GASTPEK s.r.o.
Rovinka · Generálne čistenie budov
41 400 €tržby 2025 ▼ 0 %+21 650 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 20 : tržby 14 285 €, výsledok hospodárenia 287 €
- 21 : tržby 20 713 €, výsledok hospodárenia 448 €
- 22 : tržby 35 290 €, výsledok hospodárenia 11 092 €
- 23 : tržby 41 980 €, výsledok hospodárenia 18 552 €
- 24 : tržby 41 550 €, výsledok hospodárenia 14 583 €
- 25 : tržby 41 400 €, výsledok hospodárenia 21 650 €
GASTPEK s.r.o. (IČO 53112245) mala v roku 2025 tržby 41 400 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ GASTPEK
Podľa Registra právnických osôb koná za GASTPEK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník GASTPEK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Peter Kovács100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Peter Kovácsod 17. 6. 2020 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GASTPEK
Za rok 2025 má GASTPEK v závierke tržby 41 400 €, o 0,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +21 650 €. Závierky máme za 6 rokov (2020 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 41 980 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 408 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát GASTPEK
Najvyššie tržby: rok 2023, 41 980 €. Najnižšie: rok 2020, 14 285 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 41 400 € |
| 2024 | 41 550 € |
| 2023 | 41 980 € |
| 2022 | 35 290 € |
| 2021 | 20 713 € |
| 2020 | 14 285 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 0 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 66 612 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 21 650 € |
| 2024 | 14 583 € |
| 2023 | 18 552 € |
| 2022 | 11 092 € |
| 2021 | 448 € |
| 2020 | 287 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GASTPEK
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +52,3 %, medián odvetvia +6,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GASTPEK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +52,3 % | +6,7 % |
| 2024 | +35,1 % | +4,4 % |
| 2023 | +44,2 % | +2,8 % |
| 2022 | +31,4 % | +2,3 % |
| 2021 | +2,2 % | +2,6 % |
| 2020 | +2,0 % | +2,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 5 rokov, najviac v roku 2022 (+70,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −0,4 % |
| 2024 | −1,0 % |
| 2023 | +19,0 % |
| 2022 | +70,4 % |
| 2021 | +45,0 % |
| 2020 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GASTPEK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 80 343 €, vlastné imanie 71 613 € a záväzky 8 730 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 80 343 € | 71 613 € | 8 730 € |
| 2024 | 52 822 € | 49 963 € | 2 859 € |
| 2023 | 38 808 € | 35 380 € | 3 428 € |
| 2022 | 22 096 € | 16 828 € | 5 268 € |
| 2021 | 25 864 € | 5 735 € | 20 129 € |
| 2020 | 15 009 € | 5 287 € | 9 722 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GASTPEK (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41 400 € | 21 650 € | 80 343 € | 71 613 € | 8 730 € | 24 355 € | +52,3 % |
| 2024 | 41 550 € | 14 583 € | 52 822 € | 49 963 € | 2 859 € | 17 509 € | +35,1 % |
| 2023 | 41 980 € | 18 552 € | 38 808 € | 35 380 € | 3 428 € | 22 052 € | +44,2 % |
| 2022 | 35 290 € | 11 092 € | 22 096 € | 16 828 € | 5 268 € | 22 138 € | +31,4 % |
| 2021 | 20 713 € | 448 € | 25 864 € | 5 735 € | 20 129 € | 6 637 € | +2,2 % |
| 2020 | 14 285 € | 287 € | 15 009 € | 5 287 € | 9 722 € | 355 € | +2,0 % |
Riziko: zaplatí GASTPEK?
Peniaze od štátu: GASTPEK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GASTPEK
Dátum vzniku GASTPEK je 17. 6. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/145853/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020tržby 14 285 € · majetok 15 009 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 6, posledné tržby 41 400 €.
- Nový spoločník: Peter KovácsSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GASTPEK
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
GASTPEK v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
GASTPEK je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť generálne čistenie budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 441 € (4 583 závierok), GASTPEK má 41 400 €, čo je 89 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 721 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GASTPEK 86. z 173.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 583 €, polovica do 46 441 €, tri štvrtiny do 122 629 €; 10 % firiem má viac než 388 396 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 660 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 583 € |
| medián | 46 441 € |
| horný kvartil | 122 629 € |
| 10 % firiem má viac než | 388 396 € |
| GASTPEK | 41 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GASTPEK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GASTPEK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GASTPEK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 41 400 € | 46 441 € |
| 2024 | 41 550 € | 43 184 € |
| 2023 | 41 980 € | 41 916 € |
| 2022 | 35 290 € | 41 197 € |
| 2021 | 20 713 € | 37 641 € |
| 2020 | 14 285 € | 36 958 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GASTPEK | 41 400 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 41 392 € |
| medián kraja | 44 526 € |
| medián Slovenska | 46 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Martin Tkáč - KLUB, s.r.o.Šoporňa · tržby 103 618 € (2025)
- Timigado, s.r.o.Nedožery-Brezany · tržby 103 499 € (2024)
- EU.ROPA, s.r.o.Rovinka · tržby 103 386 € (2025)
- ets, s.r.o.Michalovce · tržby 103 361 € (2025)
- LAND HOLD, s.r.o. v konkurzeVeľký Meder · tržby 103 141 € (2020)
- HESOMA spol. s r.o.Brzotín · tržby 102 992 € (2025)
- Bella Ciao, s. r. o.Žilina · tržby 102 887 € (2025)
- WoodyMan s. r. o.Spišské Bystré · tržby 102 857 € (2025)
- RSK Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 102 690 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GASTPEK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GASTPEK: Rovinka
GASTPEK sídli na adrese Žitná ulica 2209/10A, 900 41 Rovinka, okres Senec. V obci Rovinka je 1 576 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 592.
Rovinka: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
GASTPEK: IČO, sídlo a základné údaje
GASTPEK s.r.o. (IČO 53112245) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rovinka, okres Senec. Dátum vzniku je 17. 6. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Peter Kovács. Za rok 2025 sú v závierke tržby 41 400 € a výsledok hospodárenia +21 650 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Generálne čistenie budov (SK NACE 8121) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 6. 2020 |
| Obec | Rovinka |
| Okres | Okres Senec |
| Vyrubená daň z príjmov | 2 408 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) GASTPEK s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 41 400 €, typická firma odvetvia 46 441 € (medián z 4 583 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy GASTPEK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GASTPEK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GASTPEK
- Tendre17súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 919 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy86zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 20 tis. €
- Výhry konkurentov90firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 142 tis. €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Rovinkatypický nepokrytý dopyt 723 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Upratovacie službyÚrad pre verejné obstarávanielehota 19. 10. 2026 · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny725 zmlúv za 3 roky · 19 737 054 € · naposledy 5. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.208 zmlúv za 3 roky · 670 885 € · naposledy 23. 9. 2026Mesto Prešov48 zmlúv za 3 roky · 9 858 821 € · naposledy 22. 7. 2026 Všetkých 554 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Rovinka
STACHEMA Bratislava a. s.K.M. Property s. r. o.Media Comp. s.r.o.Batax Distribúcia s.r.o.introssent plus s. r. o.Všetky firmy v obci Rovinka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Senec
WATER TECHNOLOGY, s. r. o.CLEANLUX spol. s r.o.ELNIS s.r.o.VITMARI s. r. o.ROVELLE Slovakia s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.