Palea s. r. o.
Košice - Vyšné Opátske · Nešpecializovaný veľkoobchod
aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk
Palea s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Palea s. r. o. (IČO 53662261), sídlo Košice - mestská časť Vyšné Opátske, je v registri zapísaná od 18. 3. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 11. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Palea
V roku 2024 mala Palea priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Spoločníci Palea
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Cabrera s.r.o.50,0 %
- Samana s. r. o.50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Cabrera s.r.o.od 9. 4. 2021 | 2 500 € | 50,0 % |
| Samana s. r. o.od 18. 3. 2021 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Palea
Závierky máme za 4 roky (2021 až 2024), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát Palea
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −400 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | −168 € |
| 2021 | −232 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Palea
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 5 000 €, vlastné imanie 4 600 € a záväzky 400 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 5 000 € | 4 600 € | 400 € |
| 2023 | 33 000 € | 4 600 € | 28 400 € |
| 2022 | 33 010 € | 4 600 € | 28 410 € |
| 2021 | 33 010 € | 4 768 € | 28 242 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Palea (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 € | 5 000 € | 4 600 € | 400 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 33 000 € | 4 600 € | 28 400 € | — | — |
| 2022 | — | −168 € | 33 010 € | 4 600 € | 28 410 € | — | — |
| 2021 | — | −232 € | 33 010 € | 4 768 € | 28 242 € | −199 € | — |
Riziko: zaplatí Palea?
Peniaze od štátu: Palea
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Palea
Dátum vzniku Palea je 18. 3. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/51096/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 33 010 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Palea
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Palea v odvetví veľkoobchod
Palea je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 869 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice IV ›
Sídlo Palea: Košice - Vyšné Opátske
Palea sídli na adrese Vyšné Opátske 87, 040 01 Košice - mestská časť Vyšné Opátske, okres Košice IV. V obci Košice - Vyšné Opátske je 611 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 422. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Košice - Vyšné Opátske: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
Palea: IČO, sídlo a základné údaje
Palea s. r. o. (IČO 53662261) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Vyšné Opátske, okres Košice IV. Dátum vzniku je 18. 3. 2021, na trhu je 5 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 3. 2021 |
| Obec | Košice - Vyšné Opátske |
| Okres | Okres Košice IV |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Vyšné Opátske
PPG Group s.r.o.tripex s. r. o.Bytový podnik mesta Košice, s.r.o.VIP lekáreň s.r.o.SITEL s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Vyšné Opátske ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Košice IV
MOKRANCE STEEL MILLS a.s. v likvidáciiKLIMAVEX a.s.BELLE EXPORT - IMPORT, s.r.o.Cb elektro s.r.o.European Aerosols s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.