VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

bauka s. r. o.

Most pri Bratislave · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

3 486 €tržby 2025 ▼ 81 %+2 582 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 486 €tržby 2025 ▼ 81 %
+2 582 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 19 815 €, výsledok hospodárenia 408 €
  2. 22 : tržby 48 730 €, výsledok hospodárenia 3 276 €
  3. 23 : tržby 29 458 €, výsledok hospodárenia 22 414 €
  4. 24 : tržby 18 480 €, výsledok hospodárenia 1 862 €
  5. 25 : tržby 3 486 €, výsledok hospodárenia 2 582 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

bauka s. r. o. (IČO 53739272) mala v roku 2025 tržby 3 486 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci bauka

bauka má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.

Konateľ bauka

Podľa Registra právnických osôb koná za bauka 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník bauka

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch bauka
Podiely spoločníkov na vkladoch bauka Ing. Ľuboš Sekerák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Ľuboš Sekerák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Ľuboš Sekerák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Ľuboš Sekerákod 31. 1. 2026 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok bauka

Za rok 2025 má bauka v závierke tržby 3 486 €, o 81,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 582 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 48 730 €.

Tržby 20253 486 €▼ −81,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 582 €zisk
Majetok (aktíva) 20258 422 €
Vlastné imanie 20258 082 €
Záväzky 2025340 €4,0 % majetku
Pridaná hodnota 20252 936 €
Zisková marža 2025+74,1 %medián odvetvia +9,1 %
Súčet výsledkov za 5 rokov31 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát bauka

Súvaha bauka

Všetky čísla zo závierok bauka (5 rokov)
Čísla zo závierok bauka po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20253 486 €2 582 €8 422 €8 082 €340 €2 936 €+74,1 %
202418 480 €1 862 €7 702 €7 362 €340 €2 202 €+10,1 %
202329 458 €22 414 €32 046 €27 914 €4 132 €26 429 €+76,1 %
202248 730 €3 276 €9 262 €8 684 €578 €3 887 €+6,7 %
202119 815 €408 €5 521 €5 408 €113 €694 €+2,1 %

Riziko: zaplatí bauka?

Peniaze od štátu: bauka

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy bauka

Dátum vzniku bauka je 1. 5. 2021, teda pred 5 rokmi. Skoršie obchodné meno: HANAFUBUKI s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/152298/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 19 815 € · majetok 5 521 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 3 486 €.
  4. Zmena obchodného menaPredtým HANAFUBUKI s. r. o., odvtedy bauka s. r. o.
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121482715

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti bauka

  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Poskytovanie služieb v rybárstve
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Výroba nápojov
  • Textilná výroba
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Sťahovacie služby
  • Kuriérske služby
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Finančný lízing
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Faktoring a forfaiting
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Dizajnérske činnosti
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Verejné obstarávanie
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Vedenie uskutočňovania ohlásených drobných stavieb, stavebných úprav a údržby stavby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

bauka v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

bauka je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 363 € (7 331 závierok), bauka má 3 486 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 762 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je bauka 184. z 195.

V odvetví v okrese Senec762aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 331Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb bauka, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Senec ›

Sídlo bauka: Most pri Bratislave

bauka sídli na adrese Rozmarínová 1450/18, 900 46 Most pri Bratislave, okres Senec. V obci Most pri Bratislave je 935 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 590.

Subjektov v obci Most pri Bratislave935aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 590aktívnych
V tom istom odvetví762okres Senec

Most pri Bratislave: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

bauka: IČO, sídlo a základné údaje

bauka s. r. o. (IČO 53739272) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Most pri Bratislave, okres Senec. Dátum vzniku je 1. 5. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Ing. Ľuboš Sekerák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 486 € a výsledok hospodárenia +2 582 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 5. 2021
Skoršie názvyHANAFUBUKI s. r. o.
ObecMost pri Bratislave
OkresOkres Senec
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) bauka s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 486 €, typická firma odvetvia 51 363 € (medián z 7 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Sieť prepojení firmy bauka

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu bauka

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu bauka

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 987 tis. €
  • Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy137zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 25 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Most pri Bratislavetypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

TUBATUKU s.r.o. v likvidáciiRERECON s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Most pri Bratislave

ACAN, s.r.o.Trade thirty-two, s. r. o.ESC sk s.r.o.Roľnícke družstvo podielníkovPROFIMET SLOVAKIA s.r.o.Všetky firmy v obci Most pri Bratislave ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Senec

SORAMSTAV s. r. o.NRG flex, s. r. o.K.M. Property s. r. o.KFB Control s.r.o.STAVARTIKEL, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk