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Stráňavy: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

MeGa reality: IČO, sídlo a základné údaje

MeGa reality, s. r. o. (IČO 53762801) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stráňavy, okres Žilina. Dátum vzniku je 7. 5. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Ing. Vladimír Gašpierik a Peter Melo. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 780 € a výsledok hospodárenia +1 440 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePodporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912)
Základné imanie5 000 €
Vznik7. 5. 2021
Skoršie názvySky Technologies s. r. o.
ObecStráňavy
OkresOkres Žilina
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví film, video a hudba (SK NACE 59) MeGa reality, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 780 €, typická firma odvetvia 39 704 € (medián z 1 893 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Film, video a hudba: tržby a mzdy ›Film, video a hudba v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

DEAL & WIN, s.r.o.APKA s.r.o.HEAD Studio Bitarová s. r. o.Gašpierik & partners s. r. o.Stav Tec, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Stráňavy

Automatizácia dopravných a telekomunikačných…DOBÝVANIE, s.r.o.NUMISSHOP s.r.o.VMA security s.r.o.PeGa-stolár, s.r.o.Všetky firmy v obci Stráňavy ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 59.12) v okrese Žilina

Selected company s.r.o.V&S Viral s. r. o.Vertical Office s. r. o.unwrap, s. r. o.ES COACHING s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť