CC RAINFOREST, s. r. o.
Liptovský Mikuláš · Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
30 000 €tržby 2025 ▼ 17 %+8 597 €zisk 2025aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 43 206 €, výsledok hospodárenia -3 981 €
- 22 : tržby 42 600 €, výsledok hospodárenia 2 451 €
- 23 : tržby 66 300 €, výsledok hospodárenia -3 076 €
- 24 : tržby 36 000 €, výsledok hospodárenia 897 €
- 25 : tržby 30 000 €, výsledok hospodárenia 8 597 €
CC RAINFOREST, s. r. o. (IČO 53758382) mala v roku 2025 tržby 30 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia CC RAINFOREST
Podľa Registra právnických osôb konajú za CC RAINFOREST 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločníci CC RAINFOREST
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok CC RAINFOREST
Za rok 2025 má CC RAINFOREST v závierke tržby 30 000 €, o 16,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 597 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 66 300 €.
Výkaz ziskov a strát CC RAINFOREST
Najvyššie tržby: rok 2023, 66 300 €. Najnižšie: rok 2025, 30 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 30 000 € |
| 2024 | 36 000 € |
| 2023 | 66 300 € |
| 2022 | 42 600 € |
| 2021 | 43 206 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 4 888 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 597 € |
| 2024 | 897 € |
| 2023 | −3 076 € |
| 2022 | 2 451 € |
| 2021 | −3 981 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- CC RAINFOREST
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +28,7 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | CC RAINFOREST | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +28,7 % | +19,3 % |
| 2024 | +2,5 % | +12,5 % |
| 2023 | −4,6 % | +10,7 % |
| 2022 | +5,8 % | +9,6 % |
| 2021 | −9,2 % | +9,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2023 (+55,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −16,7 % |
| 2024 | −45,7 % |
| 2023 | +55,6 % |
| 2022 | −1,4 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CC RAINFOREST
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 56 349 €, vlastné imanie 17 889 € a záväzky 38 460 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 56 349 € | 17 889 € | 38 460 € |
| 2024 | 70 113 € | 9 292 € | 60 821 € |
| 2023 | 58 348 € | 395 € | 57 953 € |
| 2022 | 27 734 € | 3 471 € | 24 263 € |
| 2021 | 38 115 € | 1 019 € | 37 096 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CC RAINFOREST (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 000 € | 8 597 € | 56 349 € | 17 889 € | 38 460 € | 11 694 € | +28,7 % |
| 2024 | 36 000 € | 897 € | 70 113 € | 9 292 € | 60 821 € | 4 852 € | +2,5 % |
| 2023 | 66 300 € | −3 076 € | 58 348 € | 395 € | 57 953 € | 673 € | −4,6 % |
| 2022 | 42 600 € | 2 451 € | 27 734 € | 3 471 € | 24 263 € | 35 363 € | +5,8 % |
| 2021 | 43 206 € | −3 981 € | 38 115 € | 1 019 € | 37 096 € | 12 517 € | −9,2 % |
Riziko: zaplatí CC RAINFOREST?
Peniaze od štátu: CC RAINFOREST
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy CC RAINFOREST
Dátum vzniku CC RAINFOREST je 5. 5. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/77139/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121492714
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 43 206 € · majetok 38 115 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 30 000 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti CC RAINFOREST
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Finančný lízing
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
CC RAINFOREST v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
CC RAINFOREST je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), CC RAINFOREST má 30 000 €, čo je 56 % mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 287 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CC RAINFOREST 74. z 114.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 869 €, polovica do 53 914 €, tri štvrtiny do 98 225 €; 10 % firiem má viac než 313 728 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 508 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 869 € |
| medián | 53 914 € |
| horný kvartil | 98 225 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 728 € |
| CC RAINFOREST | 30 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- CC RAINFOREST
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby CC RAINFOREST s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | CC RAINFOREST | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 30 000 € | 53 914 € |
| 2024 | 36 000 € | 50 067 € |
| 2023 | 66 300 € | 49 305 € |
| 2022 | 42 600 € | 48 720 € |
| 2021 | 43 206 € | 46 823 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| CC RAINFOREST | 30 000 € |
|---|---|
| medián okresu Liptovský Mikuláš | 43 393 € |
| medián kraja | 51 217 € |
| medián Slovenska | 53 914 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SH-Automation s.r.o.Trenčín · tržby 68 231 € (2025)
- CechTech s. r. o.Hrabkov · tržby 68 227 € (2025)
- fruh s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 68 212 € (2025)
- BA Solutions s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 68 209 € (2025)
- HJTech s. r. o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 68 200 € (2025)
- Vision Consulting s.r.o.Tlmače · tržby 68 184 € (2025)
- EBCM s.r.o.Sabinov · tržby 68 130 € (2025)
- iM Trading Systems, s. r. o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 68 127 € (2025)
- Filip Budáč s. r. o.Zvolen · tržby 68 123 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CC RAINFOREST, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo CC RAINFOREST: Liptovský Mikuláš
CC RAINFOREST sídli na adrese Ondrašovská 185/131, 031 05 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 098 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 396. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›
CC RAINFOREST: IČO, sídlo a základné údaje
CC RAINFOREST, s. r. o. (IČO 53758382) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 5. 5. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutármi sú Kamil Mateusz Ruszała, Piotr Grzegorz Dobrowolski a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 30 000 € a výsledok hospodárenia +8 597 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 5. 5. 2021 |
| Obec | Liptovský Mikuláš |
| Okres | Okres Liptovský Mikuláš |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) CC RAINFOREST, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 30 000 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sieť prepojení firmy CC RAINFOREST
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu CC RAINFOREST
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu CC RAINFOREST
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy192zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov72firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 97 tis. €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 9,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR147 zmlúv za 3 roky · 2 229 485 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava96 zmlúv za 3 roky · 6 234 930 € · naposledy 29. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.91 zmlúv za 3 roky · 15 643 301 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 2 776 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš
Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.09) v okrese Liptovský Mikuláš
Starbug s.r.o.Data Security Consulting, s.r.o.JuSoft, s. r. o.CursorForest s.r.o.LOGNIS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.