VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Helket s. r. o.

Bratislava - Rača · Výroba nealkoholických nápojov a fľaškových vôd

28 919 €tržby 2025 ▲ 291 %+2 172 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

28 919 €tržby 2025 ▲ 291 %
+2 172 €zisk 2025
  1. 21 : tržby 95 080 €, výsledok hospodárenia 3 418 €
  2. 22 : tržby 163 403 €, výsledok hospodárenia 1 678 €
  3. 23 : tržby 100 073 €, výsledok hospodárenia -707 €
  4. 24 : tržby 7 405 €, výsledok hospodárenia -6 171 €
  5. 25 : tržby 28 919 €, výsledok hospodárenia 2 172 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Helket s. r. o. (IČO 53705211) mala v roku 2025 tržby 28 919 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Helket

Helket má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 6 893 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ Helket

Podľa Registra právnických osôb koná za Helket 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník Helket

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Helket
Podiely spoločníkov na vkladoch Helket Mgr. Martin Palšovič 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Martin Palšovič: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Martin Palšovič100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Martin Palšovičod 6. 5. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Helket

Za rok 2025 má Helket v závierke tržby 28 919 €, o 290,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 172 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 163 403 €.

Tržby 202529 tis. €▲ +290,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 172 €zisk
Majetok (aktíva) 202517 tis. €
Vlastné imanie 20255 391 €
Záväzky 202512 tis. €68,4 % majetku
Pridaná hodnota 202512 tis. €
Zisková marža 2025+7,5 %medián odvetvia +2,1 %
Súčet výsledkov za 5 rokov390 €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Helket

Súvaha Helket

Všetky čísla zo závierok Helket (5 rokov)
Čísla zo závierok Helket po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202528 919 €2 172 €17 040 €5 391 €11 649 €12 110 €+7,5 %
20247 405 €−6 171 €9 071 €3 219 €5 852 €2 550 €−83,3 %
2023100 073 €−707 €29 122 €9 389 €19 733 €2 962 €−0,7 %
2022163 403 €1 678 €36 468 €10 096 €26 372 €2 497 €+1,0 %
202195 080 €3 418 €9 854 €8 418 €1 436 €4 643 €+3,6 %

Riziko: zaplatí Helket?

Helket a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom Helket v objeme 104 308 € z rokov 2021 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom NŠC: 104 308 € v 8 zmluvách.

Zmluvy so štátom8Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv104 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20217. 7. 2021

História firmy Helket

Dátum vzniku Helket je 6. 5. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/152435/B
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ NŠC, hodnota zmluvy 47 330 €. Firma vznikla 6. 5. 2021.
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121485773
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 95 080 € · majetok 9 854 €
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 28 919 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Helket

  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Fotografické služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Vedenie účtovníctva
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Služby požičovní
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Administratívne služby
  • Výroba piva a sladu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Helket v odvetví výroba nápojov

Helket je v registri v odvetví Výroba nápojov (SK NACE 11), činnosť výroba nealkoholických nápojov a fľaškových vôd. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 56 832 € (698 závierok), Helket má 28 919 €, čo je 51 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 67 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Helket 30. z 44.

V odvetví v okrese Bratislava III67aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou698Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia57 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Helket, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava III ›

Sídlo Helket: Bratislava - Rača

Helket sídli na adrese Alstrova 208, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 20 829 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969.

Subjektov v obci Bratislava - Rača20 829aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 969aktívnych
V tom istom odvetví67okres Bratislava III

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Helket: IČO, sídlo a základné údaje

Helket s. r. o. (IČO 53705211) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 6. 5. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Mgr. Martin Palšovič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 28 919 € a výsledok hospodárenia +2 172 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba nealkoholických nápojov a fľaškových vôd (SK NACE 1107)
Základné imanie5 000 €
Vznik6. 5. 2021
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba nápojov (SK NACE 11) Helket s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 28 919 €, typická firma odvetvia 56 832 € (medián z 698 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Výroba nápojov: tržby a mzdy ›Výroba nápojov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy Helket

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Helket

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Helket

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 210 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 700 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

AUTO PM s. r. o.Slovak job service s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 11.07) v okrese Bratislava III

TOWER CANTINA s. r. o.Cool Spot s. r. o.Víno.sk s.r.o.mullet s. r. o.Akfos s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk