Štatistiky Kompletné dáta o firme

O.F. MILL, spol. s r. o.

Sereď · Výroba mlynských výrobkov

14 983 046 €tržby 2025 ▲ 22 %+276 708 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

14 983 046 €tržby 2025 ▲ 22 %
+276 708 €zisk 2025
  1. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 20 : tržby 4 325 478 €, výsledok hospodárenia 46 950 €
  3. 21 : tržby 11 152 204 €, výsledok hospodárenia 118 513 €
  4. 22 : tržby 19 197 767 €, výsledok hospodárenia 879 277 €
  5. 23 : tržby 16 541 696 €, výsledok hospodárenia 660 312 €
  6. 24 : tržby 12 239 299 €, výsledok hospodárenia 100 580 €
  7. 25 : tržby 14 983 046 €, výsledok hospodárenia 276 708 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

O.F. MILL, spol. s r. o. (IČO 53075846) mala v roku 2025 tržby 14 983 046 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci O.F. MILL

V roku 2025 mala O.F. MILL priemerne 32,50 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 966 287 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 746 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Galanta bola v roku 2025 1 724 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ O.F. MILL

Podľa Registra právnických osôb koná za O.F. MILL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Ondrej Fačkoveckonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

Spoločník O.F. MILL

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch O.F. MILL
Podiely spoločníkov na vkladoch O.F. MILL O.F. Holding, a. s. 100,0 %. Spolu 5 000 €. O.F. Holding, a. s.: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • O.F. Holding, a. s.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
O.F. Holding, a. s.od 1. 5. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok O.F. MILL

Za rok 2025 má O.F. MILL v závierke tržby 14 983 046 €, o 22,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +276 708 €. Závierky máme za 7 rokov (2019 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 19 197 767 €.

Tržby 202515,0 mil. €▲ +22,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025277 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202511,0 mil. €
Vlastné imanie 20251,98 mil. €
Záväzky 20257,67 mil. €69,8 % majetku
Pridaná hodnota 20251,80 mil. €
Zisková marža 2025+1,8 %medián odvetvia +2,6 %
Súčet výsledkov za 7 rokov2,08 mil. €2019 až 2025

Výkaz ziskov a strát O.F. MILL

Súvaha O.F. MILL

Všetky čísla zo závierok O.F. MILL (7 rokov)
Čísla zo závierok O.F. MILL po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202514 983 046 €276 708 €10 982 484 €1 975 612 €7 668 999 €1 798 848 €+1,8 %
202412 239 299 €100 580 €8 474 875 €1 807 631 €6 667 244 €1 265 968 €+0,8 %
202316 541 696 €660 312 €7 876 901 €1 707 051 €6 169 850 €2 012 257 €+4,0 %
202219 197 767 €879 277 €5 930 277 €1 046 739 €4 883 538 €1 922 880 €+4,6 %
202111 152 204 €118 513 €3 852 293 €170 463 €3 681 732 €913 851 €+1,1 %
20204 325 478 €46 950 €1 930 881 €51 950 €1 878 904 €281 142 €+1,1 %
2019——5 000 €5 000 €———
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí O.F. MILL?

O.F. MILL a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom O.F. MILL v objeme 2 028 245 € z rokov 2022 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Pôdohospodárska platobná agentúra: 2 028 245 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv2,03 mil. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202216. 12. 2022

História firmy O.F. MILL

Dátum vzniku O.F. MILL je 21. 5. 2020, teda pred 6 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2019. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019majetok 5 000 €
  2. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46742/T
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2121253288
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Pôdohospodárska platobná agentúra, hodnota zmluvy 128 245 €. Firma vznikla 21. 5. 2020.
  5. Najväčšia verejná zmluva: 1 900 000 €Objednávateľ Pôdohospodárska platobná agentúra. ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. 042TT510031
  6. Nový spoločník: O.F. Holding, a. s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 14 983 046 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti O.F. MILL

  • výroba potravinárskych výrobkov
  • výroba kŕmnych zmesí
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony vrátane prípojného vozidla
  • skladovanie a pomocné činnosti v doprave

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

O.F. MILL v odvetví výroba potravín

O.F. MILL je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba mlynských výrobkov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 82 512 € (2 792 závierok), O.F. MILL má 14 983 046 €, čo je 182-násobok mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 254 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je O.F. MILL 4. z 92.

V odvetví v okrese Galanta254aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 792Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia83 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb O.F. MILL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Galanta ›

Sídlo O.F. MILL: Sereď

O.F. MILL sídli na adrese Svätoplukova 2035/11, 926 01 Sereď, okres Galanta. V obci Sereď je 2 572 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 307. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Sereď2 572aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 307aktívnych
V tom istom odvetví254okres Galanta
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Sereď: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

O.F. MILL: IČO, sídlo a základné údaje

O.F. MILL, spol. s r. o. (IČO 53075846) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sereď, okres Galanta. Dátum vzniku je 21. 5. 2020, na trhu je 6 rokov a štatutárom je Ondrej Fačkovec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 983 046 € a výsledok hospodárenia +276 708 €, počet zamestnancov podľa registra je 25 až 49.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba mlynských výrobkov (SK NACE 1061)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 5. 2020
ObecSereď
OkresOkres Galanta
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba potravín (SK NACE 10) O.F. MILL, spol. s r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 14 983 046 €, typická firma odvetvia 82 512 €, čo je 182-násobok mediánu (medián z 2 792 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Výroba potravín: tržby a mzdy ›Výroba potravín v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

O.F., spol. s r.o.O.F. Holding, a. s.

Najväčšie firmy v obci Sereď

BIC Slovakia s.r.o.Amazon Fulfillment Slovakia s. r. o.SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.Woory Slovakia s.r.o.HUBERT J.E., s.r.o.Všetky firmy v obci Sereď ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.61) v okrese Galanta

PEX s.r.o.Lulovič s.r.o.Szabová Eva, spol. s.r.o.ZELOGAL, s. r. o.IRON TRAINING, s.r.o

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť