Norte Investment s. r. o.
Košice - Juh · Výstavba obytných a neobytných budov
aktívna 5 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 31. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk
Norte Investment s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Norte Investment s. r. o. (IČO 53526902), sídlo Košice - mestská časť Juh, je v registri zapísaná od 8. 1. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 31. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Konateľ Norte Investment
Podľa Registra právnických osôb koná za Norte Investment 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026.
Spoločníci Norte Investment
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Mgr. Erik Bogdanovský50,0 %
- STN s.r.o.50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Erik Bogdanovskýod 11. 7. 2025 | 2 500 € | 50,0 % |
| STN s.r.o.od 11. 7. 2025 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Norte Investment
Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Norte Investment
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −11 339 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 639 € |
| 2024 | −6 322 € |
| 2023 | −947 € |
| 2022 | −1 143 € |
| 2021 | −1 288 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Norte Investment
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 032 €, vlastné imanie −6 340 € a záväzky 9 372 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 032 € | −6 340 € | 9 372 € |
| 2024 | 4 464 € | −4 701 € | 9 165 € |
| 2023 | 670 063 € | 1 621 € | 668 442 € |
| 2022 | 666 892 € | 2 569 € | 664 323 € |
| 2021 | 23 512 € | 3 712 € | 19 800 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Norte Investment (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −1 639 € | 3 032 € | −6 340 € | 9 372 € | −1 079 € | — |
| 2024 | — | −6 322 € | 4 464 € | −4 701 € | 9 165 € | −1 287 € | — |
| 2023 | — | −947 € | 670 063 € | 1 621 € | 668 442 € | −1 045 € | — |
| 2022 | — | −1 143 € | 666 892 € | 2 569 € | 664 323 € | −926 € | — |
| 2021 | — | −1 288 € | 23 512 € | 3 712 € | 19 800 € | −1 269 € | — |
Riziko: zaplatí Norte Investment?
Peniaze od štátu: Norte Investment
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Norte Investment
Dátum vzniku Norte Investment je 8. 1. 2021, teda pred 5 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/50602/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 23 512 €
- Nový spoločník: Mgr. Erik BogdanovskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Norte Investment
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026.
Norte Investment v odvetví výstavba budov
Norte Investment je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 503 aktívnych subjektov.
Sídlo Norte Investment: Košice - Juh
Norte Investment sídli na adrese Pri bitúnku 1887/11, 040 01 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 724 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 421. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
Norte Investment: IČO, sídlo a základné údaje
Norte Investment s. r. o. (IČO 53526902) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 8. 1. 2021, na trhu je 5 rokov a štatutárom je Mgr. Erik Bogdanovský.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 1. 2021 |
| Obec | Košice - Juh |
| Okres | Okres Košice IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Norte Development s. r. o.EB.com s. r. o.STN Properties s. r. o.STN s.r.o.Norte s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh
GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Košice IV
BETPRES, s.r.o.PANELON s. r. o.CEREW, s. r. o.ZELENINÁRI SK s.r.o. v likvidáciiRIASTAV, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.