RADOPEKA s.r.o.
Košice - Juh · Reštauračné činnosti
12 004 €tržby 2022 ▼ 46 %−19 117 €strata 2022aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 22 421 €, výsledok hospodárenia -39 298 €
- 22 : tržby 12 004 €, výsledok hospodárenia -19 117 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 816 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -917 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 310 €
RADOPEKA s.r.o. (IČO 53753682), sídlo Košice - mestská časť Juh, je v registri zapísaná od 5. 5. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci RADOPEKA
V roku 2025 mala RADOPEKA priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 3 639 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2022 | — | 3 639 € | 2 574 € |
| 2021 | — | 14 284 € | 9 939 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2022
- Mzdy 71 % 2 574 €
- Odvody zamestnávateľa 24 % 881 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2022 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ RADOPEKA
Podľa Registra právnických osôb koná za RADOPEKA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník RADOPEKA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Radoslav Čupka100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Radoslav Čupkaod 5. 5. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok RADOPEKA
Za rok 2022 má RADOPEKA v závierke tržby 12 004 €, o 46,5 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia −19 117 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 22 421 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát RADOPEKA
Najvyššie tržby: rok 2021, 22 421 €. Najnižšie: rok 2022, 12 004 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | 12 004 € |
| 2021 | 22 421 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −62 458 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 310 € |
| 2024 | −917 € |
| 2023 | −1 816 € |
| 2022 | −19 117 € |
| 2021 | −39 298 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha RADOPEKA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 8 787 €, vlastné imanie −57 458 € a záväzky 66 245 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 787 € | −57 458 € | 66 245 € |
| 2024 | 9 427 € | −56 148 € | 65 575 € |
| 2023 | 13 350 € | −55 231 € | 68 581 € |
| 2022 | 14 410 € | −53 415 € | 67 825 € |
| 2021 | 23 476 € | −34 298 € | 57 774 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok RADOPEKA (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −1 310 € | 8 787 € | −57 458 € | 66 245 € | −120 € | — |
| 2024 | — | −917 € | 9 427 € | −56 148 € | 65 575 € | −42 € | — |
| 2023 | — | −1 816 € | 13 350 € | −55 231 € | 68 581 € | −318 € | — |
| 2022 | 12 004 € | −19 117 € | 14 410 € | −53 415 € | 67 825 € | −6 582 € | −159,3 % |
| 2021 | 22 421 € | −39 298 € | 23 476 € | −34 298 € | 57 774 € | −24 096 € | −175,3 % |
Riziko: zaplatí RADOPEKA?
RADOPEKA a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom RADOPEKA v objeme 927 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.: 927 € v 1 zmluve.
História firmy RADOPEKA
Dátum vzniku RADOPEKA je 5. 5. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: RADOPEKA – BA s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51424/V
- Zmena obchodného menaPredtým RADOPEKA – BA s. r. o., odvtedy RADOPEKA s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 22 421 € · majetok 23 476 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s., hodnota zmluvy 927 €. Firma vznikla 5. 5. 2021.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti RADOPEKA
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Vedenie účtovníctva
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Výroba pekárskych a cukrárskych výrobkov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
RADOPEKA v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
RADOPEKA je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 59 180 € (6 515 závierok), RADOPEKA má 12 004 €, čo je 20 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 345 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RADOPEKA 130. z 147.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 079 €, polovica do 59 180 €, tri štvrtiny do 187 595 €; 10 % firiem má viac než 473 597 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 890 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 079 € |
| medián | 59 180 € |
| horný kvartil | 187 595 € |
| 10 % firiem má viac než | 473 597 € |
| RADOPEKA | 12 004 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- RADOPEKA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby RADOPEKA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | RADOPEKA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 78 707 € |
| 2024 | — | 78 545 € |
| 2023 | — | 72 002 € |
| 2022 | 12 004 € | 59 180 € |
| 2021 | 22 421 € | 44 924 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| RADOPEKA | 12 004 € |
|---|---|
| medián okresu Košice IV | 77 458 € |
| medián kraja | 56 573 € |
| medián Slovenska | 59 180 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- EUFIA s.r.o.Seňa · tržby 29 489 € (2025)
- COMPANY D&G s. r. o.Tornaľa · tržby 29 465 € (2025)
- INAS GROUP s.r.o.Brezno · tržby 29 442 € (2025)
- Slovak restaurant services s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 29 420 € (2015)
- SK-EM j.s.aBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 29 416 € (2025)
- MEJD s.r.o.Spišské Vlachy · tržby 29 412 € (2025)
- Reina Group s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 29 400 € (2024)
- PAVLI, s.r.o.Mostová · tržby 29 373 € (2025)
- IM-PRO s. r. o.Banská Bystrica · tržby 29 334 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RADOPEKA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo RADOPEKA: Košice - Juh
RADOPEKA sídli na adrese Perlová 1, 040 01 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 648 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 296. Na tej istej adrese je zapísaných 17 aktívnych subjektov.
Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
RADOPEKA: IČO, sídlo a základné údaje
RADOPEKA s.r.o. (IČO 53753682) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 5. 5. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Ing. Radoslav Čupka. Za rok 2022 sú v závierke tržby 12 004 € a výsledok hospodárenia −19 117 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 5. 5. 2021 |
| Skoršie názvy | RADOPEKA – BA s. r. o. |
| Obec | Košice - Juh |
| Okres | Okres Košice IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) RADOPEKA s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 12 004 €, typická firma odvetvia 59 180 € (medián z 6 515 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›
Sieť prepojení firmy RADOPEKA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RADOPEKA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu RADOPEKA
- Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 211 tis. €
- Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava983 zmlúv za 3 roky · 12 982 637 € · naposledy 8. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.247 zmlúv za 3 roky · 403 467 € · naposledy 22. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 332 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
MARAMI, s.r.o., KošiceRAMASA3 s.r.o.RAMASA s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh
GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Košice IV
RJ Gastro s.r.o.IRON COMPLEX, s.r.o.MIMISO Košice s.r.o.OBEDY spol. s r.o.PLUTO KE, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.